Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamta

Seks bez zobowiazan

Polecane posty

Gość Tamta

Facet z ktory spotykalam sie jakis czas zaproponowal mi seks bez zobowiazan.Co dziwniejsze,chce seksu bez zadbezpieczenia.Czy takie typy zdaja sobie sprawe co robia i zastanawia mnie czy wiele kobiet sie na to godzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Zgódź się Nie będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Zgódź się Nie będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939

Bo faceci to zwykle swinie i egoisci w większości,podobno kazda kobieta jest bi więc lepiej związać sie z inną kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niektorzy sie dziwia skad tyle wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Oczywiście kazałas mu spi3rdalac? Niech idzie śmieć na dziffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamta

Wysmialam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasss
1 minutę temu, Gość Tamta napisał:

Wysmialam go

i tak mu sie oddasz

kobiety kcohaja takich otwartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamta
Przed chwilą, Gość sasss napisał:

i tak mu sie oddasz

kobiety kcohaja takich otwartych

Nie utrzymuje z nim kontaktu,wiec raczej niebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Tamta napisał:

Facet z ktory spotykalam sie jakis czas zaproponowal mi seks bez zobowiazan.Co dziwniejsze,chce seksu bez zadbezpieczenia.Czy takie typy zdaja sobie sprawe co robia i zastanawia mnie czy wiele kobiet sie na to godzi.

Seks bez zobowiązań nie istnieje. Warto obejrzeć filmik Maliny Błańskiej i poznać opinię na ten temat jednego z jej gości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasss
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Seks bez zobowiązań nie istnieje. Warto obejrzeć filmik Maliny Błańskiej i poznać opinię na ten temat jednego z jej gości . 

oczywiscie ze istnieje - co masz na mylsi ze nie istnieje uzasadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Istnieje jestem w takim układzie i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

Seks to po prostu seks,kobiety robią zawsze z tego wielką sprawę chodź nie wiem czemu. One utożsamiają wszystko z miłościa gdy tymczasem facet po prostu chce sobie ulżyć. I też są kobiety co lubią ten sport dla samej zabawy ale wolą sie nie wychylać bo zaraz dorobi im sie gębę dz...ek. A z tym zabezpieczeniem to rzeczywiście przypał, gdybym się umawiał na takie akcje to sam bym stosował zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
35 minut temu, Gość 93939 napisał:

Bo faceci to zwykle swinie i egoisci w większości,podobno kazda kobieta jest bi więc lepiej związać sie z inną kobieta 

o tak - biseksualne laski kręcą każdego faceta;) zaznaczam że bi a nie lesby ( pseudomęskie kobiety nienawidzące facetów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uważaj autorko, bo zaraz przyleci tu ta debiIka Brokentiger87, wielka aseksualistka co o aseksualizmie ma pojecie zerowe, i zacznie na Ciebie najeżdżać, że jesteś szmatą i karyną. Ona jest chora psychicznie, w każdym wątku o seksie przypìerdaIa się do autora, bo jest zła, że wątek nie kręci się wokół niej. Głupia baba atencji szuka, niedługo z lodówki nam wylezie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola
17 minut temu, Gość dfd napisał:

Seks to po prostu seks,kobiety robią zawsze z tego wielką sprawę chodź nie wiem czemu. One utożsamiają wszystko z miłościa gdy tymczasem facet po prostu chce sobie ulżyć. I też są kobiety co lubią ten sport dla samej zabawy ale wolą sie nie wychylać bo zaraz dorobi im sie gębę dz...ek. A z tym zabezpieczeniem to rzeczywiście przypał, gdybym się umawiał na takie akcje to sam bym stosował zabezpieczenie.

To niech taki mowi na poczatku o co mu chodzi,a nie udaje ze chce powaznego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh
3 minuty temu, Gość Viola napisał:

To niech taki mowi na poczatku o co mu chodzi,a nie udaje ze chce powaznego zwiazku.

