Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśka

chciałabym urodzić zdeformowane dziecko żeby móc mieć te wszystkie zasiłki i dodatki

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Mamuśka napisał:

Fajnie siedzieć w domu kiedyś chorowałam około roku i zylo mi się dobrze w domu, teraz muszę pracować a luksus dla mnie to kasza i kefir, tak bym miała mieszkanie i bym siedziała z tym dzieckiem

rok to nie jest duzo. poza tym prawdopodobnie w domu była jeszcze jakas rodzina z która mogłas pogadac? a tak bys była sama z dzieckiem, cały dzien do nikogo zagadac, często bywa i tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

To co ty robisz albo ile zarabiasz że stać cię tylko na kaszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość 123 napisał:

 

Zarabiam minimalna z rodzicami nie mogę mieszkać bo mają grzyba w domu i chorowałam rok na płuca z powodu tego grzyba nie mogę tam mieszkać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamusia

...ka stworzyła temat żeby burze wywolac. lecz się kobieto. zarówno matki jak i dzieci które rodzą się chore bardzo cierpią i żadne pieniądze ani "luksus" nie jest w stanie tego wynagrodzić. A jeśli dla Ciebie to jest takie super bo za darmo masz kasę (kosztem biednego dziecka) to idź do psychiatry bo normalna nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość Przyszła mamusia napisał:

...ka stworzyła temat żeby burze wywolac. lecz się kobieto. zarówno matki jak i dzieci które rodzą się chore bardzo cierpią i żadne pieniądze ani "luksus" nie jest w stanie tego wynagrodzić. A jeśli dla Ciebie to jest takie super bo za darmo masz kasę (kosztem biednego dziecka) to idź do psychiatry bo normalna nie jesteś. 

Przecież bym się tym dzieckiem zajmowała i nie biła ale bym miała mieszkanie i zasiłki a tak wychodzę co miesiąc na zero i się jeszcze narobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg

zostań rodziną adopcyjną, dostaniesz chyba ze 3000 i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Zmień pracę na inną 

Znam takie osoby które w wieku 40 lat poszły do pierwszej pracy w życiu i zarobiły pierwszej wypłaty 2800 zł Niby bez szału ale to chyba prawie dwie minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Nie mogę wrócić do rodziców lekarz powiedział że jeszcze jedna dwie infekcje tym grzybem mogę umrzeć a jak zachoruje to nie mogę tam przebywać nawet 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość 123 napisał:

Zmień pracę na inną 

Znam takie osoby które w wieku 40 lat poszły do pierwszej pracy w życiu i zarobiły pierwszej wypłaty 2800 zł Niby bez szału ale to chyba prawie dwie minimalne

Nie ma u mnie takich prac chyba że umiesz język albo jesteś elektrykiem mechanikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Takie dziecko by mi dalo jakoś przeżyć to moje życie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Przecież te 2500 to u ogrodnika za miastem dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Nie ma u mnie takich pieniędzy wszędzie jest minimalna ewentualnie premia 50 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Mamuśka napisał:

Zarabiam minimalna z rodzicami nie mogę mieszkać bo mają grzyba w domu i chorowałam rok na płuca z powodu tego grzyba nie mogę tam mieszkać 

juz lepiej mieszkac w domu z grzybem niz jesc sama kasze i kefir. Poza tym, ze grzyba da sie usunac, w najgorszym wypadku mozna skuc sciane. Ja mam astme, i u mnie w domu w łazience i kuchni tez grzyb, i jakos mieszkam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Mam znajomych z chorym dzieckiem, finansowo dość dobrze usytuowani, myślę że oddaliby pół albo nawet cały majątek ażeby ich dziecko znowu było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

juz lepiej mieszkac w domu z grzybem niz jesc sama kasze i kefir. Poza tym, ze grzyba da sie usunac, w najgorszym wypadku mozna skuc sciane. Ja mam astme, i u mnie w domu w łazience i kuchni tez grzyb, i jakos mieszkam. 

Jak dostanę infekcje do mogę umrzeć już mam zniszczone jelita po kuracjach antybiotykami i brzuch mnie boli 24 na dobę, jak tam wracam zaczynam chorować i znowu muszę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

To jest kropidlak czy coś czarna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayonara

LUDZIE

jaja sobie z was ten ...a robi a wy ciągniecie dyskusję.......

A swoją drogą zastanawiam się, co trzeba mieć we łbie,żeby takie bzdury wypisywać.

Tyle,ze powinni ...ę namierzyć za nazywanie chorych dzieci potworkami .

A ty ...u możesz spełnić swoje marzenie o potworku-Spójrz po prostu w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Pójdę się puszczać za kasę może zajdę i urodzę takie dziecko 😞 nie daje rady już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Mamuśka napisał:

Jak dostanę infekcje do mogę umrzeć już mam zniszczone jelita po kuracjach antybiotykami i brzuch mnie boli 24 na dobę, jak tam wracam zaczynam chorować i znowu muszę brać

dali ci pare razy antybiotyk i od razu zniszczone jelita? nei zniszczone jelita, tylko co najwyzej wyjałowione, powinnas była brac probiotyki. a grzyba u rodziców nalezy usunac, wyszłoby taniej niz wynajem oddzielnego lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

dali ci pare razy antybiotyk i od razu zniszczone jelita? nei zniszczone jelita, tylko co najwyzej wyjałowione, powinnas była brac probiotyki. a grzyba u rodziców nalezy usunac, wyszłoby taniej niz wynajem oddzielnego lokum

Podobno grzyb jest wżarty i nicnie pomaga rodzice też chorują matka ciągle w szpitalu i tam wraca i znowu choruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dali ci pare razy antybiotyk i od razu zniszczone jelita? nei zniszczone jelita, tylko co najwyzej wyjałowione, powinnas była brac probiotyki. a grzyba u rodziców nalezy usunac, wyszłoby taniej niz wynajem oddzielnego lokum

Brałam antybiotyki rok może trochę wyjawowily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Sterydy też brałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

dajecie się wpuszczać w maliny i*d*iocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Grzyb jest wszędzie w scianach meblach pościeli jak tam wracam znowu muszę brać leki mogę nie przezyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

Sprzedaj kompa i zaoszczędź na opłacie za internet to se zjesz kotleta zamiast kaszy cz*ubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEL
1 godzinę temu, Gość mamuśka napisał:

no właśnie chciałabym, podobno jeszcze się dostaje mieszkanie i nie mogą cie nigdy wyrzucić, znam kilka kobitek z takimi dziećmi, nie pracowały od porodu zajmują sie dzieckiem, mieszkaniem, a reszte czasu spędzają na zakupach i u kosmetyczki.

albo po prostu trollujesz, albo bez urazy 🙂 jesjesteś po prostu spier dolona. Moja kuzynka ma zespół Downa i prawie czterdziechę(!) na karku, a mentalnie maks. 8 lat. Jej matka, starsza już kobieta (koło siedemdziesiątki) właściwie przez całe życie, przepraszam za określenie, męczy się z dorosłym wiecznym dzieciakiem. Takie życie to nie życie. A zespół Downa to i tak nie najgorsza choroba, biologia potrafi z nas zadrwić :). Jeśli serio masz takie marzenia, to błagam, nie rozmnażaj się, nie przekazuj swoich genów NIGDY :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tok myślenia
1 godzinę temu, Gość mamuśka napisał:

te wszystkie mamuśki upośledzonych dzieci opływają w pączki, siedzą w domu i tylko wychodzą na zakupy na pizze i do kosmetyczki, chciałabym takie życie, myślicie, że mam szanse urodzić chore dziecko żeby pobierać jakiś sensowny socjal?

Nie wiem jak  Cię  nazwać , ...  czy  imbecyl ?  a  może  ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sciany sie powinno skuc, dac na nowo tynk, pomalowac specjalna farba przecigrzybiczna, a meble rzecz jasna trzeba wywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość tok myślenia napisał:

Nie wiem jak  Cię  nazwać , ...  czy  imbecyl ?  a  może  ... ?

Za co że chce godnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

sciany sie powinno skuc, dac na nowo tynk, pomalowac specjalna farba przecigrzybiczna, a meble rzecz jasna trzeba wywalic

Dach jest zepsuty wodą się wlewa w ściany i grzyb jest cały czas na nowy dach i ściany nie stać rodziców ani tymbardziej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×