Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśka

chciałabym urodzić zdeformowane dziecko żeby móc mieć te wszystkie zasiłki i dodatki

Polecane posty

Gość moleko

A grzyba zeskrob ze ściany i dodaj do kaszy, będziesz miał z omastą🤣😂😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
1 minutę temu, Gość moleko napisał:

A grzyba zeskrob ze ściany i dodaj do kaszy, będziesz miał z omastą🤣😂😁

Dobrze moze zdechne i nie będę musiała się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

No widzisz, mamy rozwiązanie.

Ulżysz sobie i innym.💀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zeby sie nei lała woda nie zawsze trzeba robic nowy dach, u mnei tez sie lało w jednym miejscu, zerwałam stara pape i dałam nowa  i juz sie nie leje. cos powinniscie zrobic bo za chwile dom sie nei bedzie nadawał do mieszkania, albo juz sie nei nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

A wy dalej swoje rady,gość ma niezłą bekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Życie w Polsce jest ...owe mam nadzieję że mnie szlag trafi albo urodze chociaż takie chore dziecko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
11 minut temu, Gość gosc napisał:

zeby sie nei lała woda nie zawsze trzeba robic nowy dach, u mnei tez sie lało w jednym miejscu, zerwałam stara pape i dałam nowa  i juz sie nie leje. cos powinniscie zrobic bo za chwile dom sie nei bedzie nadawał do mieszkania, albo juz sie nei nadaje

Mam chore płuca i jelita dom jest przeżarty grzybem myślisz że mam siłę kuc tynki i zakladacb nowy dach? Lekarz powiedział że nie mogę to przebywać bo są krobidlaki w powietrzu jeszcze jedna kuracja antybiotykami rok i umrę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Nic mi z płuc nie zostanie i się po prostu udusze przeszczepu od rodziców nie bedzie bo też chorują na płuca od grzyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no przeciez wiadomo, ze do tego trzeba wziac kogos, dla mnei po prostu jest dziwne, ze płacisz za wynajem, to lepiej byłoby te kase przeznaczyc na remont, albo dom sprzedac i kupic mniejszy, nei wiem. a jak wynajmujesz pokój to jestes mobilna i mozesz mieszkac w wiekszych miastach gdzie sa lepsze zarobki. musicie byc bardziej zorganizowani, w sumie to za granice tez mozesz pojechac chocby na głupi zbiór owoców na kilka tygodni czy miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

no przeciez wiadomo, ze do tego trzeba wziac kogos, dla mnei po prostu jest dziwne, ze płacisz za wynajem, to lepiej byłoby te kase przeznaczyc na remont, albo dom sprzedac i kupic mniejszy, nei wiem. a jak wynajmujesz pokój to jestes mobilna i mozesz mieszkac w wiekszych miastach gdzie sa lepsze zarobki. musicie byc bardziej zorganizowani, w sumie to za granice tez mozesz pojechac chocby na głupi zbiór owoców na kilka tygodni czy miesięcy

Mam chore płuca dostałam astmę od tych grzybów męczę się i dycham często nie mam siły jeździć za granicę, do domu też nie wroce bo zaraz mi się pogorszy albo zachoruje znowu na rok i jeszcze rozchoruje się tam bardziej mam nadzieję że w nocy umrę i będę mieć spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Wynajmuje ten pokój jest czysto sucho i nie choruje ściany są nowe i wygrzane zima, a dom jest okropny zimny zrobiony z jakich odpadów powojennych czarny grzyb rośnie pod meblami na ścianach rodzice coś tam rozmaza pomalują i za tydzień rośnie jeszcze grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to w końcu chorujesz czy nei chorujesz ... piszesz ze chorujesz i nie masz siły jechac za granice, a potem ze nei chorujesz bo pokój ciepły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

Nudyyyyyy

wysil się, wcześniej lepiej ci szło🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

to w końcu chorujesz czy nei chorujesz ... piszesz ze chorujesz i nie masz siły jechac za granice, a potem ze nei chorujesz bo pokój ciepły...

Choruje jak tam jestem czy wracam zobaczyć się mam ataki astmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moleko

Twoi rodzice powinni dostawać sporą kasę na opiekę nad tobą,potworkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×