Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Purista przyzwoity

Czemu tyle kobiet ma dziś za sobą seks bez związku?

Polecane posty

Gość Purista przyzwoity

Praktycznie każda ma jakieś wyskoki na sumieniu. Choćby jeden, jedyny raz dała się ponieść chwili.

A u mnie to przekreśli nawet tą, która pozornie wydaje się najfajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znaczy że jesteś żałosny zakompleksiony i dziecinny. Albo jesteś hipokryta o ile sam bzykales a kobiecie bronisz. Patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo żadna z nas nie uznała,  że warto czekać na Ciebie.  Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purista przyzwoity

Nie dziecinny, a po prostu romantyczny i uduchowiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ho

No coz, 90% kobiet to ..., ale one mowia na siebie "wyzwolone", "nowoczesne" itp. Hahaha obluda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purista przyzwoity

A o tych, którzy ich nie akceptują mówią że są płytcy oraz traktują kobiety przedmiotowo i nie patrzą na ich charakter, tylko na "przebieg".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Purista przyzwoity napisał:

A o tych, którzy ich nie akceptują mówią że są płytcy oraz traktują kobiety przedmiotowo i nie patrzą na ich charakter, tylko na "przebieg".

Sam jesteś niewinny z tego uduchowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdę

To robota lewaków, pokolenie puszcza.lskich bez wstydu i sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To znaczy że jesteś żałosny zakompleksiony i dziecinny. Albo jesteś hipokryta o ile sam bzykales a kobiecie bronisz. Patola.

Jaka inteligentna wypowiedz pewnie głowa Ciebie rozbolała od myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Hej ho napisał:

No coz, 90% kobiet to ..., ale one mowia na siebie "wyzwolone", "nowoczesne" itp. Hahaha obluda

Nowoczesne napewno ale czy zadowolone to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jaka inteligentna wypowiedz pewnie głowa Ciebie rozbolała od myślenia.

Ciebie za to boli coś innego. Czasy trzymania wianka do ślubu minęły. Pora się obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciebie za to boli coś innego. Czasy trzymania wianka do ślubu minęły. Pora się obudzić.

Hehe no Ty napewno nie założysz tej sukni. Wolimy spać niż zadawać się z kurtyzantkami. Zmęczony jestem, miłego pobytu pod namiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Hehe no Ty napewno nie założysz tej sukni. Wolimy spać niż zadawać się z kurtyzantkami. Zmęczony jestem, miłego pobytu pod namiotami.

Wszystkie noszą białe suknie haha 🤣 to idź spać. Zmazy nocne to także nieczystośc. Tfu. Jesteś zbrukany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wszystkie noszą białe suknie haha 🤣 to idź spać. Zmazy nocne to także nieczystośc. Tfu. Jesteś zbrukany. 

Ale jesteś pusta i wcale nie dziwi mnie fakt, że jesteś tak traktowana. Wszystkie, chyba nie miałas na myśli siebie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dobrze

Mam zamożnego  i bardzo przyjemnego dla oka męża, ma też mega poczucie humoru, tylko przy nim łapie mnie czkawka ze śmiechu, jest dobrym kochankiem, córka ma w niego oczka jak węgle i rzęsy do nieba i tak zupełnie szczerze, dobrze, że byś mnie skreślił, bo powiesiłabym się gdyby mnie ktoś zajął przed mężem, a potem poznałabym jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale jesteś pusta i wcale nie dziwi mnie fakt, że jesteś tak traktowana. Wszystkie, chyba nie miałas na myśli siebie☺

Nie miałam bo nie kręcą mnie białe klimaty. Ani znajomości z ograniczonymi chłopami. Pusta bo? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie miałam bo nie kręcą mnie białe klimaty. Ani znajomości z ograniczonymi chłopami. Pusta bo? Haha

Po prostu wyjałowiała, pozbawiona jakichkolwiek uczuć, dusza już dawno umarła i do tego brak konstruktywnej rozmowy. Leć dalej szukać następnego sponsora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Po prostu wyjałowiała, pozbawiona jakichkolwiek uczuć, dusza już dawno umarła i do tego brak konstruktywnej rozmowy. Leć dalej szukać następnego sponsora. Pozdrawiam

Następnego? Ho ho ho 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purista przyzwoity

Miałem jedną partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsetzsrtzdryzsdry

Na świecie dzieje się tyle naprawdę złych rzeczy, a ty jak potłuczony, w koło macieju o seksie? Na bank masz na sumieniu coś gorszego niż seks i udajesz że jesteś taki święty, a potępianie seksu to zasłona dymna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Purista przyzwoity napisał:

Miałem jedną partnerkę.

