Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shatyn

Kaczka na taczkę.

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość juni napisał:

Daj linka ja też wpłacę

Nie mogę wstawiać linków poszukaj nie jest tak trudno znaleźć

Gość szmatyn

powinno sie na takich marszach nie pozwalac interweniowac policji ale byscie s.p.i.e.r.d.a.l.a.l.i 

Gość szmatyn
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie mogę wstawiać linków poszukaj nie jest tak trudno znaleźć

alez jestescie solidarni i zorganizowani no daj mu linka do czegos co nie istnieje 

Gość gość
1 minutę temu, Gość szmatyn napisał:

u kogo? o czym ty teraz bredzisz ?

Dobra dobra, mam cię cwaniaczku. Przyjrzę się uważniej czy nie jesteś Odurzoną albo Mackiem albo fagasem Mirkiem. Prędzej czy później popełnisz błąd.

Gość juni
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak nie znajdę linka to wpłacę na pierwsza lepszą organizację LGBT w polsce

Gość szmatyn
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dobra dobra, mam cię cwaniaczku. Przyjrzę się uważniej czy nie jesteś Odurzoną albo Mackiem albo fagasem Mirkiem. Prędzej czy później popełnisz błąd.

obserwuj szerloku

Gość szmatyn
Przed chwilą, Gość juni napisał:

Jak nie znajdę linka to wpłacę na pierwsza lepszą organizację LGBT w polsce

nie wplacisz bo jestes golas 

Gość szmatyn

Jak długo będzie trwał opór zwykłej większości przeciw zawłaszczaniu przestrzeni publicznej przez wynaturzenia i dewiacje. To można być spokojnym, że jesteśmy nadal normalnym krajem i narodem.

Gość gosc

szmatyn to wawcio wawa czy cos takiego aktywuje sie co jakis czas tutaj od x lat, nie wiadomo czy to autentycznie ... czy troll opozycji czy po prostu nabijacz ruchu na stronie.

Gość szmatyn
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

szmatyn to wawcio wawa czy cos takiego aktywuje sie co jakis czas tutaj od x lat, nie wiadomo czy to autentycznie ... czy troll opozycji czy po prostu nabijacz ruchu na stronie.

sarepska ty k.ur.wo to ty ? dowiedzialas sie ze twoj synalek pilkarzyk łyka k.u.t.a.s.y po jaja?

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to   d e b i l   z autyzmem czy jakąś tam jego odmianą. był wyśmiewany przez kolegów od zawsze i teraz wchodzi na neta żeby się wyżywać na czymkolwiek, podobno ksiądz probosz obiecał mu że na stare lata pójdzie to kościelnego przytułku dla psychicznych stąd jego oddanie prawicy, nie będę pisać w jaki sposób zapracował na takie oswiadczenie :*

Gość szmatyn
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to   d e b i l   z autyzmem czy jakąś tam jego odmianą. był wyśmiewany przez kolegów od zawsze i teraz wchodzi na neta żeby się wyżywać na czymkolwiek, podobno ksiądz probosz obiecał mu że na stare lata pójdzie to kościelnego przytułku dla psychicznych stąd jego oddanie prawicy, nie będę pisać w jaki sposób zapracował na takie oswiadczenie 😘

boki zrywamy wszyscy 

Gość gosc
4 minuty temu, Gość szmatyn napisał:

sarepska ty k.ur.wo to ty ? dowiedzialas sie ze twoj synalek pilkarzyk łyka k.u.t.a.s.y po jaja?

tak to ja, my wszyscy ciebie tutaj bardzo dobrze znamy

Gość szmatyn

to sie zaloguj pedalska k.u.r.w.o obciagajaca nowohuckiemu smieciowi dzyndzla bahhaha

Gość gość

bardzo dobrze wiemy gdzie jesteś, jesteś pod pilną obserwacją.

Gość juni
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

to   d e b i l   z autyzmem czy jakąś tam jego odmianą. był wyśmiewany przez kolegów od zawsze i teraz wchodzi na neta żeby się wyżywać na czymkolwiek, podobno ksiądz probosz obiecał mu że na stare lata pójdzie to kościelnego przytułku dla psychicznych stąd jego oddanie prawicy, nie będę pisać w jaki sposób zapracował na takie oswiadczenie :*

tak myślałem

Gość gość

wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa wawcia wawa

Gość szmatyn
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bardzo dobrze wiemy gdzie jesteś, jesteś pod pilną obserwacją.

bezradne z was k.u.r.wy sa 

Gość gość
Przed chwilą, Gość szmatyn napisał:

bezradne z was k.u.r.wy sa 

może tak aczkolwiek czy jest inna możliwość?, różne rzeczy się dzieją wiem to ja jak i wiele osób :*

Gość gość

Kto to jest ten cały wawcia? To ten pindol co się tu pluje?

Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kto to jest ten cały wawcia? To ten pindol co się tu pluje?

tak aktywuje się od kilkunatu lat jak epizody psychozy się nasilają, nie bierze leków, próbuje się samoleczyć ćwiczeniami ale nie wychodzi.

Gość szmatyn
Przed chwilą, Gość gość napisał:

tak aktywuje się od kilkunatu lat jak epizody psychozy się nasilają, nie bierze leków, próbuje się samoleczyć ćwiczeniami ale nie wychodzi.

pisz i nie przestawaj 

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

może tak aczkolwiek czy jest inna możliwość?, różne rzeczy się dzieją wiem to ja jak i wiele osób :*

:*

Gość gość

wawcio powraca cytuję:

gdyby nie przyjezdni to dopiero ta Wasza Warszawka byłaby wsią zabitą dechami. A że brudno, śmierdzi, głośno i ciężko przejezdne miasto to typowe dla stolic. Nie wiem na co się plujesz. x smieciu gdyby nie wy zasrancy to by nie bylo ttuaj korkow i takiego syfu ktory robicie w wekend kiedy wychodzicie sie bawic do klubow menelskie obwiesie pseudo znawcy w rurkach z komorka w reku siedzacy non stop na slynnym fejsie !!!! 

Gość szmatyn
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wawcio powraca cytuję:

gdyby nie przyjezdni to dopiero ta Wasza Warszawka byłaby wsią zabitą dechami. A że brudno, śmierdzi, głośno i ciężko przejezdne miasto to typowe dla stolic. Nie wiem na co się plujesz. x smieciu gdyby nie wy zasrancy to by nie bylo ttuaj korkow i takiego syfu ktory robicie w wekend kiedy wychodzicie sie bawic do klubow menelskie obwiesie pseudo znawcy w rurkach z komorka w reku siedzacy non stop na slynnym fejsie !!!! 

o k.u.r.w.a jestes mistrz prowadzisz archiwum kafe widac masz bogate zycie 😄

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wawcio powraca cytuję:

tak to ten sam styl

Gość szmatyn
5 minut temu, Gość gość napisał:

wawcio powraca cytuję:

o k.u.r.w.a ale cyrk prowadzisz archiwum kafe ale masz bogate zycie 😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować