Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnn

Gdzie można poznać fajnego faceta? Takiego, który bedzie nadawał się na męża?

Polecane posty

Gość ali g

czuję że niektóre dziewczyny stąd byłbym w stanie pokochac i stworzyć z nimi udany związek - zauważyłem że mnie i je wiele łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
Dnia 28.07.2019 o 19:57, Jajko Pisanka napisał:

To teraz zastanów się, co zaskoczyło w tych rozmowach, dlaczego ludzie byli zainteresowani. I powtarzaj ten schemat....no i pamiętaj zapytać o imię 🙂

Za każdym razem rozmówcy po prostu chcieli ze mną rozmawiać i byli zainteresowani tym, co mówię, sami również się udzielali, więc nie musiałem sam na siłę ciągnąć rozmowy. Kiedy pracowałem za granicą w wakacje, rozmawiałem głównie z Rosjanami po rosyjsku. Ale schematy były różne.

A w Polsce sam ostatnio zostałem zagadany przez jedną dziewczynę, która o coś mnie zapytała (razem czekaliśmy w poczekalni) i potem rozmowa się rozwinęła. Ale ani ona nie wie, jak ja się nazywam, ani ja nie znam żadnych jej danych 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Za każdym razem rozmówcy po prostu chcieli ze mną rozmawiać i byli zainteresowani tym, co mówię, sami również się udzielali, więc nie musiałem sam na siłę ciągnąć rozmowy. Kiedy pracowałem za granicą w wakacje, rozmawiałem głównie z Rosjanami po rosyjsku. Ale schematy były różne.

A w Polsce sam ostatnio zostałem zagadany przez jedną dziewczynę, która o coś mnie zapytała (razem czekaliśmy w poczekalni) i potem rozmowa się rozwinęła. Ale ani ona nie wie, jak ja się nazywam, ani ja nie znam żadnych jej danych 😞

ej, to fajna sytuacja - następnym razem zapytaj o imię, zaproponuj, że jeszcze możecie się spotkać i pogadać. Co ci szkodzi? W najgorszym przypadku nie spotkacie się już nigdy więc żadna strata nawet jak odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don fernando

jak sie jest przystojnym baby same zagadują wiem po sobie - i wcale nie trzeba samemu się narzucać - uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwę wyświetlaną

Hey a ja chętnie poznam fajną dziewczynę i nie na zaden seks tylko pogadac wymienic sie pogladami moze cos wiecej nie jestem zadnym desperatem poprostu wole towarzystwo kobiet niz mężczyzn 🙂 25 lat 185cm wzrostu brunet. Jezeli chcesz napisz wymienimy sie instagramem ( prawdziwym ) 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2019 o 16:47, Gość nnn napisał:

pytam poważnie

Według mnie najlepiej poznać kogoś kto podziela naszą pasję, coś co można robić w miarę często na przykład mieszkasz niedaleko gór i lubisz wypady robić? No to poszukaj kogoś kto też lubi. Taniec? Poszukaj kogoś kto też tańczy. Wspólna pasja potrafi bardzo połączyć. Nie masz żadnych takich pasji to się rozejrzyj i poszukaj, coś na pewno polubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
3 godziny temu, Jajko Pisanka napisał:

ej, to fajna sytuacja - następnym razem zapytaj o imię, zaproponuj, że jeszcze możecie się spotkać i pogadać. Co ci szkodzi? W najgorszym przypadku nie spotkacie się już nigdy więc żadna strata nawet jak odmówi

Masz rację, ale to była jednorazowa sytuacja i to przypadkowa. Na co dzień wygląda to, niestety, inaczej... Niemniej, jeśli się znowu coś takiego przydarzy, to zapytam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Podoba mi się to co napisał tutaj "Dziadek Władek". Widać tutaj doświadczenie i mądrość życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23
16 godzin temu, typowySebix napisał:

Według mnie najlepiej poznać kogoś kto podziela naszą pasję, coś co można robić w miarę często na przykład mieszkasz niedaleko gór i lubisz wypady robić? No to poszukaj kogoś kto też lubi. Taniec? Poszukaj kogoś kto też tańczy. Wspólna pasja potrafi bardzo połączyć. Nie masz żadnych takich pasji to się rozejrzyj i poszukaj, coś na pewno polubisz.

Bardzo dobre podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 29.07.2019 o 15:39, Gość ali g napisał:

czuję że niektóre dziewczyny stąd byłbym w stanie pokochac i stworzyć z nimi udany związek - zauważyłem że mnie i je wiele łączy

Czytujesz czasem osho? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanka

Dziadek Władek jesteś boski. Gdyby dziewczyny stosowały się do tego o czym piszesz nie byłoby tyle łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Przeczytałam kilkakrotnie rady Dziadka Władka i będę się do nich stosować. Obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość podaj nazwę wyświetlaną napisał:

Hey a ja chętnie poznam fajną dziewczynę i nie na zaden seks tylko pogadac wymienic sie pogladami moze cos wiecej nie jestem zadnym desperatem poprostu wole towarzystwo kobiet niz mężczyzn 🙂 25 lat 185cm wzrostu brunet. Jezeli chcesz napisz wymienimy sie instagramem ( prawdziwym ) 😄

Skąd jesteś? Ja mam 27 lat ale pewnie za stara dla Ciebie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Skąd jesteś? Ja mam 27 lat ale pewnie za stara dla Ciebie 😁

Za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Dnia 30.07.2019 o 19:38, Gość gosc napisał:

Za stara

Stara, ale jara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Zawsze tak zniechecajaco zaczynasz znajomosc z kobietami?

Nie. Zazwyczaj nawet nie zdążę się wypowiedzieć, a już jestem odrzucany. A takich tematów nie poruszam.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Zazwyczaj nawet nie zdążę się wypowiedzieć, a już jestem odrzucany. 

.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Zazwyczaj nawet nie zdążę się wypowiedzieć, a już jestem odrzucany. 

.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Zazwyczaj nawet nie zdążę się wypowiedzieć, a już jestem odrzucany.

Spotkasz kiedyś kobietę, która będzie Ciebie ciekawa. Po co Ci taka, która nie chce słuchać, która ocenia książkę po okładce? Obojętnie od atrakcyjności charakter jest najważniejszy. Chyba doceniam uroki internetu  Najpierw osobowość, potem wygląd. Wygrzebie jakieś zdjęcie osoby bardzo zaniedbanej i będę umawiać się z facetami, którzy powiedzą "trudno, jesteś fajna, spotkajmy się"  . 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×