Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

2 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

Hah portale randkowe też już sprawdziłam, w sumie mojego ostatniego faceta poznalam na portalu randkowym... ale tam znaleźć  kogos normalnego jest bardzo ciężko  🙂

Podobno od 35roku zycia najłatwiej kogoś poznać bo ludzie po rozwodach wracają na "rynek" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uuu. Jaka Wieczorna posłuszna i uniżona wobec Kafeteryjnej Dominy 😂 Ta ją ruga a żałosna Wieczi jeszcze się sili na bycie psiapsi 😂Zupełnie jakbyś w końcu wzięła kilka zasłużonych pasów w ten twój głupi łeb. Upoślado. Dlaczego mnie wlasciwie twoja postawa nie dziwi? Ano dlatego,  że od zawsze było dla mnie jasne, że pod tą swoją fałszywą narcystyczno-sadystyczną powłoczką jesteś autodestrukcyjną masochistką. Szkoloną od dzieciaka do posłuszeństwa wobec takich rubasznych bab zachowujących się i wypowiadających jak faceci. I to faceci wyjątkowo obrzydliwi i prymitywni. Do dzisiaj ta służalczość w tobie pozostała Wieczi 😅 Taka baba co to gardzi facetami i jeszcze na dodatek okrasi swój wywód obleśnym tekstem rodem z najgorszej patologii to najlepszy bacik na ciebie. Ledwo się taka odezwie, a ty już leżysz jak podnózek ułożona u stóp samicy alfa z wywieszonym jęzorem  😅 Pewnie jeszcze sobie roisz że też taką jesteś albo będziesz 😅 A prawda jest taka,  że po swojej babce wzięłaś jedynie rubaszność,  bo nawet chłopskiego  sprytu tobie ostatnio brak. No i może jeszcze przypadło ci w schedzie po uroczej rodzince tępienie prawdziwych kobiet, które doprowadzają cię do szewskiej pasji swoją subtelnością i czerpaniem ze swojej płci. Z takimi kobietami zawsze w twojej rodzinie ostatecznie przegrywalyscie i przegrywacie. Wmawiasz sobie na poziomie świadomym, że delikatnosc i subtelność tych kobiet to słabość czy körestwo, które projektujesz zresztą na każdego. Ale podświadomości nie da się oszukać. Dobrze w głębi ducha wiesz, jak bardzo spala cię zazdrość wobec tych wszystkich przepuszczanych przez facetów w drzwiach subtelnych księżniczek  w ładnych ...enkach,  które potrafią zrobić użytek ze swojej kobiecości i żyją w zgodzie ze swoją płcią. Ty tego nie potrafisz ani nie masz ku temu warunków, dodatkowo jesteś nauczona z domu jakichś chorych postaw i poglądów  i stąd wściek macicy.

dobrze pojechane po stalkerce. z klasą,  merytorycznie, i bez wyzwisk. to ’upoślado’ może niepotrzebne,  i odejmuje trochę powagi z tej mądrej wypowiedzi. ale generalnie bardzo mądry komentarz. też widzę u stalkerki  te same mechanizmy a bywałem na Kowbojkach. jesteś psychologiem? + 1, propsuję komentarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Podobno od 35roku zycia najłatwiej kogoś poznać bo ludzie po rozwodach wracają na "rynek" 😄

