Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syf tatuaży

Po hooj ładnym laskom tatuaże? Wielu facetów takie omija

Polecane posty

Gość syf tatuaży

jak jakaś pipka ma tatuaż jest od razu skreślona bo ma rypniętą psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr zorro

Tatuaże = patolgia i niziny społeczne, lub rypnięta psychika czyli przyszłe problemy. Nawet miss świata jeśli ma tatuaże staje się kompletnie nieatrakcyjna i nie porządana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahha

Ładne łaski maja w doopie co jakiś nieudacznik sądzi o ich tatuażach 😂😂😂

zreszta brzydkie tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr zorro

Jaki nieudacznik? Właśnie tylko patol i prymityw poleci na laski z tatuażami bo to rypnięte i wie że szybko zarooha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mr zorro napisał:

Jaki nieudacznik? Właśnie tylko patol i prymityw poleci na laski z tatuażami bo to rypnięte i wie że szybko zarooha.

Serio, idzie to ocenić po tatuażu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa A

Tak jest, tatuaż = pojeeby umysłowe i patologia, niziny z wiochy i zryte banie lewackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jast zaleta tego

z tatuażami nie trzeba się często myć bo brudu nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
7 godzin temu, Gość grupa A napisał:

Tak jest, tatuaż = pojeeby umysłowe i patologia, niziny z wiochy i zryte banie lewackie

W sumie to się zgodzę mieszkam koło kamienicy z karynami i kazda ma jakieś bazgroły na ciele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnm

myślcie co chcecie ale laski z tatuazami to na ogół patologia i do tego puszczalskie - a jak mają już na całe ciało to wogóle porazka. I nie pizcie i nie oburzajcie się bo pracowałem z takimi i na 99 proc wszystiebyły damskimi dresiarzami .Niektóre stereotypy potwierdzaja się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
10 godzin temu, Gość Ahahahha napisał:

Ładne łaski maja w doopie co jakiś nieudacznik sądzi o ich tatuażach 😂😂😂

zreszta brzydkie tez. 

skoro masz to gdzieś to nie wiem po co się oburzasz. A tatuaże od zawsze były kojarzone z kryminalistami po wyrokach i kazdy ogarnięty to wie/Ludzie wydziarani od stóp do głów to na ogół niedowartosciowane społecznie jednostki które muszą sie dowartościować jakimkolwiek sposobem wyróżnienia sie w tłumie. Nawet ciche szare i bezpłciowe myszki zaczęły sie dziarać myślac że przyda im to pewności siebie ale przy bliższym poznaniu i tak tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak szczegolnie cale ramie zafajdane nawet jak jest zmywalny, mysle o nie ta to musi byc jakas kopnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCK

Ja lubię kobiety z tataużami, bo jestem rockowcem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz
2 minuty temu, Gość ROCK napisał:

Ja lubię kobiety z tataużami, bo jestem rockowcem 😄

pewnie do tego masz nadwagę i długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCK
3 minuty temu, Gość asz napisał:

pewnie do tego masz nadwagę i długie włosy.

mam długie włosy, ale nadwagi nie mam, co więcej mam kaloryfer, bo od 9 roku życia pływam kajakami na turniejach... a swoją drogą kiedyś na koncercie widziałem dziewczynę lat 23 9/10 z grubym typem w stulu Wikinga, jeszcze miał takie długie kłaki pod pachami, mnie to obrzydzało, ale ona była w nim zakochana, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

też mam kaloryfer ale wyłączyłem bo lato jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCK
Przed chwilą, Gość iuii napisał:

też mam kaloryfer ale wyłączyłem bo lato jest

Gratuluję, ja miałem na myśli wyrobione mięśnie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
1 minutę temu, Gość ROCK napisał:

Gratuluję, ja miałem na myśli wyrobione mięśnie brzucha

również gratuluję - a ja grzejnik podłączony do centralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

A ja mam tatuaże, będę miała jeszcze więcej no i sporo kolczyków. Mam faceta i dziecko. Robię ze sobą to, co mi się podoba. A jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy i tyle. Nie robię tego bo moda czy coś, po prostu podoba mi się  to. Od dziecka wiedziałam że kolczyki i tatuaże mieć będę. Tylko trochę ch.jnia z tym że teraz tak wiele osób się tatuuje, robi kolczyki bo moda. Ale najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redborak
8 minut temu, Gość Kiki napisał:

A ja mam tatuaże, będę miała jeszcze więcej no i sporo kolczyków. Mam faceta i dziecko. Robię ze sobą to, co mi się podoba. A jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy i tyle. Nie robię tego bo moda czy coś, po prostu podoba mi się  to. Od dziecka wiedziałam że kolczyki i tatuaże mieć będę. Tylko trochę ch.jnia z tym że teraz tak wiele osób się tatuuje, robi kolczyki bo moda. Ale najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować 😉

