Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student

Czemu dziewczyny patrzą na ,,zaradność" ?

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość ghjkl napisał:

skoro uważasz że miłości nie ma to po cholerę tu dooope wszystkim zawracasz i sie produkujesz? Wbrew pozorom większosc tutejszych facetów wierzy w miłość, a parę materialistycznych,wyrachowanych i leniwych ...ek raczej ich nie zniecheci.My jesteśmy troche idealistami i chcemy z kimś być dla samego bycia - reszta jakos się ułoży. Ty i tobie podobne na wstępie chcecie wiedzieć że rozbiłyście bank. Wiesz co? Weż ty już zabieraj te zabawaki stąd i idż  bym sie gorzej nie wyraził.

Nic się samo nie ułoży. Lepiej dorośnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzisiejsze kobiety są żałosne. Liczą że będą tylko leżeć a facet je będzie utrzymywał. Te same ...ki krzyczą o równouprawnieniu (choć bardziej to walka o większe prawa niż równouprawnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

facet nie jest od tego by tylko płacić rachunki zwłaszcza za ciebie ty leniwa nieambitna franco. Takie jak ty i tak skończą sfrustrowane bo znajdziesz sobie typa co będzie chiał mieć zależna kucharkę którą i tak przestanie za jakis czas szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Beka.

pewnie dla ciebie bo wszędzie widzisz pieniadze - albo przynajmniej okazje by kogoś ogolić. Powodzenia.Ty leniwa nieambitna ......  ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja też nie pochodzę z bogatej rodziny i nic od nikogo nie dostałam. Poszłam na studia zaoczne, by się nie prosić rodziców o każdy grosz. W wieku 19 lat poszłam do pracy i od razu złożyłam wniosek w gminie o mieszkanie, które dostałam 5 lat później. Przez ten czas zarobiłam na tyle, by je móc jakoś skromnie urządzić. 

Nic nie dostalas a to mieszkanie to co? Co za podli idioci, jeden dostał mieszkanie od gminy, drugi pracę po znajomości w biurze za 3k, trzeci samochód od rodziców ale nikt nic od nikogo nie dostał. 

To ja nic od nikogo nie dostałem ale nie chwale sie tym na prawo i lewo jak co niektórzy idi*oci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość ghjkl napisał:

OMG co za pie przone materialistki. Rzy gać sie chce jak to człowiek czyta.Nie wierzę że każda kobieta jest taka. Inaczej wszyscy faceci skończyliby w zakonie,na brazzersie lub stryczku.

Co za brednie piszesz. W komentarzach wyżej jakiś przegryw wyraźnie pisze, że nie po to ma mieć kobietę, by sobie samemu sprzątać i gotować jednocześnie wygłaszając żałosne mowy o równouprawnieniu, że on nie chce utrzymanki, że kobieta ma zarabiać na siebie, ale usługiwać mu też, a wszystkie go chcą z kasy tylko obskubać. Tylko zapomniał, że on kasy nie ma, bo cały wątek rozpoczął się od pytania czy gołoduoiec bez pracy, mieszkania i samochodu ma szansę kobietę znaleźć. Jednym słowem jeszcze nikt go nie miał szansy oskubać, bo nie miał z czego, a już wyzywa kobiet od materialistek dlatego, że żadna się z nim umówić nie chce bo jest niezaradną ofermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ertt napisał:

facet nie jest od tego by tylko płacić rachunki zwłaszcza za ciebie ty leniwa nieambitna franco. Takie jak ty i tak skończą sfrustrowane bo znajdziesz sobie typa co będzie chiał mieć zależna kucharkę którą i tak przestanie za jakis czas szanować.

A dlaczego ma nie płacić? Każdy płaci rachunki. Chyba że jest jeszcze dzieckiem na garnuszku lub kaleką. A dziecko lub kaleka to słaba partia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

tam nie było wulgaryzmu zaznaczam nie wiem czemu wykropkowało - nie chcę wyjść na hejtera i mizogina lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego ma nie płacić? Każdy płaci rachunki. Chyba że jest jeszcze dzieckiem na garnuszku lub kaleką. A dziecko lub kaleka to słaba partia.

