Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student

Czemu dziewczyny patrzą na ,,zaradność" ?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Dlatego pozostaniesz ze swoją mamusia w piwnicy Forever.  X nic mnie nie obchodzą wasze szampony po 400,- ci mogę wkleić kilka przykładów YouTube gdzie dziewczyna żyje z chemią za 150 mc albo faceta co żyje bez pieniędzy i się liśćmi podciera, zmien szampon na tańszy bo nikt nie będzie jego sponsorem, ja np zrezygnowałem z kulturystyki bo koszty by mnie przerosly w przyszłości ale nie pije by mi kobieta utrzymywała siłkę i dietę odżywki sportowe 😕

Przecież ty nigdy nie będziesz miał kobiety więc po co o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego pozostaniesz ze swoją mamusia w piwnicy Forever. 

lepsza mama niż leniwa hetera co w dodatku otwarcie przyznaje że za kosmetyczkę i fryzjerkę robi 🍦😄 haha beka lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna
2 minuty temu, Gość dfd napisał:

lepsza mama niż leniwa hetera co w dodatku otwarcie przyznaje że za kosmetyczkę i fryzjerkę robi 🍦😄 haha beka lol

Nie, urwa. Za darmo robić loda. Ty e ogóle rozumiesz co ty piszesz? Chcesz to i pracuj na kogoś za darmo, nikogo to nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
1 minutę temu, Gość Fajna napisał:

Nie, urwa. Za darmo robić loda. Ty e ogóle rozumiesz co ty piszesz? Chcesz to i pracuj na kogoś za darmo, nikogo to nie interesuje. 

hahahaahahaha lód za fryzjera to prawie jak za darmo i jak was szamować jak same robicie z siebie tanie wywłoki?

laska za fryzjera lol no nie mogę😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam takie cechy charakteru że jestem lepsza niż mąż w zajmowaniu się innymi (ludźmi czy zwierzątkami), a on jest lepszy ode mnie w zarabianiu pieniędzy, więc ja jestem odpowiedzialna za dobre samopoczucie wszystkich zainteresowanych, a on za nasze bezpieczeństwo finansowe. 

Czyli tak naprawdę g...o  potrafisz .Przykro mi ale normalny mąż daje takiej nieudacznicy kopa co nie potrafi dołożyć się do rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
5 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

żeby ktokolwiek coś dla ciebie zrobił nie możesz o tym myśleć i traktować tego jako umowy biznesowej

ale wy własnie w ten sposób traktujecie tutaj "miłość" - jako biznes.Dlatego idę waszym sposobem rozumowania i stosuję zasadę równouprawnienia którego sie tak domgacie. Ponosimy koszty wspólnie i po równo.Zero taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Co ciekawe już co 5 kobieta utrzymuje rodzinę sama 👌😙 czyli Ferdynandy Kiepskie mają się dobrze 👌😙

żebyś tylko Ty się w tego Ferdka kiedyś nie zamienił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy Cię czytam to chce mi się srac jak chłopu . 

🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Gość cvbn napisał: żebyś tylko Ty się w tego Ferdka kiedyś nie zamienił:D X już mi mało brakuje 😄👌

nie pij browara bo ci bzuch urośnie jak jemu😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

hyhyhyhyhy😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Lepszy taki co nie żałuje swojej kobiecie w zamian za laskę niz taki, który jest niemyslacym o życiu golodupcem i nie ma nic do zaoferowania a laske by chciał 😂 

Co za pojazd, coś pięknego 🙂 To jest cała puenta tej dyskusji. Gołodupce zakładają na forum tematy, użalając się nad sobą, że kobiety nimi gardzą, a inni gołodupce ich utwierdzają w przeświadczeniu, że to z kobietami jest coś nie tak najwidoczniej, że żadna ich nie chce. Żenada 😂😂😂

Zapamietajcie dobrze. Facet, który ma głowe na karku zarobić potrafi, a i swojej kobiecie nie wylicza, bo wydatku rzędu 200 zł by ja zabrać na kolację nawet w portfelu nie odczuje - taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