500 plus też jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl

Zrozum że każdego mało obchodzi czy sie tatuujesz czy nie - w tym temacie pisze sie tylko o tym że takie osoby nie są najwyższych intelektualnych lotów co jest w 99 proc prawdą , a śmieszne są jakieś próby przedstawiania dziar na ciele jako czegos zupełnie normalnego itp. Tatuaże są domeną patologii i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@
27 minut temu, Gość Kiki napisał:

A ja mam tatuaże, będę miała jeszcze więcej no i sporo kolczyków. Mam faceta i dziecko. Robię ze sobą to, co mi się podoba. A jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy i tyle. Nie robię tego bo moda czy coś, po prostu podoba mi się  to. Od dziecka wiedziałam że kolczyki i tatuaże mieć będę. Tylko trochę ch.jnia z tym że teraz tak wiele osób się tatuuje, robi kolczyki bo moda. Ale najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować 😉

Jestem ciekawa jak będą wyglądały twoje tatuaże w wieku np. 70 lat, kiedy ciało pokryje się obwisłą, pomarszczoną skórą. Jestem kobietą i nie wyobrażam sobie tatuaży na ciele i wmawiania, że pięknie to wygląda. Wiele razy widziałam kobietę z tatuażami  i.... w romantycznej ...ence. Wyglądało po prostu śmiesznie. Nigdy nie pokazałam za modą a w szczególności za tatuażami, bardzo źle to się kojarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
2 minuty temu, Gość ....@ napisał:

Jestem ciekawa jak będą wyglądały twoje tatuaże w wieku np. 70 lat, kiedy ciało pokryje się obwisłą, pomarszczoną skórą. Jestem kobietą i nie wyobrażam sobie tatuaży na ciele i wmawiania, że pięknie to wygląda. Wiele razy widziałam kobietę z tatuażami  i.... w romantycznej ...ence. Wyglądało po prostu śmiesznie. Nigdy nie pokazałam za modą a w szczególności za tatuażami, bardzo źle to się kojarzy. 

w końcu jakaś normalna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@
31 minut temu, Gość Kiki napisał:

A ja mam tatuaże, będę miała jeszcze więcej no i sporo kolczyków. Mam faceta i dziecko. Robię ze sobą to, co mi się podoba. A jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy i tyle. Nie robię tego bo moda czy coś, po prostu podoba mi się  to. Od dziecka wiedziałam że kolczyki i tatuaże mieć będę. Tylko trochę ch.jnia z tym że teraz tak wiele osób się tatuuje, robi kolczyki bo moda. Ale najważniejsze to robić swoje i się nie przejmować 😉

Jestem ciekawa jak będą wyglądały twoje tatuaże w wieku np. 70 lat, kiedy ciało pokryje się obwisłą, pomarszczoną skórą. Jestem kobietą i nie wyobrażam sobie tatuaży na ciele i wmawiania, że pięknie to wygląda. Wiele razy widziałam kobietę z tatuażami  i.... w romantycznej suk.ience 😁. Wyglądało po prostu śmiesznie. Nigdy nie podążałam za modą a w szczególności za tatuażami, bardzo źle to się kojarzy. 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to jest zupełnie normalne :D sama jestem po dobrych studiach, z dobrą (i dobrze płatną, bo to dla was bardzo ważne) pracą. Zainteresowania też mam całkiem sensowne :) 

 

Tatuaże lubię bo mi się podobają, a to, że odrzucają januszy i agresorów jak ci w tym temacie to tylko bonus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ....@ napisał:

Jestem ciekawa jak będą wyglądały twoje tatuaże w wieku np. 70 lat, kiedy ciało pokryje się obwisłą, pomarszczoną skórą. Jestem kobietą i nie wyobrażam sobie tatuaży na ciele i wmawiania, że pięknie to wygląda. Wiele razy widziałam kobietę z tatuażami  i.... w romantycznej ...ence. Wyglądało po prostu śmiesznie. Nigdy nie pokazałam za modą a w szczególności za tatuażami, bardzo źle to się kojarzy. 

A za argument podajesz......enk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi

co do tematu - tutuaże wygladaja okropnie i smiesznie na każdej kobiecie - ładnej czy brzydkiej. Są kompletnie aseksualne i nie kręcą - zwłaszcza jak kobieta wydziarana jest jak jakiś harleyowiec-lesba lub członek mafii japońskiej. Dajcie spokój to wygląda po prostu żałośnie i śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne
9 godzin temu, Gość grupa A napisał:

Tak jest, tatuaż = pojeeby umysłowe i patologia, niziny z wiochy i zryte banie lewackie

Ale trzeba być ograniczonym, żeby tak pisać:D ja mam tatuaz i piercing a nigdy nie byłam "łatwa". Żadnego przygodnego seksu ani seksu bez milosci.  Do tego znam przynajmniej jedną wytatuowaną dziewucę.

 

Ale mysl dalej ze te niewinnie wyglądajace kobiety rzeczywisxie są takie trudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Więc się z takimi nie spotykaj. Mnie się tatuaże podobają to je mam. Podobają mi się też na starszych osobach więc argument z jakim naskoczyliście na tamtą kobietę traci na wartości. Myślicie, że ludzie robiący tatuaże nie wiedzą, że będą starzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×