Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianka1907

Przyjaźń z mężczyzną

Polecane posty

Gość gość39 i pół
7 minut temu, marianka1907 napisał:

Serio szpilki to nieodłączny element mojej garderoby 😝🤫 dlatego z tą przyjaźnią trochę kulejemy 😂

To nie depcz mu po stopach 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

To nie depcz mu po stopach 😕

Wierz mi, że to on mi depcze, bo krok w krok za mną łazi 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
15 minut temu, marianka1907 napisał:

Wierz mi, że to on mi depcze, bo krok w krok za mną łazi 😝

Dobra, to teraz na poważne, bo doczytałem wszystko.  A co na to jego lepsza połówka? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gość39 i pół napisał:

Dobra, to teraz na poważne, bo doczytałem wszystko.  A co na to jego lepsza połówka? 😉

Albo tego nie widzi, albo nie reaguje. Wręcz trochę wpycha nas sobie, bo bardzo często to ona organizuje spotkania nasze z partnerami. Sęk w tym że jest mega porządna i fajna dziewczyna i osobiście ją lubię. On wykorzystuje to, że ma spotkania ze mną podane na tacy i wcale nie próżnuje 🤫 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Nie mogę udzielać już więcej rad, bo zaczynam facetowi zazdrościć  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam spory problem z facetami 🤣

W sensie jak gdziekolwiek się pojawiam w nowym miejscu to trochę do mnie lgną, lubią ze mną rozmawiać i być w moim towarzystwie. Zawsze miałam więcej kumpli niż koleżanek 😂🙈

1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Nie mogę udzielać już więcej rad, bo zaczynam facetowi zazdrościć  😕

No eeeej, chętnie posłucham 😂 Nie ma czego zazdrościć, powinna jebnac ręką w stół i to byłoby na miejscu 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
4 minuty temu, marianka1907 napisał:

Ogólnie mam spory problem z facetami 🤣

W sensie jak gdziekolwiek się pojawiam w nowym miejscu to trochę do mnie lgną, lubią ze mną rozmawiać i być w moim towarzystwie. Zawsze miałam więcej kumpli niż koleżanek 😂🙈

No eeeej, chętnie posłucham 😂 Nie ma czego zazdrościć, powinna jebnac ręką w stół i to byłoby na miejscu 🙈

Wyjdę teraz na chama i seksistę  ale muszę, muszę koniecznie zapytać  😞 A ładna jesteś? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Wyjdę teraz na chama i seksistę  ale muszę, muszę koniecznie zapytać  😞 A ładna jesteś? 🙂

Wiesz że to ciężkie pytanie, bo kobiety nie są obiektywne 😁 Ja uważam że przeciętna, oni że ładna. Na pewno jestem pewna siebie i towarzyska 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Przed chwilą, marianka1907 napisał:

Wiesz że to ciężkie pytanie, bo kobiety nie są obiektywne 😁 Ja uważam że przeciętna, oni że ładna. Na pewno jestem pewna siebie i towarzyska 😝

Czyli facet ma przeje... 😞 I pewnie,  że kobiety nie są obiektywne, my patrzymy na was inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Czyli facet ma przeje... 😞 I pewnie,  że kobiety nie są obiektywne, my patrzymy na was inaczej 😉

No zauważyłam, że inaczej ;) Przeje...? Dlaczego? :D Fakt - prościej jakbym była ropuchą haha. Wiesz to jest facet, który wciąż mówi mi jak pięknie pachne itp :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
5 minut temu, marianka1907 napisał:

No zauważyłam, że inaczej 😉 Przeje...? Dlaczego? 😄 Fakt - prościej jakbym była ropuchą haha. Wiesz to jest facet, który wciąż mówi mi jak pięknie pachne itp 😛

Czyli to żadna przyjaźń 😕 Facet myśli po prostu jak facet, więc uważaj.  A czym pachniesz? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Czyli to żadna przyjaźń 😕 Facet myśli po prostu jak facet, więc uważaj.  A czym pachniesz? 😛

To zależy od okazji 😄 Najczęściej Paco Rabanne - Olympia, bądź Chloe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, marianka1907 napisał:

