Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

Przed chwilą, Gość abn napisał:

droga doktor Freud, z ta psychoanalizą to już przesada,gośc ogólnie jest wycofany i nieśmiały,nie pomagasz mu tylko bardziej dołujesz

Wiesz w ogóle czym jest psychoanaliza? Ja tylko zwróciłam uwagę na dwa stwierdzenia która się wzajemnie wykluczaja. Nie możesz być interesującym rozmówcą którym nikt się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Żadne nie jest. Potrafię rozmawiać, ale nie mam do tego okazji.

Więc skąd wiesz, że potrafisz rozmawiać? Jeżeli udało ci się poprowadzić dużo ciekawych rozmów z ludźmi to dlaczego nie wrócili po więcej? Jak odpowiesz na to pytanie to dowiesz się dlaczego nie masz znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa

Ja Ciebie rozumiem autorko - chcesz znowu przezywać te chwile uniesienia,skowronki i motyle w brzuchu...budzić sie co rano wiedząc że masz dla kogo otwierac oczy,patrzeć na tą osobę jak jeszcze spi lub budzi się by iść do pracy. W pracy mysleć o tej osobie cały dzień... a po pracy znów być w jej ramionach...cos pięknego...ciekawe czy Tobie będzie to dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abn
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Wiesz w ogóle czym jest psychoanaliza?

A Ty wiesz?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Więc skąd wiesz, że potrafisz rozmawiać? Jeżeli udało ci się poprowadzić dużo ciekawych rozmów z ludźmi to dlaczego nie wrócili po więcej? Jak odpowiesz na to pytanie to dowiesz się dlaczego nie masz znajomych

Bo pewnie zaczął im truć z serią pytań i monologów tak jak Ty mu teraz:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

jak każdy kto skończył szkołę średnią

Masz szkołę? Sciemniasz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość sokrates napisał:

Bo pewnie zaczął im truć z serią pytań i monologów tak jak Ty mu teraz:classic_biggrin:

Gdyby tak zrobił to nie tylko rozmowa ciągnęłaby się z rozmówcą, ale inne osoby byłyby na tyle zaintreresowane żeby wcinać swoje trzy grosze 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Gdyby tak zrobił to nie tylko rozmowa ciągnęłaby się z rozmówcą, ale inne osoby byłyby na tyle zaintreresowane żeby wcinać swoje trzy grosze 🙂

 

dwanaście groszy lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
18 minut temu, Gość abn napisał:

droga doktor Freud, z ta psychoanalizą to już przesada,gośc ogólnie jest wycofany i nieśmiały,nie pomagasz mu tylko bardziej dołujesz

Kiedyś nie byłem nieśmiały, to reakcje ludzi i przeżycia z młodości to spowodowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Kiedyś nie byłem nieśmiały, to reakcje ludzi i przeżycia z młodości to spowodowały...

Kazdy ma jakieś przeżycia z przeszłości, jak ich skutek ci przeszkadza w życiu to walcz z tym. Jak nie chcesz, to zaakceptuj rezultaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Kiedyś nie byłem nieśmiały, to reakcje ludzi i przeżycia z młodości to spowodowały...

musisz być mężczyzną i nie przejmować się.A rozmowa z kobietami sprawia że się tylko bardziej rozklejasz. Kobiety kochaja Zdobywców przez Duże Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
14 minut temu, Gość sokrates napisał:

Bo pewnie zaczął im truć z serią pytań i monologów tak jak Ty mu teraz:classic_biggrin:

Nie robię takich rzeczy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
1 minutę temu, Gość sokrates napisał:

musisz być mężczyzną i nie przejmować się.A rozmowa z kobietami sprawia że się tylko bardziej rozklejasz. Kobiety kochaja Zdobywców przez Duże Z.

Nie rozklejam się :)

2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Kazdy ma jakieś przeżycia z przeszłości, jak ich skutek ci przeszkadza w życiu to walcz z tym. Jak nie chcesz, to zaakceptuj rezultaty. 

Jak mam walczyć? Zagaduję do ludzi, nic to nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrates

Pisanka chce ci pomóc ale skutek jest odwrotny od zamierzonego - robi z ciebie mamałygę bez p enisa. dla niej jako kobiety już byłbyś z miejsca skreślony. Pamiętaj ptawdziwy mężczyzna nie zwierza sie kobiecie ze swych bolączek. One nie lubią jak się am analizujesz ale za to kochaja samoanalizować siebie.Pisanko - nie pomagasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Nie rozklejam się 🙂

 

Jak mam walczyć? Zagaduję do ludzi, nic to nie daje...

uczyć się na błędach - obserwować rozmówców, dociekać dlaczego nie byli zainteresowani. Może po prostu wybierasz złych ludzi? Nie każdy z każdym może się przyjaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

uczyć się na błędach - obserwować rozmówców, dociekać dlaczego nie byli zainteresowani. Może po prostu wybierasz złych ludzi? Nie każdy z każdym może się przyjaźnić

Nawet gdybym wybierał złych ludzi, to te kilka osób by się znalazło, więc to nie to. Nie chcę, by każdy mnie lubił, chcę mieć jakichkolwiek znajomych, choćby nawet kilku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Nawet gdybym wybierał złych ludzi, to te kilka osób by się znalazło, więc to nie to. Nie chcę, by każdy mnie lubił, chcę mieć jakichkolwiek znajomych, choćby nawet kilku...

