Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży

Albo za nisko albo za ciasno. Jak żyć??

Polecane posty

Gość Duży

To jest irytujące, nawet we własnym mieszkaniu czuję się niekomfortowo- bolesne starcia z futryną, łóżko na wymiar. Podróżowanie samolotem czy tramwajem to dla mnie istny horror. Oddałbym wszystko żeby być chociaż 20 cm niższy 😞 wtedy moje życie byłoby dużo łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runi

Ile masz? Domyślałam się, że bycie bardzo wysokim ma swoje wady ale nigdy nie pomyślałam o tym że w samolocie....no tak. Opowiedz więcej o tym z jakimi wyzwaniami się zmagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży
2 godziny temu, Gość Runi napisał:

Ile masz? Domyślałam się, że bycie bardzo wysokim ma swoje wady ale nigdy nie pomyślałam o tym że w samolocie....no tak. Opowiedz więcej o tym z jakimi wyzwaniami się zmagasz?

No widzisz moja droga, mam 213 cm wzrostu i ogromne problemy z najprostszymi czynnościami. Żałuje że nie zaczełem ćwiczyć wcześniej koszykówki, teraz do końca życia będe tylko wielką fajtłapą która nie potrafiła przekuć swojego wzrostu w atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagietka

Znam twój ból, jestem niewiele niższy (209 cm) i też wszędzie musze się schylać, kulić... no ale cóż, musimy jakoś żyć z tymi kurduplami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek

Nie załamuj się kolego. Wszyscy wysocy idą prosto do nieba a im wyższy tym bliżej Boga będzie. Karakany to dopiero mają przessrane, im nawet żadne modły nie pomogą bo to chodzące góówna z szatańskiej gliny ulepione 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polin out

Czujesz się źle bo w tym głupim kraju rządzonym przez gnoma nie ma perspektyw dla ludzi m.in. wysokich, wykształconych i samodzielnie myślących.Ja wyjechałem z cebulandii jakiś czas temu i czuję jak wszystkie toksyny ze mnie schodzą. Tobie proponuję zrobić to samo i zobaczysz że życie może być kolorowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska
1 godzinę temu, Gość Bagietka napisał:

Znam twój ból, jestem niewiele niższy (209 cm) i też wszędzie musze się schylać, kulić... no ale cóż, musimy jakoś żyć z tymi kurduplami 😉

To jest akurat obraźliwe np. dla mnie - 158. Czy ja Ciebie obrażam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Uwielbiam takich wielkich facetów, jest się do czego przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość pineska napisał:

To jest akurat obraźliwe np. dla mnie - 158. Czy ja Ciebie obrażam? 

A yo ty nie wiesz krasnalu że wysocy mają więcej przywilejów?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży

Dzięki za wsparcie. Teraz czuję się o wiele lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska
55 minut temu, Gość gosc napisał:

A yo ty nie wiesz krasnalu że wysocy mają więcej przywilejów?? 

To by było uzasadnione gdybym wyśmiewała czy krytykowała Twój wzrost a tak jest tylko chamstwem wysokiego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To ja już wole swoje 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Postawny gostek napisał:

Nie załamuj się kolego. Wszyscy wysocy idą prosto do nieba a im wyższy tym bliżej Boga będzie. Karakany to dopiero mają przessrane, im nawet żadne modły nie pomogą bo to chodzące góówna z szatańskiej gliny ulepione 😄

Gów/nem może być tylko ktoś kto tak pisze. Szkoda że takie gówn/a żyją w społeczeństwie. Matka cię nie wychowala prwnie tirówka, jesteś okropnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo to wielkoludy są wynaturzeniem, tak jak inne orientacje itp. Większość jest normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A yo ty nie wiesz krasnalu że wysocy mają więcej przywilejów?? 

I bardziej najeebane we łbach. Chuuj wam w dupe wiekiiee smierdziele. Powinien byc podatek za zajmowanie miejsca ponad norme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
19 minut temu, Gość gosc napisał:

To ja już wole swoje 170

Odpowiada ci robienie za krasnala ogrodowego?? Hahaha ty żałosny przykurczu, nam wysokim to ty możesz co najwyżej pęto owalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
25 minut temu, Gość gosc napisał:

I bardziej najeebane we łbach. Chuuj wam w dupe wiekiiee smierdziele. Powinien byc podatek za zajmowanie miejsca ponad norme

I kolejny zakompleksiony krasnalek, jesteś zwykłym zerem i stąd twoja frustracja, cuchnąca kupa łajna co ledwo od ziemi odrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Gów/nem może być tylko ktoś kto tak pisze. Szkoda że takie gówn/a żyją w społeczeństwie. Matka cię nie wychowala prwnie tirówka, jesteś okropnym człowiekiem

Nie pultaj się tak ty mała qurwo. Już po twoim wpisie widać jaki z ciebie cymbał, a słomą w twoich butach capi aż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość Postawny gostek napisał:

Odpowiada ci robienie za krasnala ogrodowego?? Hahaha ty żałosny przykurczu, nam wysokim to ty możesz co najwyżej pęto owalić.

Jesteś nikim i widać po tym co piszesz, gów/wno z twojego wzrostu i tak jesteś workiem kompleksów, wal sobie ze swoim kolegami zakompleksieńcu. Mam super kobiete wyglad10/10 160 wzrostu możesz o takiej pomarzyć 😉 Dobrze że wieljoludy szybko zdychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Postawny gostek napisał:

Nie pultaj się tak ty mała qurwo. Już po twoim wpisie widać jaki z ciebie cymbał, a słomą w twoich butach capi aż tutaj.

Widać po tobie skuurwieku to ty zaczales temat, chuuj ci w pysk ty wielki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie odoisuuj wiekka kuurwo bo i tak nie przeczytam szkoda mojego czasu, pewnie chuujek 5cm , powiedzenie wielki jak brzoza głupi jak koza sprawdza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie szanujesz ... innych a liczysz że ktoś będzie ciebie, szanował mela ci w ryj wielki koślawy platfusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek

Jak wy pięknie kundelki ujadacie 🙂 a teraz paszli won każdy do swojej budy bo już wasze mamusie rasowe ... czekają rozkraczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
4 minuty temu, Gość Postawny gostek napisał:

Jak wy pięknie kundelki ujadacie 🙂 a teraz paszli won każdy do swojej budy bo już wasze mamusie rasowe ... czekają rozkraczone.

sukki oczywiście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie szanujesz ... innych a liczysz że ktoś będzie ciebie, szanował mela ci w ryj wielki koślawy platfusie

Ciebie tępaku nawet własna matka nie uszanowała bo inaczej dokonałaby aborcji takiego ścierva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawny gostek
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jesteś nikim i widać po tym co piszesz, gów/wno z twojego wzrostu i tak jesteś workiem kompleksów, wal sobie ze swoim kolegami zakompleksieńcu. Mam super kobiete wyglad10/10 160 wzrostu możesz o takiej pomarzyć 😉 Dobrze że wieljoludy szybko zdychają

Bujaj dalej w obłokach ty pojj eebanyy skrzacie, ja moge mieć każdą a ty śmi eciu?? Myślisz że byłbyś atrakcyjny dla laski 180?? Tobie zostały tylko niskie paszczury których nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×