27 minut temu, Gość dfd napisał: Skoro ma więcej wydatków niech je ograniczy. Fitness,siłownia,kosmetyczka jprd sama sobie na to g...o zarób ,a nie oczekujesz że ktoś będzie spelniał twoje zachianki a ty łaskawie od czasu do czasu wypniesz doooope. Facet połowy z tego nie potrzebuje do życia.Widać że to jakaś mentalna gimbaza naogląda się amerykańskiej opery mydlanej i myli że w Polsce jak w malibu lol beka z gimbazy X dokładnie, niech sobie matę kupi w hipermarket za 19,99 i ćwiczy w domu, co takiej kobiecie potrzeba, własny ciężar ciała to aż nadto 😙👌

Chłopie Ty nie rozumiesz podstaw - jak kobieta ma wysokie wymagania, to zawsze znajdzie się taki facet, który je spełni. Kobiety swoich aspiracji obniżać nie muszą, tylko wystarczy faceta zmienić 😉 Nikogo nie obchodzi, że ty ich masz za frajerów. Dla Ciebie frajerem jest ten co na kobiecie nie oszczędza, a dla nich frajerem jest gołodupiec mieszkający u mamy, który kobiety nawet nie ma gdzie ani za co zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za pojazd, coś pięknego 🙂 To jest cała puenta tej dyskusji. Gołodupce zakładają na forum tematy, użalając się nad sobą, że kobiety nimi gardzą, a inni gołodupce ich utwierdzają w przeświadczeniu, że to z kobietami jest coś nie tak najwidoczniej, że żadna ich nie chce. Żenada 😂😂😂

Zapamietajcie dobrze. Facet, który ma głowe na karku zarobić potrafi, a i swojej kobiecie nie wylicza, bo wydatku rzędu 200 zł by ja zabrać na kolację nawet w portfelu nie odczuje - taka prawda. 

ehe - i póki co jesteś sama jak wszystkie tutaj:D Gdzie ten prawdziwy facet co już sie pali by cie utrzymywać?

Żałosne i nie pisałem że sie nad sobą użalam bo nigdy sie nie użalałem - pisze tylko że jest równouprawnienie i macie sie w zwiazku dokładac po równo. Gardzę utrzymankami bo jesteście leniwe,nieambitne i nic nie umiecie - dlatego też stanowicie zerowy materiał na partnerkę.Nadajecie się tylko do seksu bez zobowiązań. Przykro mi.

Myślisz że jak facet będzie miał kasę to będzie tylko łoył na ciebie? Buhahaha taki facet zmienia kobiety co tydzień bo po co mu jedna jak moze kupić takich jak ty kilkadziesiatD Oj taka duża a w mikołaja wierzy - faceci lubią dużo kobiet jak ich na to stać nie szukają jednej:D

A to że jestem oszczędny nie oznacza że jestem gołodupcem ty tępoto umysłowa - po prostu nie wydaje na takie galerianki jak tutaj bo co wy możecie dać facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ertt napisał:

ale wy własnie w ten sposób traktujecie tutaj "miłość" - jako biznes.Dlatego idę waszym sposobem rozumowania i stosuję zasadę równouprawnienia którego sie tak domgacie. Ponosimy koszty wspólnie i po równo.Zero taryfy ulgowej.

znowu mowisz o kobietach które żyją tylko w Twojej głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

znowu mowisz o kobietach które żyją tylko w Twojej głowie?

one się mnożą jak zombiaki z Walkng Dead jesteście wszęęęęęęęęęęędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"one", "wy"...i to w jednym zdaniu. Najpierw można pomyśleć, że mówisz o jakichś kosmitach, chwilę potem dowiaduję się, że jestem częścią legionu kosmitów. Roller-caster emocjonalny!. Rozmawiacie czasem z kobietami które nie są waszymi matkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

"one", "wy"...i to w jednym zdaniu. Najpierw można pomyśleć, że mówisz o jakichś kosmitach, chwilę potem dowiaduję się, że jestem częścią legionu kosmitów. Roller-caster emocjonalny!. Rozmawiacie czasem z kobietami które nie są waszymi matkami?

