Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wika01

On jest babiarzem...

Polecane posty

Sytuacja wygląda tak, że jest taki chłopak-typowy babiarz, na każdej imprezie zalicza laski. Słyszałam o nim plotki, ale jakoś nie interesowała mnie jego osoba. Chodziłam na imprezy, na których on był, ale nie mieliśmy żadnego kontaktu. Jakiś czas temu go złapaliśmy (o ile można to nazwać kontaktem). Spotkaliśmy się w grupce paru osób, siedzieliśmy w samochodzie i piliśmy. On siedział sam z tyłu i gadalismy w grupce. Mówił ciągle że jaka to ja jestem fajna, uśmiechał się, chciał żebym dosiadla się do niego, ale ja nie poszłam. I tak jakoś zaczął mi chodzić po głowie. Było kolejne spotkanie w mniejszym gronie i wypił sporo. Gadaliśmy we dwoje, siedziałam mu na kolanach, ale zaraz zeszłam (też piłam wtedy). Chciał mnie pocałować, ale mu się nie dałam. Później jakoś trochę pisaliśmy na fb, nie wracał do tamtej sytuacji, powiedział, że niektórych urywkow nie pamięta. Potem kilka razy jeszcze pisaliśmy. Była też sytuacja, że mieliśmy się spotkać ja, on i jego kolega, ale nie wyszło przez pogodę. I tak nie mieliśmy kontaktu z tydzień. Potem była impreza, na której on też był. Widziałam jak tańczył z laskami i do nich podbijal, na pewno z jakąś się przelizał. Był pijany trochę, ja tez. Aż w końcu styknelismy się. Gadaliśmy i jakos wyszło, że mnie pocałował. Mówiłam, że nie mogę tak, ale jednak podobało mi się. Siedział ze mną trochę i później poszliśmy na imprezie się dalej bawić, ale już ani słowem się do mnie nie odezwał ani nic. Nie powiedziałam tu o wszytskich szczegółach, po których miałam nadzieję że mu się podobam. Nie wiem co teraz mam zrobić. Nie mamy kontaktu, a zaczął mi się podobać. Wiem że ja mu też, bo jestem w jego typie i nie bierze się za wszytskie laski dokoła. Tylko że to babiarz, nie wytrzyma z jedną dziewczyną. Co mam zrobić? Czy da się go w sobie rozkochać? Mam pisać do niego? Dodam, że zostawiłam na imprezie jedna rzecz, która on ma. Kolejna jest dopiero za miesiąc, na której będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On się nie zmieni. Nawet jak sie ozeni to będzie dalej zaliczał. Taki typ. Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne to utnij to teraz zanim się zaangazujesz. Dla niego jesteś dokładnie tyle samo warta ile te laski, które zalicza na imprezach. Im pewnie mówi te same teksty co tobie. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie umiem tego skończyć. Podoba mi się od jakiegoś czasu i ciagle mam nadzieję że coś z tego będzie. Może są jakieś sposoby żeby go uwieść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwiedziesz go, przeroocha cie i zostawi. Tego chcesz? Na nic więcej z jego strony nie licz. I nie zakładaj pózniej tematu "wykorzystal mnie i zerwał kontakt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale pytanie. Od babiabrzy z daleka. Oczywiscie, ze masz nie pisac. Ale juz cię urobił, tak jak wszystkie inne, bo się tu pytasz i myslisz o nim .Po tobie tez beda inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Wika01 napisał:

No właśnie nie umiem tego skończyć. Podoba mi się od jakiegoś czasu i ciagle mam nadzieję że coś z tego będzie. Może są jakieś sposoby żeby go uwieść? 

Babiarz to babiarz 😄 Wszystkie przed tobą mialy taką samą nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Babiarz to babiarz 😄 Wszystkie przed tobą mialy taką samą nadzieje.