Hahah o to jeszcze troche muszę poczekać  :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Uuu. Jaka Wieczorna posłuszna i uniżona wobec Kafeteryjnej Dominy 😂 Ta ją ruga a żałosna Wieczi jeszcze się sili na bycie psiapsi 😂Zupełnie jakbyś w końcu wzięła kilka zasłużonych pasów w ten twój głupi łeb. Upoślado. Dlaczego mnie wlasciwie twoja postawa nie dziwi? Ano dlatego,  że od zawsze było dla mnie jasne, że pod tą swoją fałszywą narcystyczno-sadystyczną powłoczką jesteś autodestrukcyjną masochistką. Szkoloną od dzieciaka do posłuszeństwa wobec takich rubasznych bab zachowujących się i wypowiadających jak faceci. I to faceci wyjątkowo obrzydliwi i prymitywni. Do dzisiaj ta służalczość w tobie pozostała Wieczi 😅 Taka baba co to gardzi facetami i jeszcze na dodatek okrasi swój wywód obleśnym tekstem rodem z najgorszej patologii to najlepszy bacik na ciebie. Ledwo się taka odezwie, a ty już leżysz jak podnózek ułożona u stóp samicy alfa z wywieszonym jęzorem  😅 Pewnie jeszcze sobie roisz że też taką jesteś albo będziesz 😅 A prawda jest taka,  że po swojej babce wzięłaś jedynie rubaszność,  bo nawet chłopskiego  sprytu tobie ostatnio brak. No i może jeszcze przypadło ci w schedzie po uroczej rodzince tępienie prawdziwych kobiet, które doprowadzają cię do szewskiej pasji swoją subtelnością i czerpaniem ze swojej płci. Z takimi kobietami zawsze w twojej rodzinie ostatecznie przegrywalyscie i przegrywacie. Wmawiasz sobie na poziomie świadomym, że delikatnosc i subtelność tych kobiet to słabość czy körestwo, które projektujesz zresztą na każdego. Ale podświadomości nie da się oszukać. Dobrze w głębi ducha wiesz, jak bardzo spala cię zazdrość wobec tych wszystkich przepuszczanych przez facetów w drzwiach subtelnych księżniczek  w ładnych ...enkach,  które potrafią zrobić użytek ze swojej kobiecości i żyją w zgodzie ze swoją płcią. Ty tego nie potrafisz ani nie masz ku temu warunków, dodatkowo jesteś nauczona z domu jakichś chorych postaw i poglądów  i stąd wściek macicy.

OMG a to do kogo? bo chyba nie jestem w temacie, ah te kafetryjne konflikty pomiędzy macicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
4 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

Hahah o to jeszcze troche muszę poczekać  :d 

jesteś mężatką? rozwódką? Wolna? Ta 30ka w nicku to Twój wiek?Opowiedz cos o sobie no i jakie cechy uważasz u siebie za na tyle atrakcyjne,że sądzisz że uwiedziesz tym faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ali g napisał:

OMG a to do kogo? bo chyba nie jestem w temacie, ah te kafetryjne konflikty pomiędzy macicami...

Do Wieczornej która tu gnębi kilka użytkowniczek, dwie jeszcze z Kowbojek, ktoś ja rozpoznał po stylu pisania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
9 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Podobno od 35roku zycia najłatwiej kogoś poznać bo ludzie po rozwodach wracają na "rynek" 😄

A nie w tracie studiów, a w szczególności na 4 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Gość ali g napisał:

OMG a to do kogo? bo chyba nie jestem w temacie, ah te kafetryjne konflikty pomiędzy macicami...

spokojnie,

to tylko ktoś sam ze sobą pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
1 minutę temu, Turkuć napisał:

A nie w tracie studiów, a w szczególności na 4 roku?

ja studiowałem i żony nie poznałem,wszystkie już kogoś miały lub był zaręczone/mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ktoś ja rozpoznał po stylu pisania 

pewnie Ty, geniuszu😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
1 minutę temu, Gość ertt napisał:

ja studiowałem i żony nie poznałem,wszystkie już kogoś miały lub był zaręczone/mężatki

To masz pecha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość ali g napisał:

jesteś mężatką? rozwódką? Wolna? Ta 30ka w nicku to Twój wiek?Opowiedz cos o sobie no i jakie cechy uważasz u siebie za na tyle atrakcyjne,że sądzisz że uwiedziesz tym faceta?

Tak ta 30stka to mój wiek  🙂. Jestem panną. Byłam w 2 letnim związku ale niedawno się zakończył. Mam całkiem spoko pracę, w sumie spędzam w niej dużo czasu. W wolnej chwili chodzę na basen albo na fitness. Weekendy spędzam z reguły ze znajomymi, domowka albo kolacja na mieście. Lubię podróżować, kolekcjonuje wspomnienia. Teraz wybieram się na studia podyplomowe więc  to jakaś szansa na poznanie kogoś nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Turkuć napisał:

A nie w tracie studiów, a w szczególności na 4 roku?