no widzisz mam takie wizje - jesteś legionem kosmicznych pisanek  i także miałem wizję że wymalowane jajka ( czyżby w tatuażach) chcą mnie okraść z moich pieniędzy każde jajko pisanka było podpisane "kafe krwiopijca nr xxx" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłopie Ty nie rozumiesz podstaw - jak kobieta ma wysokie wymagania, to zawsze znajdzie się taki facet, który je spełni. Kobiety swoich aspiracji obniżać nie muszą, tylko wystarczy faceta zmienić 😉 Nikogo nie obchodzi, że ty ich masz za frajerów. Dla Ciebie frajerem jest ten co na kobiecie nie oszczędza, a dla nich frajerem jest gołodupiec mieszkający u mamy, który kobiety nawet nie ma gdzie ani za co zaprosić.

no ty póki co nie znalazłaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
1 minutę temu, Gość ertt napisał:

no ty póki co nie znalazłaś 🙂

przecież nigdzie nie pisałem że mieszkam u mamy lol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

Chłopie Ty nie rozumiesz podstaw - jak kobieta ma wysokie wymagania, to zawsze znajdzie się taki facet, który je spełni. Kobiety swoich aspiracji obniżać nie muszą, tylko wystarczy faceta zmienić  Nikogo nie obchodzi, że ty ich masz za frajerów. Dla Ciebie frajerem jest ten co na kobiecie nie oszczędza, a dla nich frajerem jest gołodupiec mieszkający u mamy, który kobiety nawet nie ma gdzie ani za co zaprosić

 

Ty se tam możesz mieć i zmieniać wymagania - bogaty facet ma wyj...ne na jedną laskę zwłaszcza na taką która też ma kasę bo woli zmieniać takie jak ona co tydzień na inne - bo go stać i tak lubi:) Czemu? Taka już nasza natura 🙂A w lasce z pieniędzmi widzi raczej konkurencję a szuka kobiety uległej . Znam taki przypadek:) 

Skończysz ze zwykłym Heńkiem bo niczym specjalnym sie nie róznisz od reszty tutejszych frustratek wariatek któe myśla że jak mają waginy i demografia jest po ich stronie to złapią Kena za nogi hahaha beka z was lol

I nigdzie nie pisałem że mieszkam u mamy lol to już sobie sama dodałaś by mi dopiec myślac że mnie wyprowadzisz z równowagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość ertt napisał:

ehe - i póki co jesteś sama jak wszystkie tutaj:D Gdzie ten prawdziwy facet co już sie pali by cie utrzymywać?

Żałosne i nie pisałem że sie nad sobą użalam bo nigdy sie nie użalałem - pisze tylko że jest równouprawnienie i macie sie w zwiazku dokładac po równo. Gardzę utrzymankami bo jesteście leniwe,nieambitne i nic nie umiecie - dlatego też stanowicie zerowy materiał na partnerkę.Nadajecie się tylko do seksu bez zobowiązań. Przykro mi.

Myślisz że jak facet będzie miał kasę to będzie tylko łoył na ciebie? Buhahaha taki facet zmienia kobiety co tydzień bo po co mu jedna jak moze kupić takich jak ty kilkadziesiatD Oj taka duża a w mikołaja wierzy - faceci lubią dużo kobiet jak ich na to stać nie szukają jednej:D

A to że jestem oszczędny nie oznacza że jestem gołodupcem ty tępoto umysłowa - po prostu nie wydaje na takie galerianki jak tutaj bo co wy możecie dać facetowi?

Ale Ty możesz pisać i sobie życzyć co tylko chcesz, tyle że świat funkcjonuje inaczej od zarania dziejów i Ty tego nie zmienisz. Możesz sobie fantazjować do woli, że Ci się trafi ustawiona finansowo, atrakcyjna księżniczka, która Twoje poglądy bedzie podzielać, ale masz na to 0,00000001% szans. Jak chcesz się dalej łudzić, to Twoja strata. Widać po Twoich wpisach, że jesteś golodupcem i do tego sknerą, który każdy grosz wylicza. Dzieciom swoim też byś wyliczał mówiąc, że po co dziecku wózek za 1500, skoro można kupić używany za 250 w komisie, a na wczasy zawsze można jechać na najtańsze kwatery lub pociskać "mądrości" życiowe, że Ty w dzieciństwie tego czy tamtego nie miałeś, wiec Twoje dzieci też nie muszą. Kobiety omijają takich sknerów szerokim łukiem, bo tak własnie nieudacznicy życiowi swoje lenistwo tlumaczą. Po co na siłownię skoro można na macie w domu, po co w restauracji jak można w domu upichcić, po co do kina jak można w domu obejrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś ci to cytowanie nie idzie...