Dokładnie. Nie ludz się, tym bardziej ze on jakoś specjalnie się Toba nie zauroczyl skoro raz pisze a później potrafi się tydzień nie odzywać (wtedy pewnie skupia się na kręceniu z innymi laskami), taki będzie zawsze ciagnal kilka srok za ogon. Jesteś dla niego taka sama jak każda inna. Miej honor dziewczyno i urwij kontakt, bo będziesz cierpieć. Każdy Ci to napisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli to dla ciebie mało to opowiem ci swoją historię z takim typem jak ten twój. Myślałam że dam radę go usidlić, ustatkować. Że obdarzę go miłością tak wielką że przestanie myśleć o innych kobietach. Na początku myślałam że złapałam pana Boga za nogi. Oszalał na moim punkcie. Nie wytrzymywał godziny bez kontaktu ze mną. Cały czas zapraszał na spacery, do restauracji, dzwonił, smsował. Na tym etapie byłam pewna jego uczuć. Przespaliśmy się ze sobą. Jeden raz, drugi. Po tym drugim razie tydzień jego milczenia. Dzwoniłam, pisałam pytając co się stało. W odpowiedzi dostałam sms "nie tego oczekiwałem, żegnaj". Poczułam się jak ostatnia dzi/wka. Kilka dni po tym smsie widziałam jak spaceruje z inną po rynku obejmując ją ramieniem i całując w policzek, tak jak wcześniej mnie. Przepłaciłam to braniem antydepresantów i terapią u psychologa. Nie potrafiłam spojrzeć w lustro, czułam się beznadziejna, gorsza od tamtej. Nienawidziłam siebie. Tak bardzo chciałam zniknąć... ten ból był nie do opisania. Ten ktoś nadal sobie żyje, odzywał się do mnie, chciał się spotkać w hotelu, wiadomo na co. Nadal obraca co popadnie, po mnie miał już pewnie kilkadziesiąt albo kilkaset innych dziewczyn... wiele kobiet przez niego cierpi. Tacy nie zmieniają się nigdy. Przemyśl to. Związek z babiarzem to szukanie sobie powodu do odebrania życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszecie na prawdę mam ochotę go sobie odpuścić, ale nie potrafię. Jak mam to zrobić? Ciężko mi jest bardzo... Wiem, że jak znowu spotkamy się na imprezie i będzie coś próbował to mu nie nie postawię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Wika01 napisał:

Po tym co piszecie na prawdę mam ochotę go sobie odpuścić, ale nie potrafię. Jak mam to zrobić? Ciężko mi jest bardzo... Wiem, że jak znowu spotkamy się na imprezie i będzie coś próbował to mu nie nie postawię... 

Tłumacze ci, ze juz cię omamil. Ty juz nie myslisz. Jak chcesz dostac po tylko to w to brnił. Gwarancja, ze dostaniesz. Nawet jesli by się z toba ozenił, zawsze bedzie cię zdradzal i mial za nic. Bo takie zachowanie i traktowanie drugiego czlowieka wlasnie to znaczy. Ale widocznie chcesz się uczyc na swoich błedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co to za imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa
36 minut temu, Wika01 napisał:

Po tym co piszecie na prawdę mam ochotę go sobie odpuścić, ale nie potrafię. Jak mam to zrobić? Ciężko mi jest bardzo... Wiem, że jak znowu spotkamy się na imprezie i będzie coś próbował to mu nie nie postawię... 

Dobra napiszę ci to bo inaczej nie dasz spokoju.

Tak, zdołasz go zmienić. Uleczysz go swoją miłością. Spojrzy w twoje oczy i nie będzie widział świata poza tobą. Dotrze do niego, że całe życie czekał na ciebie, uklęknie i poprosi o rękę. Wszystkie koleżanki, które będą ci mówić że on zdradza, że widziały go jak wchodzil z inną do hotelu będziesz wyzywac od szm/at, bo one chcą zniszczyć wasz idealny i szczęśliwy związek.

A teraz serio. Ty już jesteś zmanipulowana. Jeśli wiesz, że mu ulegniesz, to unikaj jego towarzystwa. Prosisz się o załamanie psychiczne. Wiem, że i tak nie posłuchasz, w końcu każdy jest kowalem swojego losu. Gdyby nie takie jak ty to psychologowie mieliby mniej pracy o jakieś 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Onaaa napisał:

Dobra napiszę ci to bo inaczej nie dasz spokoju.

Tak, zdołasz go zmienić. Uleczysz go swoją miłością. Spojrzy w twoje oczy i nie będzie widział świata poza tobą. Dotrze do niego, że całe życie czekał na ciebie, uklęknie i poprosi o rękę. Wszystkie koleżanki, które będą ci mówić że on zdradza, że widziały go jak wchodzil z inną do hotelu będziesz wyzywac od szm/at, bo one chcą zniszczyć wasz idealny i szczęśliwy związek.

A teraz serio. Ty już jesteś zmanipulowana. Jeśli wiesz, że mu ulegniesz, to unikaj jego towarzystwa. Prosisz się o załamanie psychiczne. Wiem, że i tak nie posłuchasz, w końcu każdy jest kowalem swojego losu. Gdyby nie takie jak ty to psychologowie mieliby mniej pracy o jakieś 90%

Otóż to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Rozstań się z nim bo będziesz tylko cierpiała .Tacy ludzie się nie zmieniają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal

Skoro nie potrafisz mu się oprzeć to daj mu się wykorzystać i będzie po problemie.  Facet dostanie co chciał a ty przestaniesz się zastanawiasz czy dasz radę go zmienić... no i przede wszystkim c*pka przestanie cię swędzić na jego widok : D

Btw.  Ile ty masz lat,  że naiwnie wierzysz,  że taka męska ... co znalazła fujarę na śmietniku może się zmienić? Pamiętaj, że faceci potrafią perfekcyjnie oddzielic sfere emocjonalna od seksualnej i dla takiego faceta czesty seks z wieloma partnerkami nie wynika z niskiej samooceny,  desperackiego szukania milosci i akceptacji ktorej np nie dostalo sie od rodzicow jak w przypadku wielu kobiet, tylko jest czystym sportem,  FIZYCZNYM AKTEM I NICZYM WIĘCEJ!