a dlaczego ma płacić? bo jaśnie pani tego oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co za brednie piszesz. W komentarzach wyżej jakiś przegryw wyraźnie pisze, że nie po to ma mieć kobietę, by sobie samemu sprzątać i gotować jednocześnie wygłaszając żałosne mowy o równouprawnieniu, że on nie chce utrzymanki, że kobieta ma zarabiać na siebie, ale usługiwać mu też, a wszystkie go chcą z kasy tylko obskubać. Tylko zapomniał, że on kasy nie ma, bo cały wątek rozpoczął się od pytania czy gołoduoiec bez pracy, mieszkania i samochodu ma szansę kobietę znaleźć. Jednym słowem jeszcze nikt go nie miał szansy oskubać, bo nie miał z czego, a już wyzywa kobiet od materialistek dlatego, że żadna się z nim umówić nie chce bo jest niezaradną ofermą.

Na chúj takie tematy w ogóle zakładać skoro tu tylko taki sort się zawsze wypowiada typu leżaczek czyli stary zyeb dumny z tego że żyje z mamusia i nie pracuje i się podnieca urojonymi oszczednosciami? Co taki ktoś ma do powiedzenia? Do zakładu leczniczego się nadaje on i reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nic nie dostalas a to mieszkanie to co? Co za podli idioci, jeden dostał mieszkanie od gminy, drugi pracę po znajomości w biurze za 3k, trzeci samochód od rodziców ale nikt nic od nikogo nie dostał. 

To ja nic od nikogo nie dostałem ale nie chwale sie tym na prawo i lewo jak co niektórzy idi*oci

Jak nie rozróżniasz dostania przydziału na mieszkanie z gminy a samochodu w darowiźnie od rodziców to źle z Tobą. Różnica jest taka, że nie każdy bogatych starych ma, a wniosek o mieszkanie to każdy może złożyć, ale nie każdemu się chce lub są tak nieogarnięci, że nawet by nie wiedzieli jak to załatwić, wolą się na kafe użalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość dfd napisał:

a dlaczego ma płacić? bo jaśnie pani tego oczekuje?

Nie płacisz to ci odetną media, a potem przyjdzie wezwanie ze spółdzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redborak

Leniwe nieambitne i pazerne ...ki i tak sobie w końcu kogoś znajdą bo demgrafia jest taka że na jedną ...kę przypada 30tu frajerów. Z tego grona wybierze jednego ( bo ogólnie ladnie tańczył i miał ładne oczy a te gadki o kasie to bzdury bo laski to materialistki ale i tak to oleja gdy facet dobrze je zakręci na głodne kawałki)który do pewnego czasu będzie ją roochał i będzie chciał ją trzymać w domu bo nie będzie chciał by sie usamodzielniła bo mu zwieje. Jej to pasuje bo ogólnie jest leniwa i jedyne co ogarnia to wizytę u fryzjera i bombardowanie kolejnymi bachorami zwłaszcza teraz jak państwo z cudzych pieniedzy daje na takich nieudaczników. Z biegiem czasu to sie zmieni bo uroda odejdzie,cyc ki opadną a mąż nadal będzie miał chuć. to przezuci się na inne,może nie tyle młodsze co zadbane lub prosty tutki które mimo wszystko o siebie dbają.A ona skończy znowu na kafe, w dziale rozwody i zycie po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie płacisz to ci odetną media, a potem przyjdzie wezwanie ze spółdzielni.

ależ ja mogę płacić i nawet chcę, tylko ty też płać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość redborak napisał:

Leniwe nieambitne i pazerne ...ki i tak sobie w końcu kogoś znajdą bo demgrafia jest taka że na jedną ...kę przypada 30tu frajerów. Z tego grona wybierze jednego ( bo ogólnie ladnie tańczył i miał ładne oczy a te gadki o kasie to bzdury bo laski to materialistki ale i tak to oleja gdy facet dobrze je zakręci na głodne kawałki)który do pewnego czasu będzie ją roochał i będzie chciał ją trzymać w domu bo nie będzie chciał by sie usamodzielniła bo mu zwieje. Jej to pasuje bo ogólnie jest leniwa i jedyne co ogarnia to wizytę u fryzjera i bombardowanie kolejnymi bachorami zwłaszcza teraz jak państwo z cudzych pieniedzy daje na takich nieudaczników. Z biegiem czasu to sie zmieni bo uroda odejdzie,cyc ki opadną a mąż nadal będzie miał chuć. to przezuci się na inne,może nie tyle młodsze co zadbane lub prosty tutki które mimo wszystko o siebie dbają.A ona skończy znowu na kafe, w dziale rozwody i zycie po 30tce.

