Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

mały złodziej jak postąpić następnym razem

Polecane posty

elo

kupuję se wodę w rossmannie

wypadają mi pieniążki, srebrne, czyli 10, 20, 50 zbiera je chłopczyk, 5 lat około, jestem przyzwyczajona, że dzieci cudze są uczynne i jak patrzy rodzic to pomagajś podnieść, więc ja się uprzejmie uśmiecham i podsuwam mu dłoń, żeby na nią położył, usta już układają mi się w dziękuję

a ten je kładzie..... do swojej kieszeni, patrzy mi w oczy i potem się gapi gdzieś tam indziej

zdębiona patrzę na rodziców, rodzice gadają, a jego starszy chyba brat chyba miał FAS, taka dziwna twarz i jakby starszy niż w rzeczywistości

i moje myśli 1: chłopiec żartuje 2: no dobra, co się będę  o głupie drobne wykłócać z dzieckiem, niech zbiera na lody 3. o kurła, jakiego ma dziwnego brata, co jeśli jeszcze oberwę od tej rodzinki?

4 (jak już wychodziłam) czy ja właśnie wychowałam małego złodzieja

nie wiem, może każde dziecko tak robi, taki wiek, a oddaje co leży tylko jak rodzice patrzą? 

nie wiem jak miałam się zachować, pozwoliłam się okraść szczylowi, gdyby to był piątak to bym powiedziała "oddaj to bezczelny k;u;r;w;iu, nie jestem ministerstwem finansów PISu", ale robić scenę bąbelkowi o drobniaki?

czy Wasze dzieci kradną w podobny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

rossmann to żydowskie g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manonthemoon

wypierdalaj broken ty żałosna obrośnieta kaczpo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica30

nazywasz mojego synka dziwnym? FAS? sama masz FAS ty ...o! wiemy gdzie mieszkasz, jutro podejdziemy do ciebie z mężem i inaczej pogadamy wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jessica30 napisał:

nazywasz mojego synka dziwnym? FAS? sama masz FAS ty ...o! wiemy gdzie mieszkasz, jutro podejdziemy do ciebie z mężem i inaczej pogadamy wywłoko

bez kitu, teraz jak o tym myślę zaczynam się na serio bać takiego obrotu sprawy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

I starczyło na wodę bez tego bilonu? Czy tygrys musiał się wrócić i oddać 😱

co oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, brokentiger87 napisał: co oddać X No wodę, 😄

Leżaczku to były drobniaki, a Ty byś zrobił awanturę o drobniaki?, wyciągałam pieniążek, przy okazji wyleciały pod nogi mamy złodzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jak ta sarna na początku z Confused Animals :D

Leżaczek bzyknij brokentiger87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet w 5 latku respektu nie wzbudzajsz brokuło 🤣 i co się dzieciaka czepiasz? Nie każdy brzydki człowiek ma fas jelopo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałkoń

znalezione nie kradzione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóbel

tak to się stare baby zachowują że czekają aż ktoś pozbiera co im wypadło i potem odda, masz 32 lata więc jeszcze ci nie wypada się tak zachowywać, trzeba po prostu było się schylić i zbierać razem z gówniarzem, wtedy chociaż mniej by zostało dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×