Choć jak raz się sparzysz to może czegoś nauczysz... kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Żal napisał:

Facet dostanie co chciał a ty przestaniesz się zastanawiasz czy dasz radę go zmienić...

To on tego chce????? xD jest dla niej miły tylko jak się nachla, jak pisali pozniej to mówił że urywków nie pamieta (pewnie tych kiedy sie całowali hehe bo nie chce żeby wracała w rozmowie do tego). Pare razy pisali, brak kontaktu przez tydzień, nie zaprosił jej na spacer czy gdziekolwiek żeby być z nią sam na sam.tylko łoi z nią wóde w samochodzie, no super zaangażowanie xD nie krepuje się podbijać i lizać z innymi na jej oczach xDdd no faktycznie są podstawy do związku. Panna sobie uroiła że do ołtarza z nim pójdzie; pewnie nawet suknie wybrała, niekture laski trzeba do mózgu podłaczyć k0tasem bo inaczej nie trybia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCD

Ta jedna rzecz którą on ma, czy to twoje majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Wika01 napisał:

No właśnie nie umiem tego skończyć.

Czego skończyć???? Typek ma cie w d0pie nie ma nawet czego skończyć xDddd kisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Czego skończyć???? Typek ma cie w d0pie nie ma nawet czego skończyć xDddd kisne

Ale ja go kocham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość ABCD napisał:

Ta jedna rzecz którą on ma, czy to twoje majtki?

Chyba mózg raczej xDd tyle osob pisze nawet ameba by szczaiła baze a ona go kocha bo 3 razy z nim wóde łoiła Xd kopalnia beki mie wierze że sa takie tempe kaflary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

 Autorko łatwo możesz się przekonać, daj mu się wybzykać. Jak cię zostawi po bzykaniu to znaczy że babiarz! Czy to takie trudne dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gośćgość napisał:

 Autorko łatwo możesz się przekonać, daj mu się wybzykać. Jak cię zostawi po bzykaniu to znaczy że babiarz! Czy to takie trudne dla ciebie?

To nie jest wyznacznikiem, bo jak trafi na fajny, bezinteresowny "towar" to co jakiś czas będzie i tak wracał. Więc tak się nie przekonasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chamski gimbus jako jedyny wyciąnął logiczne wnioski z tego, co napisała autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie jest wyznacznikiem, bo jak trafi na fajny, bezinteresowny "towar" to co jakiś czas będzie i tak wracał. Więc tak się nie przekonasz 

Technika babiarza: uwieść, przelecieć zostawić, następna. Nie ma ciekawszej to wraca, pojawia się ciekawsza to kop w tyłek. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumen

Wybacz autorko ten brak litości ale ten typ do niczego się nie nadaje. Nikt jeszcze nie zwrócił tu uwagi na to że on pije. Pewnie już musi. W przyszłości niedalekiej to będzie łajza i alkoholik i do tego baby. I nie on się nie zmieni taki typ. Pomyśl jakie życie będziesz z nim miała. To będą tylko problemy i psychiczna niszcząca huśtawka. Atak na marginesie może warto by zmienić towarzystwo? Poważnie się nad tym zastanów. Z młodych ludzi, którzy tak spędzają czas nic nie będzie i czeka ich ciężkie życie. Taka jest niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Olewa cie elegancko a ty tworzysz sobie w glowie bajke. On takich jak ty to ma na peczki wiec po co mu ty? Podobasz mu sie? Takich mysle jest duzo wiecej, wiec to zaden atut na szybki zwiazek. Daj sobie z nim spokoj bo bedziesz szybko plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość maczu piczu napisał:

Olewa cie elegancko a ty tworzysz sobie w glowie bajke. On takich jak ty to ma na peczki wiec po co mu ty? Podobasz mu sie? Takich mysle jest duzo wiecej, wiec to zaden atut na szybki zwiazek. Daj sobie z nim spokoj bo bedziesz szybko plakac.

Dokładnie ale autorka pewnie i tak nie odpusci a później będzie płakać ze ja wykorzystał i poleciał do innych. Naiwna jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa
Dnia 27.07.2019 o 17:24, Wika01 napisał:

Była też sytuacja, że mieliśmy się spotkać ja, on i jego kolega

ostro😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfa
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Technika babiarza: uwieść, przelecieć zostawić, następna. Nie ma ciekawszej to wraca, pojawia się ciekawsza to kop w tyłek. I tak w kółko.

imponuja mi tacy mężczyźni - też muszę sie stać kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×