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie tacy jak faceci w tym temacie wypowiadają się o kobietach jak o kompletnie homogenicznej grupie osób które myślą tak samo, mają te same potrzeby, wymagania i w ten sam sposób odnoszą się do innych, w tym  do potencjalnych partnerów? Jak bardzo trzeba być upośledzonym społecznie żeby myśleć w ten sposób o połowie populacji na ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale Ty możesz pisać i sobie życzyć co tylko chcesz, tyle że świat funkcjonuje inaczej od zarania dziejów i Ty tego nie zmienisz. Możesz sobie fantazjować do woli, że Ci się trafi ustawiona finansowo, atrakcyjna księżniczka, która Twoje poglądy bedzie podzielać, ale masz na to 0,00000001% szans. Jak chcesz się dalej łudzić, to Twoja strata. Widać po Twoich wpisach, że jesteś golodupcem i do tego sknerą, który każdy grosz wylicza. Dzieciom swoim też byś wyliczał mówiąc, że po co dziecku wózek za 1500, skoro można kupić używany za 250 w komisie, a na wczasy zawsze można jechać na najtańsze kwatery lub pociskać "mądrości" życiowe, że Ty w dzieciństwie tego czy tamtego nie miałeś, wiec Twoje dzieci też nie muszą. Kobiety omijają takich sknerów szerokim łukiem, bo tak własnie nieudacznicy życiowi swoje lenistwo tlumaczą. Po co na siłownię skoro można na macie w domu, po co w restauracji jak można w domu upichcić, po co do kina jak można w domu obejrzeć. 

kolejna umysłowa tępota - nigdzie nie pisałem że chce mieć ustawioną,wogóle nie chce miec kobiety, ale jak już miałbym brać to niech sie dorzuca po równo do życia. Chciałbym zaradną i pracowitą a nie taka jak ty - umysłową i leniwą lebiegę co tylko chce leżeć i wypinać dooope w zamian za krem za 300 zł. Chyba cię po...ło jedna z drugą jeżeli myslisz że sie będę dokładał na takie g...a. Od świeta na urodziny ok ale nic poza tym. Chcesz życ jak króloa rusz doooooopsko i idź do pracy nieambitna leniwa pasożytnicza flądro. Nie szukam utrzymanki i gardzę czymś takim.A świat niech se fukcjonuje jak tam chce,ja sobie odkłądam na swoje i sie z tego cieszę,wolę kobiete któa cos wniesie od siebie do zwiazku niż sama jest gołodupcem.Po co komu jakaś nieogarnieta laska niech idzie do takiego samego niedojdy jak i ona hahahah wy myślicie że mezalians to dzisiaj coś oczywistego i częstego:)

Bogol wezmie bogolke bo łączenie majatków daje jeszcze wieksze majatki (pewnie będzie ja zdradzał bo bogacze sie nudzą a że mają kasę to robią rózne rzeczy byleby sobie dodać emocjijej to i tak nie będzie przeszkadzać bo sama ma mnóstwo hajsu a na rozwodzie tylko by straciła), a Heniek czy Pan Wiesio z Blok Ekipy weźmie takie jak wy bo umysłowo poziomem jesteście na równi lol

A oszczędny taki jak ja może i będzie sam ale wie że pieniądze zawsze ma przy sobie i nie rozrzuci tego na bzdety i na kogoś kto miłosć mierzy stanem portfela. To prostytucja tyle że bardziej subtelna i nawet droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

coś ci to cytowanie nie idzie...

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie tacy jak faceci w tym temacie wypowiadają się o kobietach jak o kompletnie homogenicznej grupie osób które myślą tak samo, mają te same potrzeby, wymagania i w ten sam sposób odnoszą się do innych, w tym  do potencjalnych partnerów? Jak bardzo trzeba być upośledzonym społecznie żeby myśleć w ten sposób o połowie populacji na ziemi?