Więc zacznij się zastanawiać dlaczego nie możesz ich znaleźć. Uparte powtarzanie, że potrafisz prowadzić ciekawe rozmowy, a mimo to ludzie są źle nastawieni nie sprawi, że będziesz miał znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
33 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Więc skąd wiesz, że potrafisz rozmawiać? Jeżeli udało ci się poprowadzić dużo ciekawych rozmów z ludźmi to dlaczego nie wrócili po więcej? Jak odpowiesz na to pytanie to dowiesz się dlaczego nie masz znajomych

Były to rozmowy głównie z obcokrajowcami, ale nawet te w Polsce były z osobami przypadkowo spotkanymi, nie znam ich danych, nie wiem o nich nic. Po prostu długie ciekawe rozmowy bez żadnych dalszych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Były to rozmowy głównie z obcokrajowcami, ale nawet te w Polsce były z osobami przypadkowo spotkanymi, nie znam ich danych, nie wiem o nich nic. Po prostu długie ciekawe rozmowy bez żadnych dalszych konsekwencji.

To teraz zastanów się, co zaskoczyło w tych rozmowach, dlaczego ludzie byli zainteresowani. I powtarzaj ten schemat....no i pamiętaj zapytać o imię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

nie chce mi się czytać,

ale już sam nick "introwertyk z wyboru ludzi" wiele mówi, 

to takie zrzucenie odpowiedzialności na innych,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu... sama zastanawiam się gdzie można kogoś ciekawego spotkać, chyba trzeba mieć po prostu farta i trafić na tą odpowiednią osobę... tylko jak to zrobić? Też nie chcę być całe życie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

Wracając do tematu... sama zastanawiam się gdzie można kogoś ciekawego spotkać, chyba trzeba mieć po prostu farta i trafić na tą odpowiednią osobę... tylko jak to zrobić? Też nie chcę być całe życie sama.

gdzie lubisz chodzić ze znajomymi? Co lubisz robić? Tam szukaj potencjalnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

tylko jak to zrobić? 

odpowiedź poniżej,

5 minut temu, Lena_m_30 napisał:

trzeba mieć po prostu farta i trafić na tą odpowiednią osobę

skarbnica wiedzy, 

nie dziekuj😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
5 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Co lubisz robić?

lubi sama ścinać włosy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo znajomych ale to są raczej zamknięte kregi i w ten sposób nie mam szansy na poznanie nowych osób. Jakoś nie mam okazji żeby poznać jakiegoś nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

Mam sporo znajomych ale to są raczej zamknięte kregi i w ten sposób nie mam szansy na poznanie nowych osób. Jakoś nie mam okazji żeby poznać jakiegoś nowego faceta.

Może spróbuj przez jakieś swoje zainteresowania? Internet to dobre miejsce, tylko trzeba omijać portale randkowe 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobata

ta pisanka to jest bardziej upierdliwa niz ksiądź po kolędzie - analizuje gościa przez 3 strony, a jemu po prostu jest tak dobrze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem spokojna 🧖‍♀️

Uuu. Jaka Wieczorna posłuszna i uniżona wobec Kafeteryjnej Dominy 😂 Ta ją ruga a żałosna Wieczi jeszcze się sili na bycie psiapsi 😂Zupełnie jakbyś w końcu wzięła kilka zasłużonych pasów w ten twój głupi łeb. Upoślado. Dlaczego mnie wlasciwie twoja postawa nie dziwi? Ano dlatego,  że od zawsze było dla mnie jasne, że pod tą swoją fałszywą narcystyczno-sadystyczną powłoczką jesteś autodestrukcyjną masochistką. Szkoloną od dzieciaka do posłuszeństwa wobec takich rubasznych bab zachowujących się i wypowiadających jak faceci. I to faceci wyjątkowo obrzydliwi i prymitywni. Do dzisiaj ta służalczość w tobie pozostała Wieczi 😅 Taka baba co to gardzi facetami i jeszcze na dodatek okrasi swój wywód obleśnym tekstem rodem z najgorszej patologii to najlepszy bacik na ciebie. Ledwo się taka odezwie, a ty już leżysz jak podnózek ułożona u stóp samicy alfa z wywieszonym jęzorem  😅 Pewnie jeszcze sobie roisz że też taką jesteś albo będziesz 😅 A prawda jest taka,  że po swojej babce wzięłaś jedynie rubaszność,  bo nawet chłopskiego  sprytu tobie ostatnio brak. No i może jeszcze przypadło ci w schedzie po uroczej rodzince tępienie prawdziwych kobiet, które doprowadzają cię do szewskiej pasji swoją subtelnością i czerpaniem ze swojej płci. Z takimi kobietami zawsze w twojej rodzinie ostatecznie przegrywalyscie i przegrywacie. Wmawiasz sobie na poziomie świadomym, że delikatnosc i subtelność tych kobiet to słabość czy körestwo, które projektujesz zresztą na każdego. Ale podświadomości nie da się oszukać. Dobrze w głębi ducha wiesz, jak bardzo spala cię zazdrość wobec tych wszystkich przepuszczanych przez facetów w drzwiach subtelnych księżniczek  w ładnych ...enkach,  które potrafią zrobić użytek ze swojej kobiecości i żyją w zgodzie ze swoją płcią. Ty tego nie potrafisz ani nie masz ku temu warunków, dodatkowo jesteś nauczona z domu jakichś chorych postaw i poglądów  i stąd wściek macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah portale randkowe też już sprawdziłam, w sumie mojego ostatniego faceta poznalam na portalu randkowym... ale tam znaleźć  kogos normalnego jest bardzo ciężko  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×