Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Zaliczyliście 3 razy bez wyciągania?

Polecane posty

Gość Ciekawa

Jak wyżej.Mam od prawie 2 lat nowego partnera. Zaskoczył mnie kiedyś mówiąc żebym po stosunku na nim została.Pogadaliśmy góra 2 minuty i on zaczął od nowa. Myśle sobie,niezła jazda,coś nowego. A ostatnio dał rade i 3 raz. Dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Dodam,ze oboje niedawno przekroczyliśmy 40-tkę.Widać nigdy nie jest za późno na nowe doświadczenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotek
Przed chwilą, Gość Ciekawa napisał:

Jak wyżej.Mam od prawie 2 lat nowego partnera. Zaskoczył mnie kiedyś mówiąc żebym po stosunku na nim została.Pogadaliśmy góra 2 minuty i on zaczął od nowa. Myśle sobie,niezła jazda,coś nowego. A ostatnio dał rade i 3 raz. Dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Dodam,ze oboje niedawno przekroczyliśmy 40-tkę.Widać nigdy nie jest za późno na nowe doświadczenia.

 

To były 3 numerki, czy 3 pchnięcia w te i wewte  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę cię chyba oszukuje ,choć dwa razy to normalka .🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ciekawa napisał:

Jak wyżej.Mam od prawie 2 lat nowego partnera. Zaskoczył mnie kiedyś mówiąc żebym po stosunku na nim została.Pogadaliśmy góra 2 minuty i on zaczął od nowa. Myśle sobie,niezła jazda,coś nowego. A ostatnio dał rade i 3 raz. Dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Dodam,ze oboje niedawno przekroczyliśmy 40-tkę.Widać nigdy nie jest za późno na nowe doświadczenia.

 

To normalne w moim przypadku 2 razy to standard, ale tylko jak jest między mną a partnerką wielkie podniecenie. Można ostatnio próbowałem dobić do 3razy. Kobiety się dziwią bo większość ich partnerów sexualnych działa na zasadzie 10 -15-max 20min stosunku spust wyjście odwrót tyłkiem i spanie lub majty na tyłek i do innych zajęć.Tymczasem można inaczej i dłużej i kobieta może wtedy mieć podwójny orgazm i to jest piękne. Lubie to

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasny Wiesiek

To jest dobry naprawdę. Ja w wieku 19 tak miałem trzy razy bez  wyciągania. Teraz mam 45 i udało mi się  dwa razy bez wyciągania. Ale lyknolem kamagre. A może twój partner też był na jakiś pobudzaczach. Bo przewaznie faceci kryją się  z tym. Rozważ  to? 

Dnia 14.07.2019 o 01:20, Gość Zielonezielsko napisał:

 

6 godzin temu, Gość Ciekawa napisał:

Jak wyżej.Mam od prawie 2 lat nowego partnera. Zaskoczył mnie kiedyś mówiąc żebym po stosunku na nim została.Pogadaliśmy góra 2 minuty i on zaczął od nowa. Myśle sobie,niezła jazda,coś nowego. A ostatnio dał rade i 3 raz. Dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Dodam,ze oboje niedawno przekroczyliśmy 40-tkę.Widać nigdy nie jest za późno na nowe doświadczenia.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latawica

Ja się tak porządnie podniecam jak partner dochodzi. Także nie ma siły 2x jest zawsze 😋 zdarzylo się może że dwa razy że było 3razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
3 godziny temu, Gość Latawica napisał:

Ja się tak porządnie podniecam jak partner dochodzi. Także nie ma siły 2x jest zawsze 😋 zdarzylo się może że dwa razy że było 3razy.

Latawico, czy ty jesteś stewardessą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
10 godzin temu, Gość Ciasny Wiesiek napisał:

To jest dobry naprawdę. Ja w wieku 19 tak miałem trzy razy bez  wyciągania. Teraz mam 45 i udało mi się  dwa razy bez wyciągania. Ale lyknolem kamagre. A może twój partner też był na jakiś pobudzaczach. Bo przewaznie faceci kryją się  z tym. Rozważ  to? 

 

Pobudzaczach? W jego przypadku tylko alkohol. Nie wiem jak to robi ale po alko jakieś nadprzyrodzone siły w niego wstępują.Moj poprzedni partner gdy coś wypił to ani myślal o seksie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trochę cię chyba oszukuje ,choć dwa razy to normalka .🙃

Nie mam 15 lat żeby nierozpoznać,że facet doszedł😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
14 godzin temu, Sylweriusz37 napisał:

To normalne w moim przypadku 2 razy to standard, ale tylko jak jest między mną a partnerką wielkie podniecenie. Można ostatnio próbowałem dobić do 3razy. Kobiety się dziwią bo większość ich partnerów sexualnych działa na zasadzie 10 -15-max 20min stosunku spust wyjście odwrót tyłkiem i spanie lub majty na tyłek i do innych zajęć.Tymczasem można inaczej i dłużej i kobieta może wtedy mieć podwójny orgazm i to jest piękne. Lubie to

  

Dokładnie,nam sie często trafia bawić długo i bez stresu. Wtedy jest najlepiej.Odpowiedni nastrój i można szaleć całą noc.Przychodzą też dni gdy w ogole ochoty nie ma na igraszki. Uważam,że to normalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×