Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0dszokk

Chlopak godzi sie na wszystkoo.. co z nim nie tak?

Polecane posty

Gość 0dszokk

Pierwszy raz mam takiego chlopaka.Spotykamy sie na luznej stopie,ja dyktuje warunki a on na wszystko sie godzi. Rozumiem jesli chodzi o blahe sprawy...ale np.rzuciłam mimochodem,że chcialabym miec dziecko.On na to ze chetnie mi zrobi, a ja na to:przecież nie chce byc samotna matka, chcialabym normalnego zwiazku, malzenstwa moze nawet i wtedy dziecko.A on mowi: to ja chetnie wezme z toba slub itd. To sa powazne sprawy ,przeciez nie mozna sie umowic na to z obcą osobą.On sam powiedział: zrobię wszystko,co zechcesz

 desperat, niepowazny czy zakochany czy co ? co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafe umiera. Nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
2 minuty temu, Gość 0dszokk napisał:

Pierwszy raz mam takiego chlopaka.Spotykamy sie na luznej stopie,ja dyktuje warunki a on na wszystko sie godzi. Rozumiem jesli chodzi o blahe sprawy...ale np.rzuciłam mimochodem,że chcialabym miec dziecko.On na to ze chetnie mi zrobi, a ja na to:przecież nie chce byc samotna matka, chcialabym normalnego zwiazku, malzenstwa moze nawet i wtedy dziecko.A on mowi: to ja chetnie wezme z toba slub itd. To sa powazne sprawy ,przeciez nie mozna sie umowic na to z obcą osobą.On sam powiedział: zrobię wszystko,co zechcesz

 desperat, niepowazny czy zakochany czy co ? co sadzicie

Pewnie Sie w tobie tak zakochał jak ja w mojej ślicznotce, doceń to. Lepszego nie znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, ubostwia Cie jak glupi ja kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

popychadlo ...e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkyygvg644

Ja bym dziękowała Bogu że taki mi się trafił..musisz uważać żeby Go nie skrzywdzić i żeby ciągle nie stawiać na swoim bo chłopak na pewno też ma jakieś oczekiwania plany marzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak on ci się nie podoba to zgłaszam moją kandydaturę. Tez byłem taki jak on i dostałem w dupę i teraz już nie daję nawet palca. Moge ci zaoferowac to ze bede robil swoje a ciebie bede mial w dupie ale zrobię ci łaskę i będziesz mogla ze mną byc - serio mowie - co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Boi się ciebie stracić. Może zawsze był odrzucany i myśli, że żadnej innej nie znajdzie, jak go zostawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten temat to oczywiście prowo, aczkolwiek większość związków tak wlasnie wyglada, facet jest na usługach kobiety, taka jest niestety smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Arystoteles napisał:

ten temat to oczywiście prowo, aczkolwiek większość związków tak wlasnie wyglada, facet jest na usługach kobiety, taka jest niestety smutna prawda

Arystoteles, z tydzień cię nie widziałam. Wszystko gra?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Arystoteles, z tydzień cię nie widziałam. Wszystko gra?;)

Daleko jest "od ok" .. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×