Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydal_

Dlaczego kobiety lecą na wygląd?

Polecane posty

Gość brzydal_

Tyle się mówiło mi o tym, że kobiety patrzą na zaradność, na męskość itd. Uważam, że jestem męski, dbam o siebie, ale jestem trochę brzydki, mam odstające uszy, aparat na zębach(miałem krzywe, już jest prawie idealnie), mam 190cm, wysportowany, tylko jestem troche z twarzy brzydki. Kobiety nie traktują mnie serio, kilka razy spotkałęm się w swoim życiu z mniej lub bardziej bezpośrednim tekstem, że fajny jestem facet, ale brzydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ower

Dlatego, ze lecisz wyłacznie na najcudniejsze i najbogatsze z modelek. Gdybys lecial na zwykle kobiety ze swojej polki, nie mialbys tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle

Kobiety lecą na wygląd bo prymitywy lecą na prymitywność, a one w większym stopniu używają gadzi mózg prehistoryczny. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaaak
1 godzinę temu, Gość brzydal_ napisał:

Tyle się mówiło mi o tym, że kobiety patrzą na zaradność, na męskość itd. Uważam, że jestem męski, dbam o siebie, ale jestem trochę brzydki, mam odstające uszy, aparat na zębach(miałem krzywe, już jest prawie idealnie), mam 190cm, wysportowany, tylko jestem troche z twarzy brzydki. Kobiety nie traktują mnie serio, kilka razy spotkałęm się w swoim życiu z mniej lub bardziej bezpośrednim tekstem, że fajny jestem facet, ale brzydal.

Facet nie może być brzydki. Musze aż fotke zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość brzydal_ napisał:

Tyle się mówiło mi o tym, że kobiety patrzą na zaradność, na męskość itd. Uważam, że jestem męski, dbam o siebie, ale jestem trochę brzydki, mam odstające uszy, aparat na zębach(miałem krzywe, już jest prawie idealnie), mam 190cm, wysportowany, tylko jestem troche z twarzy brzydki. Kobiety nie traktują mnie serio, kilka razy spotkałęm się w swoim życiu z mniej lub bardziej bezpośrednim tekstem, że fajny jestem facet, ale brzydal.

A dlaczego faceci lecą na wygląd? Myślę że w obydwu przypadkach to pytanie można zadać. ,, fajny facet ale brzydki,, ,,fajna laska ale brzydka albo gruba,, itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 godziny temu, pochopna napisał:

O, a na co wy lecicie, faceci? Czy czasem nie również na wygląd?

To wy jesteście płeć piękna, więc powinnyście być ładne :) a przynajmniej ładniejsze od partnera :)

A tak poważnie, lecimy w mniejszym stopniu niż wy. Mężczyźni są skłonni obniżyć swoje wymagania, kobiety nie. Brzydka kobieta może kogoś znaleźć, brzydki mężczyzna nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość ech napisał:

To wy jesteście płeć piękna, więc powinnyście być ładne :) a przynajmniej ładniejsze od partnera :)

A tak poważnie, lecimy w mniejszym stopniu niż wy. Mężczyźni są skłonni obniżyć swoje wymagania, kobiety nie. Brzydka kobieta może kogoś znaleźć, brzydki mężczyzna nie ma szans.

Chyba logiczne jest że nasz partner musi się nam choć minimalnie podobać. Ty też pewnie nie chciałbyś być w związku z kobietą która ci się nie podoba. Każda z nas ma inny gust, i niewykluczone że jakieś dziewczynie możesz się spodobać. Nieprawdą jest że brzydki facet nikogo sobie nie znajdzie, bo takie pary gdzie mężczyzna jest brzydki, a kobieta ładna często widuję na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939

A na co mają lecieć? Kiedyś leciały na kasę ziemię majątek, teraz nie wypada to niech chociaż nie ma ryja jak ziemniak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
43 minuty temu, klaudia b napisał:

Chyba logiczne jest że nasz partner musi się nam choć minimalnie podobać. Ty też pewnie nie chciałbyś być w związku z kobietą która ci się nie podoba. Każda z nas ma inny gust, i niewykluczone że jakieś dziewczynie możesz się spodobać. Nieprawdą jest że brzydki facet nikogo sobie nie znajdzie, bo takie pary gdzie mężczyzna jest brzydki, a kobieta ładna często widuję na ulicy.

"minimalnie" 😄 nie, wam się musi w 100% podobać, żebyście mu dały szansę.

