Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśka

chciałabym urodzić zdeformowane dziecko żeby móc mieć te wszystkie zasiłki i dodatki

Polecane posty

Gość mamuśka

te wszystkie mamuśki upośledzonych dzieci opływają w pączki, siedzą w domu i tylko wychodzą na zakupy na pizze i do kosmetyczki, chciałabym takie życie, myślicie, że mam szanse urodzić chore dziecko żeby pobierać jakiś sensowny socjal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko idzie na rehabilitacje 

Ehh szkoda slow na takich ludzi jak ty 

Uważaj czego sobie życzysz, często nasze życzenia maja moc. Powodzenia z marzeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wszystko idzie na rehabilitacje 

Ehh szkoda slow na takich ludzi jak ty 

Uważaj czego sobie życzysz, często nasze życzenia maja moc. Powodzenia z marzeniem 

no właśnie chciałabym, podobno jeszcze się dostaje mieszkanie i nie mogą cie nigdy wyrzucić, znam kilka kobitek z takimi dziećmi, nie pracowały od porodu zajmują sie dzieckiem, mieszkaniem, a reszte czasu spędzają na zakupach i u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważaj czego pragniesz i pamiętaj, że nie wszystko wygląda tak jak nam się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość mamuśka napisał:

no właśnie chciałabym, podobno jeszcze się dostaje mieszkanie i nie mogą cie nigdy wyrzucić, znam kilka kobitek z takimi dziećmi, nie pracowały od porodu zajmują sie dzieckiem, mieszkaniem, a reszte czasu spędzają na zakupach i u kosmetyczki.

A kiedy one są u kosmetyczki czy gdzie tam to kto zajmuje się dzieckiem? Kto go  dogląda i zależnie od stanu zmienia pampersy (tak, tym dorosłym tez), sprawdza respirator, pilnuje zmian pozycji żeby nie miało odleżyn, pilnuje żeby nie zakrztusilo się śliną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty masz zdeformowany mózg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jeżeli to nie prowokacja to   j e b n i j   sie w głowę kobieto, najlepiej czymś ciężkim. Jak można pragnąc dla swojego dziecka potwornych chorób ?! Tylko po to żeby mieć zasiłki. Ty chyba nie wiesz ile dziesiątek jak nie setek tysięcy pójdzie na leczenie takiego dzieciaczka. Uwierz ze będziesz brała kredyty i te pieniądze państwa to jedyne na co ci pójdą to na pieluchy na miesiąc. Dla twojej wiadomości te kobiety nie wychodzą wgl ogole z domy tylko zajmują się dziećmi. Ogarnij się bo nawet nie wiesz jak to jest wychowywać chore dziecko. Nie pozdrwiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam dziecko z wada twarzoczaszki i chętnie pier*dolnelabym cię w głupi ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważaj czego pragniesz i pamiętaj, że nie wszystko wygląda tak jak nam się wydaje. 

no właśnie tego pragnę, znam takie kobiety dostały mieszkanie od państwa i pokaźny zasiłek, też bym chciała coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mam dziecko z wada twarzoczaszki i chętnie pier*dolnelabym cię w głupi ryj

no to spróbuj zobaczymy czy dasz radę. pewnie zasiłku ci nie przyznali i masz ból dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość mamuśka napisał:

no właśnie tego pragnę, znam takie kobiety dostały mieszkanie od państwa i pokaźny zasiłek, też bym chciała coś takiego

Żal mi Ciebie ty w ogóle nie powinnaś być matką. Mam nadzieję, że Bóg wie co robi. 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Żal mi Ciebie ty w ogóle nie powinnaś być matką. Mam nadzieję, że Bóg wie co robi. 😥

Boga nie ma, ale wiedzą to tylko oświeceni illuminati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

Przemus to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat

Wiesz co? To jest po prostu smutne. Zapytaj koleżanki czy możesz na dzień lub dwa zająć się jej chorym dzieckiem i zobaczysz jak to jest. Potem oceniaj. Czy naprawdę gdybs mogła sprawić że twoje dziecko urodzi się chore to na serio mogłabyś okaleczyć wlansoe dziecko żeby mieć zasiłki i wlansnie mieszkanie? Jeżeli to chcesz zrobić dla najważniejsze osoby w twoim życiu to tylko pokazujesz jakim człowiekiem na serio jesteś. Żal mi cię bardzo oraz twojego przyszłego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
3 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

Przemus to Ty?

Nie, mam szczerą nadzieję urodzić potworka i mieć trochę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość Nat napisał:

Wiesz co? To jest po prostu smutne. Zapytaj koleżanki czy możesz na dzień lub dwa zająć się jej chorym dzieckiem i zobaczysz jak to jest. Potem oceniaj. Czy naprawdę gdybs mogła sprawić że twoje dziecko urodzi się chore to na serio mogłabyś okaleczyć wlansoe dziecko żeby mieć zasiłki i wlansnie mieszkanie? Jeżeli to chcesz zrobić dla najważniejsze osoby w twoim życiu to tylko pokazujesz jakim człowiekiem na serio jesteś. Żal mi cię bardzo oraz twojego przyszłego dziecka 

Nic nie robisz takie dziecko tylko leży i dycha sama widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsksk

Ludzie, to jest najprawdopodobniej prowokacja. Tak.  p o p i e r d o l o n y c h  ludzi nie może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość Nsksk napisał:

Ludzie, to jest najprawdopodobniej prowokacja. Tak.  p o p i e r d o l o n y c h  ludzi nie może być .

