Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FetishGirl

Podpaski z krwią menstruacyjną sprzedam krew z okresu

Polecane posty

Gość FetishGirl

Sprzedam podpaski z krwią menstruacyjną dla panów i pań, którzy są fanami jej zapaszku a może nawet smaczku. 1 podpaska to 8 zł + koszty wysyłki. Oferta ważna tylko 3 dni - potem trzeba będzie czekać miesiąc ;) Kontakt na fetpet777@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

A fakturę wystawiasz? Jak coś tylko za pobraniem i otwieram przy kurierze jak nie spasuje to zwracam😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Właśnie uwzględniasz to w picie rocznym? Musi być dochodowy bo podpaska czysta kosztuję mniej za sztukę a co miesiąc masz naturalną mieszankę na podpaskę, można zamówić tą bardziej intensywną z drugiego dnia, czy inaczej u Ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda bez loginu

😂Myślałam, że chce sprzedać ogórki tańsze niż 6 złotych za kg w sezonie, a tu.. dziwny fetysz. Ble😬😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Jak jest na to popyt to ja sprzedam po 7zl +koszta wysyłki, a dla stałych klientów po 3ech miesiącach po 6zl. Mogę wypisać umowę kupna sprzedaży 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrwawiony tampon ob plus
7 minut temu, Gość Celinka napisał:

Jak jest na to popyt to ja sprzedam po 7zl +koszta wysyłki, a dla stałych klientów po 3ech miesiącach po 6zl. Mogę wypisać umowę kupna sprzedaży 😝

to ja od siebie sprzedam tampona 2 dzień okresu obfite krwawienie, dla zainteresowanych pochodzę z nim z tydzień w czasie miesiączki to dostaniecie śmierdzący razem z grzybem i zdjęciami  mojego zapalenia pochwy, kto chętny .Tylko teraz w ciągu 5 minut cena promocyjnaza 4 zlote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka
6 minut temu, Gość zakrwawiony tampon ob plus napisał:

to ja od siebie sprzedam tampona 2 dzień okresu obfite krwawienie, dla zainteresowanych pochodzę z nim z tydzień w czasie miesiączki to dostaniecie śmierdzący razem z grzybem i zdjęciami  mojego zapalenia pochwy, kto chętny .Tylko teraz w ciągu 5 minut cena promocyjnaza 4 zlote?

Jaka konkurencja 😁 dodam zaplamione majtki gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamus

Super  dziewczyny wreszcie  się  ktoś  odważył na sprzedaż pod pasek i tamponów. Biorę hurtem cały okres. To mój ulubiony  fetysz. Już mam dość zakradania do damskich toalet i szperania w śmietniku. Były przypaly. Tylko cena wygórowana ja mogę dać 4 zl za szt. Hurtem cały  okres 3 za szt plus koszty przesyłki. Tylko świeże mają być  nie wysuszone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampir

Niema jak świeża krew do lizania. Podlaski lizę  jak lody a żyje jak gumę orbit. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka
7 godzin temu, Gość Adamus napisał:

Super  dziewczyny wreszcie  się  ktoś  odważył na sprzedaż pod pasek i tamponów. Biorę hurtem cały okres. To mój ulubiony  fetysz. Już mam dość zakradania do damskich toalet i szperania w śmietniku. Były przypaly. Tylko cena wygórowana ja mogę dać 4 zl za szt. Hurtem cały  okres 3 za szt plus koszty przesyłki. Tylko świeże mają być  nie wysuszone. 

Hmmm. Jak zamówisz prenumeratę na cały rok to niech ci będzie po 3zl, ale bez umowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy US - Wawa
2 godziny temu, Gość Celinka napisał:

Hmmm. Jak zamówisz prenumeratę na cały rok to niech ci będzie po 3zl, ale bez umowy 😉

Ostrzzegam, bedą kary, ów dochód trzeba będzie wliczyć do rocznego PIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka
29 minut temu, Gość Pierwszy US - Wawa napisał:

Ostrzzegam, bedą kary, ów dochód trzeba będzie wliczyć do rocznego PIT.

Boję się skarbówki 🤪. To zróbmy tak - jak chcecie podpaski to przyjeżdżajcie do mnie za podmycie mnie oddam za darmo i wszyscy zadowoleni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×