Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabina45

PROBLEMY NA RYNKU PRACY W WIEKU 45 LAT

Polecane posty

Gość sabina45
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Do kogo ty ...u piszesz? Nie widzisz że nikt ci nie odpisuje? Wypierrrdalaj niedopchany dZiadzie do psychiatry albo byle dalej od klawiatury 🤢 Jak spuerrdolonym trzeba być żeby dzień w dzień na okrągło wysrywać z siebie ten sam żałosny bełkot, w każdym jeebanym temacie??? WON!!!

Dlaczego mnie obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

są wakaty w miastach na pracownika w administracji sądowej. praca w normalnych dniach i porach. najniższa krajowa. trzeba kilka lat pochodzić na konkursy,a le startuj! łap choćby zastępstwa. praca jest przy komputerze. wieczorami i w weekendy nadal możesz dorabiać na sprzątaniu, ale nieoficjalnie, bo pracownikowi sądu nie wolno dorabiać!

startuj w konkursach do sądu rejonowego i okręgowego, chodź, proś się o staż. kilkadziesiąt tys osób stamtąd odeszło, bo robić za najniższa nie chcą. ale masz legalną pracę, umowę, składki, dobre godziny pracy. umiesz pracować na komputerze.

 

PS to nieprawda, że chcieć to moc. Chcieć to chcieć a móc to móc. Masz dyplom, swoje lata i podstaw psychomanipulacji nie rozumiesz... niepotrzebnie studiowałaś

możesz założyć swoją jednoosobową firmę sprzątająca, dywany piorącą, dofinansowanie z urzędu pracy wziąć.  straciłaś 5 lat na studia... po co?! i za co żyłaś wtedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjj

nie zasługujesz by ci pomagać, marna prowkatorko

pół dekady na studiach plus jeszcze dodatkowe lata niekończone, bachora zrobiła zamiast się najpierw ustawić i jeszcze z byle bzykaczem, co zaraz rzucił

 

żenada

 

i studia psycholololo kończyła z dyplomem buhahahhahahah

a siano we łbie i dwie lewe łapy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45

tttt i jjjjj zgłaszam was na policję za publiczne obrażanie, znajdą was po IP komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45

Nie moja wina ze dziecko mi się urodziło niedoje..b..ane i póxniej zdechło! Zgłoszę was na policje- zobaczycie! Bo mnie obrażacie a to nie moja wina że ...a urodziłam, a facet uciekł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45
25 minut temu, Gość jjjjj napisał:

nie zasługujesz by ci pomagać, marna prowkatorko

pół dekady na studiach plus jeszcze dodatkowe lata niekończone, bachora zrobiła zamiast się najpierw ustawić i jeszcze z byle bzykaczem, co zaraz rzucił

 

żenada

 

i studia psycholololo kończyła z dyplomem buhahahhahahah

a siano we łbie i dwie lewe łapy

 

No, to prawda, gdybym wiedziała wczesniej że mi się urodzi taki matoł leżący to bym go usunęła, za życia go nie zabiłam bo więzienia się bałam i straciłam czas na opiekę nad nim! To ja- autorka wątku, wróciłam na wątek, piszcie i radzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi

Sabina!

mam dla ciebie złą i dobrą wiadomość......

........zła to ta,że w tym wieku nie znajdziesz stałej pracy lub w ogóle żadnej pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego

........jedynie masz szanse na prace dorywcze bez ZUSu - takie na krótkie okresy za marne pieniądze

.......może zrób to co ja kiedyś zrobiłam ......naucz sie języka obcego w takim stopniu aby zrobić sobie certyfikat FCE i ucz tegoż języka w domu (dając odpłatne korepetycje) lub ucz w szkole językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45

Ale ja chce zarabiać na zycie jako przydrożna prost..ytutka tylko jestem brzydka i nikt mnie z agencji nie atrudni, no i jeszcze urodziłam ...ne dziecko które już zdechło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi
31 minut temu, Gość sabina45 napisał:

Ale ja chce zarabiać na zycie jako przydrożna prost..ytutka tylko jestem brzydka i nikt mnie z agencji nie atrudni, no i jeszcze urodziłam ...ne dziecko które już zdechło!

zdychaj szm***ato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×