Na szczęście są też inne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie rozróżniasz dostania przydziału na mieszkanie z gminy a samochodu w darowiźnie od rodziców to źle z Tobą. Różnica jest taka, że nie każdy bogatych starych ma, a wniosek o mieszkanie to każdy może złożyć, ale nie każdemu się chce lub są tak nieogarnięci, że nawet by nie wiedzieli jak to załatwić, wolą się na kafe użalać.

Ale potem nie pisz że nic nie dostales, nie dostali i nic nie dostaną tacy jak ja. A nie cwaniaczki co dostali mieszkania socjalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Na szczęście są też inne opcje.

zostanie lesbą która zacznie nienawidzić wszystkich facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

18 minut temu, Gość Gość napisał: Co za brednie piszesz. W komentarzach wyżej jakiś przegryw wyraźnie pisze, że nie po to ma mieć kobietę, by sobie samemu sprzątać i gotować jednocześnie  X no dokładnie tak, nie moja wina że dziewczyny mają wf i przedsiębiorczość jak chłopaki zamiast od dziecka gotowanie i sprzątanie jak w normalnym kraju 😜

Obwiniaj swoją starą która cie wychowała na peezde życiowa i ojca który podniósł nogę jak pies i na ciebie naszczal. To ich wina. Nie wiem z jakiej racji wszystkim ludziom się wydaje że muszą mieć bachora skoro ich kompetencje są do chúja niepodobne. Efekty widać w postaci lezaczkopodobnych odpadów zywiacych się pepowina . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanowa

Większosć z was udaje skomplikowane i zafiksowane filozoficznie osoby a prawda jest taka że jesteście holernie łatwe i przewidywalne zwłaszcza gdy na horyzoncie jest kasa. Baby to się tylko r...a i nic poza tym. I zmienia by sie nie zanudzić z jedną wariatką jak te tutaj.

Śzczęsliwy mizogin kasanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

27 minut temu, Gość Gość napisał: Na chúj takie tematy w ogóle zakładać skoro tu tylko taki sort się zawsze wypowiada typu leżaczek czyli stary zyeb dumny z tego że żyje z mamusia i nie pracuje i się podnieca urojonymi oszczednosciami? Co taki ktoś ma do powiedzenia? Do zakładu leczniczego się nadaje on i reszta. X i z budżetu państwa 4000zł miesięcznie i na to są pieniądze a na lezakowanie 500+ nawet nie ma 😩

Skończ już się ośmieszać nieudaczniku. Na kowbo piwniczyles i plakales nad losem a teraz rzniesz biznesmena. Zabawny jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Magda na Bielanach napisał:

W naszym obszarze kulturowym, to mężczyzna jest głową rodziny. Więc ma obowiązek zadbac o to aby ona miała gdzie mieszkac, co jesc, w co się ubrać i pojechać na wakacje. Jesli nie potrafisz zapewnić tych najbardziej podstawowych potrzeb, to jesteś sam. Proste jak drut chłopaku 😉

W naszym obszarze kulturowym takie kobiety jak ty nazywane są wprost roszczeniowymi pasożytkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość 8383 napisał:

Jeśli kobieta się zajmuje domem i dziećmi to nie jest utrzymanka ani prostytutka bo za gosposie byś musiał wybulic z 3000 miesięcznie więc zajmowanie się domem to też praca, ps tak samo jak kobieta może powiedzieć że nie szuka nieudacznika bez auta jeśli sama auto posiada , facet którego w tym wieku nie stać na auto to leser patentowany ja mam 22 lata a mam auto kupione za własne pieniędze 

Cześć. Chętnie się zajmę domem, domowymi obowiązkami i dziećmi, uważam że to łatwe. A ty będziesz pracowała i mnie utrzymywała. Deal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość 8383 napisał:

23 lata i go nie stać na auto haha to co ty robisz przez wakacje? Pewnie lezysz zamiast iść do roboty a jak faktycznie jesteś taki biedny że Cię na nic nie stać to trzeba było iść na zaoczne i pracować, jesteś najlepszym przykładem że zawsze największe nieroby mówią o kobietach że są roszczeniowe , mój brat w wieku 18 kupił sobie auto za własną kasę za 15 tyś,  ja mam 22 i tez mam swoje bez dokladania rodziców , też jestem z biednej rodziny ale nie mam lewych rak jak ty 

