Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syf tatuaży

Po hooj ładnym laskom tatuaże? Wielu facetów takie omija

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dopisujesz ideologie. Masa ludzi ma tatuaze, bo błedy młodosci, miłostki, moda, bo ma kolezanka, facet, pamiątka i wiele innych powodow. Wielu z nich nie ma zamiłowania ani do grafiki, ani do koloru, ano sztuki. 

Znam osoby które są mocno wytauowane (i o takich chyba była mowa) - większość z nich nie zrobiła sobie tatuaży za tysiące złoty bo miłotki/koleżanki/błędy młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dopisujesz ideologie. Masa ludzi ma tatuaze, bo błedy młodosci, miłostki, moda, bo ma kolezanka, facet, pamiątka i wiele innych powodow. Wielu z nich nie ma zamiłowania ani do grafiki, ani do koloru, ano sztuki. 

Znam osoby które są mocno wytauowane (i o takich chyba była mowa) - większość z nich nie zrobiła sobie tatuaży za tysiące złoty bo miłotki/koleżanki/błędy młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Lubisz sobie dodawać co? Gdzie w tamtym poście widzisz mowę o "prawie wszystkich"? Nawet jeżeli to mniejszość, to ludzi jest tyle, że wytatuowane kobiety nie muszą się bać samotności. Ciężej jest znaleźć w Polsce faceta który szanuje kobiety i traktuje je jak równe sobie niż takiego któremu nie przeszkadza tatuaż

Prawda jest taka, ze macie tatuaze i nie potraficie zaakceptowac, ze nie kazdemu się podobają na kobietach. To wasza osobista sprawa, ale nie zmienia to faktu, że większosc facetów nie lubi tatuazy na kobietach. Oczywiscie nie wszyscy, ale chyba większosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Prawda jest taka, ze macie tatuaze i nie potraficie zaakceptowac, ze nie kazdemu się podobają na kobietach. To wasza osobista sprawa, ale nie zmienia to faktu, że większosc facetów nie lubi tatuazy na kobietach. Oczywiscie nie wszyscy, ale chyba większosc.

Ale kto tego nie akceptuje? Jedyną osobą która czegoś nie akceptuje jesteś ty - nie potrafisz zaakceptować, że można nie chcieć podobać się wszystkim. Nie potrafisz ogarnąć tego, że są kobiety którym nie przeszkadza, że nie każdy facet chce je przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Znam osoby które są mocno wytauowane (i o takich chyba była mowa) - większość z nich nie zrobiła sobie tatuaży za tysiące złoty bo miłotki/koleżanki/błędy młodości. 

Wow, dlugo będziesz jeszcze pisać. Ja tez znam i są wsrod nich ludzie ktorzy dzis tego żalują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wow, dlugo będziesz jeszcze pisać. Ja tez znam i są wsrod nich ludzie ktorzy dzis tego żalują.

Masz głupich znajomych, co innego można powiedzieć? Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ile zajmuje wytatuowanie ciała i ile to kosztuje, to nie można zrzucić tego na błędy młodości. Taka osoba ma wiele czasu żeby pomyśleć, zatrzymać się, nie robić sobie rękawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale kto tego nie akceptuje? Jedyną osobą która czegoś nie akceptuje jesteś ty - nie potrafisz zaakceptować, że można nie chcieć podobać się wszystkim. Nie potrafisz ogarnąć tego, że są kobiety którym nie przeszkadza, że nie każdy facet chce je przelecieć

Ja to się dziś włączyłam do tej dyskusji jakies 5 minut temu. Ale widzę, ze wielu facetow nie akceptuje, kobiet również. Wystarczy poczytać wątki, pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wow, dlugo będziesz jeszcze pisać. Ja tez znam i są wsrod nich ludzie ktorzy dzis tego żalują.

Masz głupich znajomych, co innego można powiedzieć? Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ile zajmuje wytatuowanie ciała i ile to kosztuje, to nie można zrzucić tego na błędy młodości. Taka osoba ma wiele czasu żeby pomyśleć, zatrzymać się, nie robić sobie rękawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja to się dziś włączyłam do tej dyskusji jakies 5 minut temu. Ale widzę, ze wielu facetow nie akceptuje, kobiet również. Wystarczy poczytać wątki, pogadać.

I ani ja, ani nikt inny w tym temacie temu nie przeczył. Tylko co z tego? Tobie wszyscy się podobają? Ty podobasz się wszystkim? Zależy ci na tym? Czy farbując włosy sprawdzasz który kolor najbardziej podoba się facetom? Czy zakładając rano buty zastanawiasz się czy będziesz wystarczająco atrakcyjna dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I ani ja, ani nikt inny w tym temacie temu nie przeczył. Tylko co z tego? Tobie wszyscy się podobają? Ty podobasz się wszystkim? Zależy ci na tym? Czy farbując włosy sprawdzasz który kolor najbardziej podoba się facetom? Czy zakładając rano buty zastanawiasz się czy będziesz wystarczająco atrakcyjna dla wszystkich?