Upośledzenie widać z kilometra. IQ 70. Kobiety tu piszące widać są bardziej spostrzegawcze, bo widzą, że faceci nie są identyczni. Są tacy, ktorzy by kobiecie nieba uchylili i są też gołodupcy i ofiary życiowe, którzy nie mają absolutnie nic do zaoferowania.

Natomiast faceci tu piszący mają jedną śpiewkę - wszystkie kobiety są takie same, same materialistki, które tylko patrzą jak chlopa oskubać i najlepiej jeszcze w alimenty wysokie wrobić. To faktycznie trzeba być uposledzonym, by tak uważać. Zważywszy na to chociażby, że jest duży procent kobiet - prawniczek, lekarek, urzedniczek na wysokich stołkach, bisneswomen, które zarabiają świetnie i nie muszą jakiegoś gołodupca w nędzne alimenty wrabiać typu 500 zl, bo tyle to ona wydaje jednorazowo do drogerii wychodząc i nawet nie zauważa, że jej z konta ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Są tacy, ktorzy by kobiecie nieba uchylili

no, wielu jest takich. Tylko szkoda, że większość kobiet tego nie docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
15 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

coś ci to cytowanie nie idzie...

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie tacy jak faceci w tym temacie wypowiadają się o kobietach jak o kompletnie homogenicznej grupie osób które myślą tak samo, mają te same potrzeby, wymagania i w ten sam sposób odnoszą się do innych, w tym  do potencjalnych partnerów? Jak bardzo trzeba być upośledzonym społecznie żeby myśleć w ten sposób o połowie populacji na ziemi?

bo mamy uprawnienie więc stosujemy system równosci i radzenia sobie w życiu w tym w kosztach. Nie macie już i na szczęście nie będziecie miały taryfy ulgowej tylko dlatego że macie piersi i rodzicie dzieci. Czemu - bo same tak chciałyście i zaczęłyście się wpierniczać w domenę facetów. I daruj sobie tą psychoanalizę z dooopy - znam się na tym lepiej niż ty.

Łatwo was rozgryzłem i to was boli stąd taka reakcja.Ahhh jesteście przewidywalne jak zapchana rura w kiblu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są tacy, ktorzy by kobiecie nieba uchylili

no są są,ale kobiecie która coś wnosi do związku a nie takiej leniwej i pasożytniczej ofierze losu jak ty:) Sam do takich bym należał gdybym spotkał taka na swej drodze:)

A tobie to mogę uchylić co najwyżej deskę w kiblu lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfd napisał:

bo mamy uprawnienie więc stosujemy system równosci i radzenia sobie w życiu w tym w kosztach. Nie macie już i na szczęście nie będziecie miały taryfy ulgowej tylko dlatego że macie piersi i rodzicie dzieci. Czemu - bo same tak chciałyście i zaczęłyście się wpierniczać w domenę facetów. I daruj sobie tą psychoanalizę z dooopy - znam się na tym lepiej niż ty.

Łatwo was rozgryzłem i to was boli stąd taka reakcja.Ahhh jesteście przewidywalne jak zapchana rura w kiblu:)

i kompletnie nie na temat ta odpowiedź...nic dziwnego, że co chwilę pracę tracisz (tzn. "rzucasz"). Szef poprosi Cię o deskę, a Ty mu przyniesiesz drzewo z lasu. 

P.S. W twoim wypadku równość w związku oznaczała by dwie bezrobotne, niezaradne osoby które polegają na wsparciu rodziców. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobiety tu piszące widać są bardziej spostrzegawcze, bo widzą, że faceci nie są identyczni.

kobiety tu piszące to sfrustrowane osamotnione i bez lepszych perspektyw na zycie mizoandryczki którym sie do tej pory wydawało że znajdą księcia na białym koniu bo mają cy ...ki. Widać jak są szczęśliwe po postach i tematach jakie piszą buhahahaha.

Oceniaja innych ale same nic nie wnoszą,nic nie potrafią a oczekują nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×