I o jedną za dużo by marzyć o wianku purino kocia 🐱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsetzsrtzdryzsdry
2 minuty temu, Gość Purista przyzwoity napisał:

Miałem jedną partnerkę.

Że coooo, partnerkę, nie żonę??? Ty zbereźniku pójdziesz na samo dno piekła i będziesz diabłom robił loda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Ale temat... czy to wazne ile kto ma przebiegu? Przecież nie liczy sie to jak sie zaczyna ale jak sie kończy,  po co o takich sprawach gadać?

Mam 25 lat miałem 4 związki w których był seks, dwa krotkie związki, dwa dłuższe, seksu to z tych moich związków sporo było ale nigdy, mogę przysiadz nie miałem przypadkowego seksu bez zobowiązań, i nawet dumny jestem z siebie.  Ale do czego zmierzam... spotykam się od niedawna z idealną dziewczyną, zakochałem się na zabój, nie wiem ilu miała przedemną i szczerze mówiąc to goowno mnie to obchodzi.  Ważne żebym ja był tym ostatnim, jedynym na zawsze, i żeby nie było, nie podoba mi się to jak ludzie sypiająz kim popadnie, nie lubię kurewstwa i to się tyczy do obu płci (tak, mężczyźni też powinni się szanować) Ale jak spotykam tą wyśnioną, wymarzoną,  to sobie te swoje filozofie mogę w buty wsadzić. 

Tworzymy swoją przyszłość,  po co sie rozkminiać nad przeszłością? 

Gadają o wierności, o zaufaniu, o  szacunku i takie tam, wiadomo to jest bardzo ważne ale czy może istnieć miłość bez AKCEPTACJI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purista przyzwoity

Nie da się akceptacji wymusić na siłę. Uważam, że pod względem podejścia do seksu trzeba do siebie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
2 minuty temu, Gość Purista przyzwoity napisał:

Nie da się akceptacji wymusić na siłę. Uważam, że pod względem podejścia do seksu trzeba do siebie pasować.

No moze i tak, ino mi się seks zawsze z miłością kojarzy,  to chyba się niezręcznie wypowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Ale temat... czy to wazne ile kto ma przebiegu? Przecież nie liczy sie to jak sie zaczyna ale jak sie kończy,  po co o takich sprawach gadać?

Mam 25 lat miałem 4 związki w których był seks, dwa krotkie związki, dwa dłuższe, seksu to z tych moich związków sporo było ale nigdy, mogę przysiadz nie miałem przypadkowego seksu bez zobowiązań, i nawet dumny jestem z siebie.  Ale do czego zmierzam... spotykam się od niedawna z idealną dziewczyną, zakochałem się na zabój, nie wiem ilu miała przedemną i szczerze mówiąc to goowno mnie to obchodzi.  Ważne żebym ja był tym ostatnim, jedynym na zawsze, i żeby nie było, nie podoba mi się to jak ludzie sypiająz kim popadnie, nie lubię kurewstwa i to się tyczy do obu płci (tak, mężczyźni też powinni się szanować) Ale jak spotykam tą wyśnioną, wymarzoną,  to sobie te swoje filozofie mogę w buty wsadzić. 

Tworzymy swoją przyszłość,  po co sie rozkminiać nad przeszłością? 

Gadają o wierności, o zaufaniu, o  szacunku i takie tam, wiadomo to jest bardzo ważne ale czy może istnieć miłość bez AKCEPTACJI?

To ty jesteś ...iarzem jak nie zachowałeś prawictwa dla tej jedynej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie którzy się szanują czekają z seksem do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
9 minut temu, Gość gość napisał:

To ty jesteś ...iarzem jak nie zachowałeś prawictwa dla tej jedynej.

O matko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Jak ma w domu związek bez seksu , to uzupełnia seksem bez związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

O matko 

25 lat i 4 związki. To nienormalne. Jesteś nieczysty i niestabilny emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×