Hah mi się nie udało na studiach poznać kandydata na męża 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
Przed chwilą, Lena_m_30 napisał:

Tak ta 30stka to mój wiek  🙂. Jestem panną. Byłam w 2 letnim związku ale niedawno się zakończył. Mam całkiem spoko pracę, w sumie spędzam w niej dużo czasu. W wolnej chwili chodzę na basen albo na fitness. Weekendy spędzam z reguły ze znajomymi, domowka albo kolacja na mieście. Lubię podróżować, kolekcjonuje wspomnienia. Teraz wybieram się na studia podyplomowe więc  to jakaś szansa na poznanie kogoś nowego. 

czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość ali g napisał:

czym się zajmujesz?

Controllingiem finansowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
1 minutę temu, Gość ali g napisał:

 

chciałabyś popisać z dojrzałym 34 latkiem? Także wykształconym,wyższe,bez podyplomówki niestety no ale zawsze jakis kontakt wspólny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
Przed chwilą, Lena_m_30 napisał:

Controllingiem finansowym

o cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Lena_m_30 napisał:

Controllingiem finansowym

i pewnie w przyszłości będziesz kontrolować finanse męża,

odpadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
4 minuty temu, Lena_m_30 napisał:

Hah mi się nie udało na studiach poznać kandydata na męża 😄

Jakbyś poszła na polibudę to byś przebierała jak u ulęgałkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi

za mądra kobieta odstrasza partnerów - chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
2 minuty temu, Turkuć napisał:

Jakbyś poszła na polibudę to byś przebierała jak u ulęgałkach. 

a ty przebierałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość w kość napisał:

i pewnie w przyszłości będziesz kontrolować finanse męża,

odpadam!

Hahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość figi napisał:

za mądra kobieta odstrasza partnerów - chyba

Hahah coś w tym chyba jest 🙂 ale mam nadzieje, że znajdę kogoś kto doceni to, że jestem ambitna i mam swoje cele w życiu i do nich dąże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
2 minuty temu, Gość figi napisał:

a ty przebierałaś?

Przebierałeś jak już. Byłem na na dosyć sfeminizowanym kierunku, więc teoretycznie mogłem gdybym tylko był bardziej uspołeczniony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assafasfas

w knajpie, w szkole, w pracy

z pewnością nie w necie a już szczególnie tutaj. połowa wpisów należy do psychicznego zjeeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

biznesłymyn - takie to zawsze same,skupione na karierze,nic do nich nie mam ale one myślą że ich  wielokierunkowe wykształcenie imponuje facetom. Faceci od takich ucekaja bo lubią kontrolować. Dlatego są same. Przeświadczone że są księzniczkami na ziarnku grochu chodź nie są maja za złe że księcia nie ma a na zwykłego nie spojrzą bo nim gardzą. koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję 😉 .... mogłam iść na programowanie:D

4 minuty temu, Gość ertt napisał:

biznesłymyn - takie to zawsze same,skupione na karierze,nic do nich nie mam ale one myślą że ich  wielokierunkowe wykształcenie imponuje facetom. Faceci od takich ucekaja bo lubią kontrolować. Dlatego są same. Przeświadczone że są księzniczkami na ziarnku grochu chodź nie są maja za złe że księcia nie ma a na zwykłego nie spojrzą bo nim gardzą. koło się zamyka.

Haha guzik prawda. Nie mam wymagań z kosmosu. No chyba dobre wykształcenie normalnemu facetowi nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali g
6 minut temu, Lena_m_30 napisał:

Hahah coś w tym chyba jest 🙂 ale mam nadzieje, że znajdę kogoś kto doceni to, że jestem ambitna i mam swoje cele w życiu i do nich dąże 🙂

popiszemy? bez żadnych większych zobowiazań rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Chętnie kogoś poznam, ale nie zaraz do mężowania. Najpierw trzeba pogadać na luzie. Wszędzie możesz poznać. Zależy komu gdzie uwierzysz. Możesz też w internecie. Ja nie odrzucam tego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość ali g napisał:

popiszemy? bez żadnych większych zobowiazań rzecz jasna

 

7 minut temu, Gość ali g napisał:

popiszemy? bez żadnych większych zobowiazań rzecz jasna

Ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×