Gdyby to powiedział na początku to od razu pewnie dostałby bana do twoich majtek:) Nie jesteśmy aż takimi głupimi istotatami by od razu sie zdradzać. Szczerość nie zawsze popłaca. Chodź znam przypadki że jak facet naprawdę jest przystojny to i tak wiele razy sobie poużywa bez większych zobowiązań. kobiety tez mają chuć i popęd dla samego sportu ale nauczono je w domach że seks uprawia się tylko z przyszłym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet moze chce zostac ojcem skoro chce bez zabezpieczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
10 minut temu, Gość gość napisał:

Uważaj autorko, bo zaraz przyleci tu ta debiIka Brokentiger87, wielka aseksualistka co o aseksualizmie ma pojecie zerowe, i zacznie na Ciebie najeżdżać, że jesteś szmatą i karyną. Ona jest chora psychicznie, w każdym wątku o seksie przypìerdaIa się do autora, bo jest zła, że wątek nie kręci się wokół niej. Głupia baba atencji szuka, niedługo z lodówki nam wylezie. 

fakt takie jak ona omijać szerokim łukiem - niezrównowazone psychicznie babki to zawsze lampka ostrzegawcza dla każdego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość dfd napisał:

Seks to po prostu seks,kobiety robią zawsze z tego wielką sprawę chodź nie wiem czemu.

Ponieważ większość podlega typowej kobiecej biochemii organizmu i psychice, i nawet wbrew początkowym postanowieniom zako...ą się i przywiązują do stałego partnera. Uczucia nie są zależne od woli. Oraz, ponieważ partner ten często jest nieuczciwy i nie potrafi na wstępie jasno i wyraźnie określić typu relacji, która go interesuje. M.in. z obawy, że kobieta się nie zgodzi, a on nie skorzysta (czyt: ''dostanie bana na majtki''), przy czym 'skorzystać' to słowo klucz uwidaczniające przedmiotowe podejście do kobiety.

3 minuty temu, Gość fgh napisał:

Gdyby to powiedział na początku to od razu pewnie dostałby bana do twoich majtek:) Nie jesteśmy aż takimi głupimi istotatami by od razu sie zdradzać. [...]

Być może nie 'głupi', ale za to egoistycznie perfidni i zakłamani. Seks, nawet - a może wręcz szczególnie - ten niezobowiązujący, wiąże się z odpowiedzialnością wobec partnerki i nieodpowiedzialny oraz traktujący drugą osobę jak przedmiot-zabawkę facet nie ma tutaj racji bytu. Gdyby faceci stanęli na przyzwoitym uczciwym poziomie, wykazywali prawidłową postawę wobec kobiet i potrafili przyjmować potencjalne konsekwencje swoich czynów, być może kobiety miałyby mniej obaw i zahamowań przed niezobowiązującymi relacjami.

7 minut temu, Gość fgh napisał:

[...] kobiety tez mają chuć i popęd dla samego sportu ale nauczono je w domach że seks uprawia się tylko z przyszłym mężem.

I ma to swoje praktyczne powody i korzyści, zarówno dla jednostki, jak i całego społeczeństwa. Jeśli się zastanowisz głębiej nad tą kwestią i poszerzysz wiedzę w jej zakresie, na pewno samodzielnie już dojdziesz do prawidłowych odpowiedzi i wniosków.

32 minuty temu, Gość dfd napisał:

[...] I też są kobiety co lubią ten sport dla samej zabawy ale wolą sie nie wychylać bo zaraz dorobi im sie gębę dz...ek. [...]

Sama podświadomość męska funkcjonuje na ogół właśnie w taki sposób, że rozwiązła kobieta traci poszanowanie i dobry wizerunek. W dzisiejszych czasach poluzowanego 'gorsetu społecznego' uwidacznia się to wyraźnie i dobitnie. Gdyby facet zdołał chociaż zachować kulturę osobistą, byłoby to przynajmniej mniej odczuwalne i odpychające.

