Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Puma8327

Żona chce zebym traktowal ją jak szmate

Polecane posty

Gość Puma8328

To nieźle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka

Takie ma preferencje seksualne. Może spróbuj z nią pogadać o tym co ją podnieca, a co Ciebie. Jakoś się dogadacie. 😉 Nie ma w tym nic złego. Zapewniam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Miałem kiedyś dziewczynę dziewicę i sam byłem prawiczkiem. Gdy zaczęliśmy współżycie to podobnie chciała jak twoja żona bym ją traktował jak ...ę taka uroda. Widziałem że nie dam rady pomimo że nie nam małego. Wtedy jej zaproponowałem trójkąt z kolegą  widziem ze jest zaspokojone seksualnie. Więc proponowałem zwiększenie liczby do czwórki kolegów i ja piąty. Podczas tej orgii był chłopak z bardzo dużym ...em i tak jako ostatni ja zerżnął że aż krwawiła. Po tygodniu już była z nim mnie zostawiając. Ja poznałem inną mam rodzinę a ona również jest z nim w związku mają czwórkę dzieci. Troszkę się roztyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość natalka napisał:

Takie ma preferencje seksualne. Może spróbuj z nią pogadać o tym co ją podnieca, a co Ciebie. Jakoś się dogadacie. 😉 Nie ma w tym nic złego. Zapewniam i życzę powodzenia

Ale tez to lubie i bardzo chce ją zdominowac traktować jak szmate tylko nie wiem jak do tego sie zabrać żeby jej nie skrzywdzić a dobrze sie bawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×