Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spalony

Strasznie się pocę i robię się czerwony przy ładnych dziewczynach !

Polecane posty

Gość Spalony

Mam tak od podstawówki. Wystarczy tylko, że usiądzie obok mnie jakaś ładna dziewczyna na uczelni lub ona cos do mnie powie to już się robię cały czerwony. W ogóle nie umiem powiedzieć choćby jednego zdania. Nawet jak w telewizji widzę jakąś ładną dziewczynę lub widzę tam całujących się ludzi to robię się czerwony. Doradźcie mi coś bo mam już 23 lata i dalej to samo. Wystarczy,że w moim pobliży jest jakaś bardzo ładna i ja nie wiem co się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też tak mam to chyba jeden sposobów w jaki objawia się zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

To jest zwalony nerw wspolczulny lub i erytrofobia. Też to mam a już 31. Przy idealnej diecie ustaje trochę a także przy dużej nadwadze. Musisz się pogodzić z tym albo być na prochach. 

Przy nadwadze raczej jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spalony
8 minut temu, Leżaczek napisał:

To jest zwalony nerw wspolczulny lub i erytrofobia. Też to mam a już 31. Przy idealnej diecie ustaje trochę a także przy dużej nadwadze. Musisz się pogodzić z tym albo być na prochach. 

Czyli nic nie mogę z tym zrobić bez prochów? Przecież mogę nawet omdleć od tego np. z odwodnienia. Nie da się tego wyleczyć jakoś normalnie bez prochów? Np. ćwiczenia, bieganie czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są jakieś opaski które się zakłada pod pachą i to regulują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Mój kolega był czerwony cały czas, nie że 90% czasu i sytuacji, caly czas! I znalazł żonę której to nie przeszkadzalo. Truc się i ciąć to głupie. 

A żona fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×