Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Beata

Fototapety

Polecane posty

Gość Beata

Witam! Szukam fototapety do domu znalazłem parę ciekawych wzorów na fototap.pl. Kojarzycie sklep? Najbardziej chciałbym dopytać o jakość materiału na którym drukują..ktoś wie cokolwiek o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno mogę powiedzieć że na fototap.pl nie oszukują na jakości. To są porządne polskie fototapety a nie jakieś produkty made in China które będą odchodzić ze ściany razem z tynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Chciałam zmienić wystrój salonu, dlatego zdecydowałam się na fototapetę przedstawiająca góry. Zamówiłam ją od firmy Mamita. Fototapeta wygląda świetnie, wykonana z dobrego materiału, upiększyła znacznie moje wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama ostatnio kładłam fototapetę za węzgłowiem łóżka i nie było to takie trudne jak się wydawało. Fakt jednak ,ze kładłam fototapetę wykonaną na podkładzie flizelinowym, która jest grubsza i tym samym latwiejsza do położenia niż fototapeta na podkładzie papierowym ( kiedyś kładłam papierową i jest bardzo niewygodna, nie polecam bo łatwo mozna się wymęczyć kładzeniem takiej tapety).

Dobrze jest obejrzeć sobie wcześniej filmik na youtube. Dzieki temu zobaczycie, jak to bedzie wyglądało.  Jeśli szukacie sklepu z wzorami fototapet, polecam to miejsce:

https://wallcolors.pl/tapety/7292-tapeta-dark-blue-watercolor.html

Mają tam świetne wzory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×