Ale o co ci chodzi, bo nie rozumiem twoich wywodów. Twoje tatuaze, twoja sprawa. Wg mnie kobiety tracą na atrakcyjnosci mając tatuaze. Na mężczyznach akceptuje, ale jakoś mnie to specjalnie nie rzuca ma kolana i nie rusza. Po prostu lepiej wyglądają niz na kobietach. Kobietom dodają wulgarnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale o co ci chodzi, bo nie rozumiem twoich wywodów. Twoje tatuaze, twoja sprawa. Wg mnie kobiety tracą na atrakcyjnosci mając tatuaze. Na mężczyznach akceptuje, ale jakoś mnie to specjalnie nie rzuca ma kolana i nie rusza. Po prostu lepiej wyglądają niz na kobietach. Kobietom dodają wulgarnosci. 

tytuł tematu to "po hooj ładnym laskom tatuaże? wielu facetów takie omija". Moje wywody to próba wyjaśnienia, że te "ładne laski" prawdopodobnie mają gdzieś tych wielu facetów. Autor i jemu podobni tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@

Człowiek nie wąż, że skórę zrzuci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość ....@ napisał:

Człowiek nie wąż, że skórę zrzuci....

dla tych wytatuowanych to akurat dobrze - wyobraź sobie straty 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@
12 minut temu, Gość gość napisał:

dla tych wytatuowanych to akurat dobrze - wyobraź sobie straty 😛

To fakt 😱🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@
12 minut temu, Gość gość napisał:

dla tych wytatuowanych to akurat dobrze - wyobraź sobie straty 😛

To fakt 😱🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....@
12 minut temu, Gość gość napisał:

dla tych wytatuowanych to akurat dobrze - wyobraź sobie straty 😛

To fakt 😱🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość ....@ napisał:

To fakt 😱🤭😁

No właśnie. Wyobraź sobie, że tatuujesz całe ciało, a potem wszystko znika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ciężej jest znaleźć w Polsce faceta który szanuje kobiety i traktuje je jak równe sobie niż takiego któremu nie przeszkadza tatuaż

Bzdura. Bardzo łatwo znaleźć faceta, który szanuje kobiety. Problem w tym, że dla was są oni kompletnie niezauważalni, bo ciągnie was do tych nieszanujących d00pków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reptile

Kobiety z tatuażami to patologia i ohyda, nigdy bym takiej nie chciał nawet gdyby była 10/10 laska, bo tatuaż oznacza zryty beret lub jakieś usterki z dzieciństwa, czyli towar trwale uszkodzony. Ludzie z tatuażami mają usterke na psychice, nie ważne kim są i jakie mają wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

pieprzeni niewolnicy materii 🙂 ciał i obudowy, wiekszosc bab jest durnowata bez względu na to czy ma tatuaz czy nie, faceci podobnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patole

90% to patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEDZIELNIK WIECZORNY

Brain Tatoo Studio.

Pokryjemy tatuażem każdy mózg. Będziesz wyglądał na inteligentnego.

Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

Bzdura. Bardzo łatwo znaleźć faceta, który szanuje kobiety. Problem w tym, że dla was są oni kompletnie niezauważalni, bo ciągnie was do tych nieszanujących d00pków.

Masz na mysli takich ludzi jak ci co odpowiadaja w tym temacie i wyzywaja kobiety od patologii? 

Ciesze sie, ze poznalam faceta ktory kobiety szanuje i nie ma problemu z okazywaniem uczuc. Tylko widze, ze jego sposob odnoszenia sie do innych wcale nie jest w Polsce czesty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cały en temat pokazuje jak chamscy są mężczyźni. To, że kobieta im się nie podoba upoważnia ich, w ich mniemaniu, do obrażania, wyzwiska, przekleństw. Dno!

Najgorsi są faceci tak między 35-50 rokiem życia. Młodzi już mają więcej oleju w głowie, ale starsze pokolenie ma w głowie siano. Już kilka razy spotkałam się z sytuacją, że zaczepiał mnie taki dziad (inaczej tego nazwać nie mogę) i dociekał czemu "taka ładna dziewczyna" sobie to zrobiła. Pomijam już dyskomfort jaki bierze się z tego, że stare dziadzisko mi się przygląda i tak otwarcie komentuje mój wygląd - co go w ogóle upoważnia do zadawania takich pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrym

Ja tam lubie jak kobieta ma tatuaze. Dla mnie to nie jest oszpecanie sie tylko forma sztuki, badz samo ekspresji.

Dlaczego jak kobieta ma tatuaz to wszystko jest kuwa zle, ale jak facet ma fujare wytatuowana na rece to jest git, twardziel malina.

Tego nigdy nie rozumialem. Moja zona ma bardzo duzo tatuazy i wcale jej to nie zabiera uroku, urody czy zgrabnosci. Znam historie kazdego tatuazu jaki ma i uwazam ze sa super. 

Pieprzenie ze jak kobieta ma tatuaz to jest skreslona bez wczesnego poznania jej jako osoby pewnie jedyna kobiete z ktora rozmawial to jego babcia jak wpychala w niego kolejna tacke pierogow. Ze tak pozwole sobie na zart "Kobieta to tez czlowiek" i ma prawo robic ze swoim cialem co chce i g.owno innym do tego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To by bylo na tyle jezeli chodzi o to, ze nie ma facetow lubiacych tatuaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten temat musial zalozyc jakis praViczek,lamus..

bo tatuaze u kobiet sa bardzo sexowne, oczywiscie nie bez przesady, bo jak laska ma wydziarane cale plecy albo rękaw to juz za mocno, ale np dziarka na stopie czy udzie, to jest mega sexowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×