Ale po uj mu samochód, jak ma dobry dojazd do uczelni? Żeby szpanować przed kret ynkami podobnymi tobie? Nie opłaca się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo

Wolę pracować i wydawać na siebie = może dlatego wciaż jestem sam. Ale mi zycie nic za darmo nie dało wiec czemu ja muszę komuś cos za darmo dawać? Tylko za to że otrzymam seks? Wolę już być sam. W zwiazku kobieta też musi dawać cos od siebie i dorzucać się do rachunków.musi być sprawiedliwie i uczciwie. Nikt myślacy nie pójdzie na taki układ. A skoro wiele kobiet jest tak skąpych że nie chcą sie dokładać do życia to chyba pozozstaja tylko przygodne znajomości na internecie/klubie lub w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Hellena napisał:

A dlaczego Ty autorze patrzysz na zaradność? Skoro nie chcesz utrzymanki to znaczy że też chcesz zaradnej , jestes hipokryta bo chvesz zeby dziewczyna zaakceptowała Ciebie jako nieżyciową glape ale sam taką gardzisz , czyli według Ciebie dziewczyna ma być zaradna ale ty już nie musisz , oj co z ciebie za facet 

Z pupy wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Więc nie potrzebujesz też kobiety. Widać masz o wiele więcej ciekawszych zajęć niż bycie z kobietą. 

kolejny wniosek z pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale po uj mu samochód, jak ma dobry dojazd do uczelni? Żeby szpanować przed kret ynkami podobnymi tobie? Nie opłaca się. 

po cholere komu auto jak nie potrzebuje? Jak ma bliski dojazd do pracy,szkoły,itp to jest to zbędny wydatek - a OC,przegląd co roku trzeba zrobić i zapłacić, do tego wyjdzie nieprzewidziana usterka z którą trzeba będzie zabulić. Ale oczywiście on musi mieć samochód choćby finansowo byłoby to kompetnie nieopłacalne bo ty uznałaś że prawdziwy facet to taki co ma samochód nawet wtedy gdy mu sie to nie opłaca. Jaa gdybym mógł też bym swoje auto sprzedał i miał gdzieś co o mnie myśla jedna z drugą,przesiadłbym sie na rower i nim bym jeżdził do pracy bo to zdrowiej i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo
6 minut temu, Gość gość napisał:

Z pupy wnioski.

no ja akurat wolałbym mieć zaradną i pracowitą, taką co jest ambitna i robi karierę niż leniwego roszczeniowego krwiopijcę który jedyną pracę jaka znajdzie to na kasie w biedro nce bo nic wiecej nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gość napisał:

A co, jeśli dziewczynie nie wystarczy? Jesli nie zechce mieć dziecka w cudzym mieszkaniu, skąd właściciel zawsze może wystawić wam rzeczy na klatkę schodową bez wyjaśnień.

To niech dziewczyna więcej zarobi, jak ma wymagania. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o żadną pi3prz0ną "zaradność", którą kobiecy gatunek pięknie ubrał w słowa, a za tą zaradnością kryją się po prostu TYLKO I WYŁĄCZNIE PIENIADZE

90% kobiet będzie wolała bogatego synalka rodziców, który ma wszystko, super dom, super nowe auto, pełno kasy na koncie, będzie mógł jej stawiać wycieczki zagraniczne, nowe ciuszki coco chanel i inną bieliznę CK, kolacje w drogich resutaracjach i inne puste załosne instagramowe pi3rdoły... , który tak jak mówię, zawód takiego gn0ja to "syn rodziców", on nie musi pracowac bo na wszystko go stac i wszystko jest najlepsze

niż biednego ale bogatego duchowo faceta, który ciężko zapi3rdala, często włączając do tego jeszcze weekend, który walczy w zyciu, bo nie mial zadnego wsparcia FINANSOWEGO ze strony rodziców, pracuje nawet i na 2 prace, stać go co najwyzej na wynajem i jakoś zyje.. ale nie zapewni zadnego lepszego zycia finansowego

 

to jest ta ich zaradnosc..., tu chodzi po prostu o kase, tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×