Raczej nikomu się nie spodobam, bo do tej pory zawsze spotykałem się z odrzuceniem, nawet znajomych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo są z natury wzrokowcami dlatego tak patrzą na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemiowit

pustaki lecą na wygląd bo nic innego sami nie mają, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość ech napisał:

To wy jesteście płeć piękna, więc powinnyście być ładne 🙂 a przynajmniej ładniejsze od partnera 🙂

A tak poważnie, lecimy w mniejszym stopniu niż wy. Mężczyźni są skłonni obniżyć swoje wymagania, kobiety nie. Brzydka kobieta może kogoś znaleźć, brzydki mężczyzna nie ma szans.

znowu te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odkrywanie że wygląd jest ważny i że ta druga osoba musi się podobać, to jak odkrywanie że ziemia nie jest płaska. Skąd wy się wszyscy dziwacy bierzecie na tej kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

znowu te brednie

Nie brednie, tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A faceci nie lecą na wygląd?? Dobre! Ha ha ha :) :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A faceci nie lecą na wygląd?? Dobre! Ha ha ha 🙂🙂

Lecą w mniejszym stopniu niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
Dnia 25.07.2019 o 11:59, Gość brzydal_ napisał:

Tyle się mówiło mi o tym, że kobiety patrzą na zaradność, na męskość itd. Uważam, że jestem męski, dbam o siebie, ale jestem trochę brzydki, mam odstające uszy, aparat na zębach(miałem krzywe, już jest prawie idealnie), mam 190cm, wysportowany, tylko jestem troche z twarzy brzydki. Kobiety nie traktują mnie serio, kilka razy spotkałęm się w swoim życiu z mniej lub bardziej bezpośrednim tekstem, że fajny jestem facet, ale brzydal.

Hej :) znam fajnego chłopaka który tez nosi aparat 😋 

wiadomo każda dziewczyna chce mieć chłopaka który się jej podoba przyciągało którego lubi się przytulić..  

Idz na solarium, zrób sobie irokeza fajny sweterek białe buty to pomaga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Przede wszystkim dlatego, że wygląd (głównie twarzy) to oszustwo.

Bo co to znaczy, że ktoś jest ładny?

Te drobne różnice w wyglądzie twarzy pomiędzy ludźmi są dla nas istotniejsze niż różnica w rozpiętości skrzydeł samolotów którymi latamy, różnice w budowie samochodów i budynków.

Napisano na ten temat 50 tysięcy książek i nikt nie potrafi wyjaśnić co to znaczy być ładnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

I nie trafiają do mnie argumenty o tym że na twarzy odbija się zdrowie płodność czy ilość pieniędzy na koncie.

To bzdury.

Czas uświadomić sobie że nasz wybór partnera jest absolutnie nieświadomy.

Prawdopodobnie nawet nie podświadomy. 

Ma to zapewne jakiś związek z mimiką czyli językiem który odzieczylilismy po prehistorycznych przodkach.

Podobnie sprawa się ma z muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Mógłbym postawić w tym miejscu kilka hipotez ale mam to w dupie szczerze mówiąc.

Biorąc pod uwagę że na zakwalifikowanie czyjegoś wyglądu jako atrakcyjny ma ogromny wpływ nastawienie do danej osoby zmieniające się w czasie co można powiązać z interpretacją jego mimiki pewne jest tylko to, że jak ci się nikt nie podoba to uważasz że wszyscy mają wobec ciebie złe zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Dodatkowo atrakcyjność poszczególnych elementów fizjonomii zależą od oceny innych elementów.

Duże znaczenie ma również opinia o wyglądzie danego osobnika przez inne samice.

Warto by wykonać kilka eksperymentów np z bliźniakami albo w zależności od własnej samooceny.

Panuje jeden wielki piërtölnik w tej kwestii a mam wrażenie że największym marzeniem większości ludzi jest wiedzieć jak są atrakcyjni w oczach płci przeciwnej.

Przy okazji da się na tym zarobić no i podnieść średnia atrakcyjność homosapiens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😴 bo też mają oczy. Wszystko na temat. Chyba że masz kasę to wtedy mogą trochę wzrok stracić. Dziękuję za uwagę. Bambo nie nakręcaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Nie nakręcam się.

Próbuje ugryźć problem jakoś logicznie.

Jak nie pasuje to zawsze możesz wybyc na clubbing jako, że dzisiaj piątek piateczek piątunio.

Cały tydzień ktoś szorował tam kible zebys mogła w estetycznych warunkach przyjąć kilka spustów na tapetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A tak jeszcze nawiązując do utworu kayi "testosteron"  w którym, go oskarża...

Równie dobrze mogłaby oskarżać miód pszczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Jedz.

Może spotkasz jakiegoś kierownika linii którego przywiózł służbowym samochodem przydupas aspirujący na brygadzistę.

Ten drugi będzie trzeźwy ten pierwszy pijany.

Szkoda że Kaya nie napisała piosenki o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Rambo napisał:

Nie nakręcam się.

Próbuje ugryźć problem jakoś logicznie.

Jak nie pasuje to zawsze możesz wybyc na clubbing jako, że dzisiaj piątek piateczek piątunio.

Cały tydzień ktoś szorował tam kible zebys mogła w estetycznych warunkach przyjąć kilka spustów na tapetę

To czyja wina że będzie brudno na tydzień sprzątania? Ja się spuszczam sobie na tapetę? Bambo nie bulwersuj się Sylwek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ale rozumiem, że to mogłoby się nie sprzedać i zrojnowac jej karierę.

Ale skoro już się wzięła za ambitne teksty to mogłaby wykazać trochę obiektywizmu w swoich tekstach.

Może się spotkacie?

Miłego rypanka.

Nie odzywaj się więcej do mnie nie pytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przeklne twoje imię i rozesmieje się. To też kaja śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Nie interesuje mnie piosenka żydowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×