Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

StupidMen

Mam pewien problem

Polecane posty

Otóż mam 15 lat i kocham kobiece stopy, mógłbym je całować itd. To nie istotne co mógłbym z nimi robić ale nic złego. Ale co Wy na to, że mam taki fetysz? Rozumiecie to, tolerujecie, uważacie to za dziwne? Ten temat jest dla mnie streaujący i nie wiem, czy odważę się kiedyś o tym powiedzieć żonie czy komukolwiek. Na raziw wiedzą o tym tylko najbardziej zaufane osoby. Tak w ogóle dziewczyny, jeżeli miałybyście takiego chłopaka i on wyjawiłby ten sekret, to zerwałybyście z nim, czy tylko to tolerowały, a może się zgodziły i pozwalały mu na całowanie, lizanie, masowanie itd.? Mam taki dylemat, help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Nie musisz o tym opowiadać po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje własne zainteresowania to normalne. A jakie to zainteresowania to już nikt nie musi wiedzieć. Bądź zdrów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortepian

Hmmm może dodatkowo zobacz czy lubisz lizać prąć, wtedy nawet na tym zarobisz:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 27.07.2019 o 22:34, StupidMen napisał:

Otóż mam 15 lat i kocham kobiece stopy, mógłbym je całować itd. To nie istotne co mógłbym z nimi robić ale nic złego. Ale co Wy na to, że mam taki fetysz? Rozumiecie to, tolerujecie, uważacie to za dziwne? Ten temat jest dla mnie streaujący i nie wiem, czy odważę się kiedyś o tym powiedzieć żonie czy komukolwiek. Na raziw wiedzą o tym tylko najbardziej zaufane osoby. Tak w ogóle dziewczyny, jeżeli miałybyście takiego chłopaka i on wyjawiłby ten sekret, to zerwałybyście z nim, czy tylko to tolerowały, a może się zgodziły i pozwalały mu na całowanie, lizanie, masowanie itd.? Mam taki dylemat, help.

normalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
 

Otóż mam 15 lat i kocham kobiece stopy, mógłbym je całować itd. To nie istotne co mógłbym z nimi robić ale nic złego. Ale co Wy na to, że mam taki fetysz? Rozumiecie to, tolerujecie, uważacie to za dziwne? Ten temat jest dla mnie streaujący i nie wiem, czy odważę się kiedyś o tym powiedzieć żonie czy komukolwiek. Na raziw wiedzą o tym tylko najbardziej zaufane osoby. Tak w ogóle dziewczyny, jeżeli miałybyście takiego chłopaka i on wyjawiłby ten sekret, to zerwałybyście z nim, czy tylko to tolerowały, a może się zgodziły i pozwalały mu na całowanie, lizanie, masowanie itd.? Mam taki dylemat, help.

Twój prawdziwy problem to analfabetyzm (w tak poważnym wieku). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jeseli mam być szczery to kobiety lubią jak facet jest męski i mówi wprost o swoich potrzebach typu muszę zjeść skórkę z palca u nogi badz powąchać ci cipke wtedy nagle o zgrozo wszyscy łagodnieją... czemu tak jest ? Nie wiem ale działa !!!! Kobiety wola męskich facetów co jedzą skory z nogi bądź paznokcia bo to znają z domu! I dlatego ja wiem co dobre. Ok to od ciebie zależy czy wyciągniesz nauki z moich prawd i ułożysz sobie życie mówię poważnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×