1 godzinę temu, Gość Tamta napisał:

Facet z ktory spotykalam sie jakis czas zaproponowal mi seks bez zobowiazan.Co dziwniejsze,chce seksu bez zadbezpieczenia.Czy takie typy zdaja sobie sprawe co robia i zastanawia mnie czy wiele kobiet sie na to godzi.

Nie zdają sobie sprawy. Wykazują dokładnie taki sam brak rozsądku i świadomości co kobiety, które na takie warunki układu przystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziwne ze facet nie chce sie zabezpieczyc.Jakby w ogole nie myslal o konsekwencjach.Nieodpowiedzialny,bezmyslny i egoistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziwne ze facet nie chce sie zabezpieczyc.Jakby w ogole nie myslal o konsekwencjach.Nieodpowiedzialny,bezmyslny i egoistyczny.

pewnie jakiś robol, woli mieć na browara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosne męskie dupodajki

Też spotykałam na swojej drodze takich dupkòw,  co chcieli seksu bez zobowiązań...ale akurat "uczciwych", ktòrzy nie udawali, że chcą związku. Z tymże to byli dorośli faceci, między 27 a 35 rokiem życia, ktòrych gierki pt "będę udawał zaangażowanie,  żeby dobrać się do jej majtek " nie interesowały. 

Ogòlnie takich facetòw spławiam.  Na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
4 minuty temu, Gość Żałosne męskie dupodajki napisał:

Też spotykałam na swojej drodze takich dupkòw,  co chcieli seksu bez zobowiązań...ale akurat "uczciwych", ktòrzy nie udawali, że chcą związku. Z tymże to byli dorośli faceci, między 27 a 35 rokiem życia, ktòrych gierki pt "będę udawał zaangażowanie,  żeby dobrać się do jej majtek " nie interesowały. 

Ogòlnie takich facetòw spławiam.  Na

Facet powiedział ci szczerze czego chciał w kobiety jesteście okropne macie na koncie przygody przygodny seks związki dziwne naprawdę dziwne I potem udajecie że miałyście jednego faceta Albo co zabawne że jesteście dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamta

Zdarzylo mi sie poznac kogos kto chcial czegos bez zobowiazania,ale pierwszy raz jeszcze na dodatek bez zabezpieczenia.Gosc ma 41lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
Przed chwilą, Gość Tamta napisał:

Zdarzylo mi sie poznac kogos kto chcial czegos bez zobowiazania,ale pierwszy raz jeszcze na dodatek bez zabezpieczenia.Gosc ma 41lat.

Skoro wcześniej poznawała się na takie układy facetów to w czym problem sama lepsza nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamta
1 minutę temu, Gość Trener napisał:

Skoro wcześniej poznawała się na takie układy facetów to w czym problem sama lepsza nie jesteś

Mialam propozycje.Nie napisalam ze korzystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
5 minut temu, Gość Żałosne męskie dupodajki napisał:

Też spotykałam na swojej drodze takich dupkòw,  co chcieli seksu bez zobowiązań...ale akurat "uczciwych", ktòrzy nie udawali, że chcą związku. Z tymże to byli dorośli faceci, między 27 a 35 rokiem życia, ktòrych gierki pt "będę udawał zaangażowanie,  żeby dobrać się do jej majtek " nie interesowały. 

Ogòlnie takich facetòw spławiam.  Na

... i nadal jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dfd napisał:

Seks to po prostu seks,kobiety robią zawsze z tego wielką sprawę chodź nie wiem czemu. 

Nie wiesz czemu???

A kto zajdzie w ciążę? On czy ona?

Kto będzie wychowywał niechciane dziecko? On czy ona?

Kto będzie miał opinię dzivki? On czy ona?

Kto będzie ograniczony dzieckiem? On czy ona?

Kto nie będzie mógł znaleźć dobrej pracy i dobrze zarabiać? On czy ona?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Faceci,a przynajmniej wiekszosc z nich,mysla tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×