A co cię obchodzi że ja chce to a inny tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

temat to pewnie prowo, ale po pierwsze, myslisz za nawet za w miare sensowny socjal, bedzie cie stac na chodzenie do kosmetyczek czy do restauracji? chyba z emowa o chodzeniu raz na pół roku. poza tym siedzac cały czas w domu nei potrzebowałabys nawet kosmetyczki, bo i tak bys nie wychodziła w ogóle. Facet by cię rzucił, i siedziałabys w domu cały dzien, dzien w dzien. Ile godzin dziennie dasz radę sie bawic oglądajc tv, czy siedzac na kompie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
1 minutę temu, Gość Mamuśka napisał:

Nic nie robisz takie dziecko tylko leży i dycha sama widziałam

I naprawdę tego chcesz dla własnego dziecka? Żeby żyło jak roślina? Żeby cierpiało każdego dnia? A mamusia będzie się cieszyć bo ma pieniądze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość Nat napisał:

I naprawdę tego chcesz dla własnego dziecka? Żeby żyło jak roślina? Żeby cierpiało każdego dnia? A mamusia będzie się cieszyć bo ma pieniądze ? 

Tak jak zrobi kupę to przyjdzie pielęgniarka i wyjmie, też bym chciała mieć tak wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajsnsjs
2 minuty temu, Gość Mamuśka napisał:

A co cię obchodzi że ja chce to a inny tamto

G ó w n o.  mnie obchodzi prowokatorko. Po prostu.  J e b n i j   sie w łeb bo ludzie serio ci wierzą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

temat to pewnie prowo, ale po pierwsze, myslisz za nawet za w miare sensowny socjal, bedzie cie stac na chodzenie do kosmetyczek czy do restauracji? chyba z emowa o chodzeniu raz na pół roku. poza tym siedzac cały czas w domu nei potrzebowałabys nawet kosmetyczki, bo i tak bys nie wychodziła w ogóle. Facet by cię rzucił, i siedziałabys w domu cały dzien, dzien w dzien. Ile godzin dziennie dasz radę sie bawic oglądajc tv, czy siedzac na kompie? 

U mnie kosmetyczka kosztuje 20 złotych pizza 10, a teraz mnie na nic nie stać wydaje wszystko na czynsz i jem kaszę z kefirem a tak bym miała coś z zycia i nawet nie musiała pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
1 minutę temu, Gość Mamuśka napisał:

Tak jak zrobi kupę to przyjdzie pielęgniarka i wyjmie, też bym chciała mieć tak wygodnie

Ciekawe za co będziesz mieć ta pielęgniarkę kosmetyczkę i pizzę. Dobra wiesz skończymy to bo i tak widać ze to prowo. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izjap
1 minutę temu, Gość Mamuśka napisał:

U mnie kosmetyczka kosztuje 20 złotych pizza 10, a teraz mnie na nic nie stać wydaje wszystko na czynsz i jem kaszę z kefirem a tak bym miała coś z zycia i nawet nie musiała pracować

A co z pieniędzmi na rehabilitacje dziecka? Nie wiesz jaka będzie miało wadę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość Mamuśka napisał:

U mnie kosmetyczka kosztuje 20 złotych pizza 10, a teraz mnie na nic nie stać wydaje wszystko na czynsz i jem kaszę z kefirem a tak bym miała coś z zycia i nawet nie musiała pracować

Up co ty na to? Pracuje nie mam nic z zycia a jak bym miał takie dziecko to by mi dali mieszkanie i nie musiałabym pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
5 minut temu, Gość Mamuśka napisał:

Up co ty na to? Pracuje nie mam nic z zycia a jak bym miał takie dziecko to by mi dali mieszkanie i nie musiałabym pracować

Też bym chciała takie dziexko5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Jesteś chora na głowę a jak myślisz że to tak fajnie to popracuj w jakimś ośrodku z takimi dziećmi przez miesiąc jako wolontariuszka za darmo i jak ci się spodoba to sobie adoptujesz BĘDZIESZ MIAŁA HAJS NA WSZYSTKIE TWOJE ZACHCIANKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Mamuśka napisał:

Up co ty na to? Pracuje nie mam nic z zycia a jak bym miał takie dziecko to by mi dali mieszkanie i nie musiałabym pracować

no ok, pracujesz i nei masz nic z zycia, ale jak sobie wyobrazasz, siedzenie w domu praktycznie cały dzien? Fajnie to by było moze ci na początku, mozna nawet załozyc ze dziecko by duzo nie wymagało. znajomi sie szybko odwracaja, bo nie wyjdziesz z takim dzieckiem z nimi do kina, ich dzieci jesli maja tez sie z nim nie pobawia. Facet pewnie cie rzuci, a kolejnego to juz w ogóle nie znajdziesz. CO bys robiła cały dzien w tym domu? To równie dobrze mozna sie zgłosic do więzienia, tam tez masz wikt i opierunek za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

no ok, pracujesz i nei masz nic z zycia, ale jak sobie wyobrazasz, siedzenie w domu praktycznie cały dzien? Fajnie to by było moze ci na początku, mozna nawet załozyc ze dziecko by duzo nie wymagało. znajomi sie szybko odwracaja, bo nie wyjdziesz z takim dzieckiem z nimi do kina, ich dzieci jesli maja tez sie z nim nie pobawia. Facet pewnie cie rzuci, a kolejnego to juz w ogóle nie znajdziesz. CO bys robiła cały dzien w tym domu? To równie dobrze mozna sie zgłosic do więzienia, tam tez masz wikt i opierunek za darmo. 

Fajnie siedzieć w domu kiedyś chorowałam około roku i zylo mi się dobrze w domu, teraz muszę pracować a luksus dla mnie to kasza i kefir, tak bym miała mieszkanie i bym siedziała z tym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×