To zależy od okazji 😄 Najczęściej Paco Rabanne - Olympia, bądź Chloe 😄 

Znam te pierwsze, dość mocne, zdecydowane i bardzo seksowne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Znam te pierwsze, dość mocne, zdecydowane i bardzo seksowne 😉

Moje ulubione 😉 Drugie w podobnej kategorii zapachowej 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sory, ale niepoważna jesteś. Widać, że zależy Ci tylko na podbijaniu własnego ego... gdzie jakaś głębsza refleksja nad Waszą sytuacją a przede wszystkim (!) nad Waszymi partnerami? Nie szkoda Ci ich? Jak Ty byś się czuła na miejscu swojego narzeczonego albo tej żony przyjaciela? 

Humor masz widzę doskonały. Zresztą, w tym duecie z kolegą wyżej - sprawiacie wrażenie jakbyście mieli po 12 lat. Może się jeszcze umówicie?

Ręce opadają. Zostaw tego swojego partnera, nie zasługujesz na niego.

Bez odbioru.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, marianka1907 napisał:

Moje ulubione 😉 Drugie w podobnej kategorii zapachowej 😜 

Najlepiej pasuje do nich czarna bielizna 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Sory, ale niepoważna jesteś. Widać, że zależy Ci tylko na podbijaniu własnego ego... gdzie jakaś głębsza refleksja nad Waszą sytuacją a przede wszystkim (!) nad Waszymi partnerami? Nie szkoda Ci ich? Jak Ty byś się czuła na miejscu swojego narzeczonego albo tej żony przyjaciela? 

Humor masz widzę doskonały. Zresztą, w tym duecie z kolegą wyżej - sprawiacie wrażenie jakbyście mieli po 12 lat. Może się jeszcze umówicie?

Ręce opadają. Zostaw tego swojego partnera, nie zasługujesz na niego.

Bez odbioru.  

Ja tu tylko rozmawiam  😞 to tamta pani ma brudne myśli 😞😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Sory, ale niepoważna jesteś. Widać, że zależy Ci tylko na podbijaniu własnego ego... gdzie jakaś głębsza refleksja nad Waszą sytuacją a przede wszystkim (!) nad Waszymi partnerami? Nie szkoda Ci ich? Jak Ty byś się czuła na miejscu swojego narzeczonego albo tej żony przyjaciela? 

Humor masz widzę doskonały. Zresztą, w tym duecie z kolegą wyżej - sprawiacie wrażenie jakbyście mieli po 12 lat. Może się jeszcze umówicie?

Ręce opadają. Zostaw tego swojego partnera, nie zasługujesz na niego.

Bez odbioru.  

Racja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Sory, ale niepoważna jesteś. Widać, że zależy Ci tylko na podbijaniu własnego ego... gdzie jakaś głębsza refleksja nad Waszą sytuacją a przede wszystkim (!) nad Waszymi partnerami? Nie szkoda Ci ich? Jak Ty byś się czuła na miejscu swojego narzeczonego albo tej żony przyjaciela? 

Humor masz widzę doskonały. Zresztą, w tym duecie z kolegą wyżej - sprawiacie wrażenie jakbyście mieli po 12 lat. Może się jeszcze umówicie?

Ręce opadają. Zostaw tego swojego partnera, nie zasługujesz na niego.

Bez odbioru.  

Serio? Straszna rzeczywiście jest rozmowa na temat perfum i szpilek 😉 Na tym forum chciałam poznać opinie osób, które znalazły się w podobnej sytuacji i być może jakąś radę, ale co nie oznacza, że trzeba brać życie tak strasznie serio i nie można pożartować na forum.. To, że rozmawiam na temat chociażby perfum nie oznacza, że podbudowuje swoje ego. A za humor, a w zasadzie jego poczucie dziękuję, rzeczywiście należę raczej do osób z poczuciem humoru... 😉 Głębsze refleksję i stres zostawię sobie na zacisze domowe jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Ja tu tylko rozmawiam  😞 to tamta pani ma brudne myśli 😞😉

Chyba warto zakończyć już rozmowę w tym wątku, bo standardowa gównoburza w internecie się zaczęła... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, marianka1907 napisał:

Chyba warto zakończyć już rozmowę w tym wątku, bo standardowa gównoburza w internecie się zaczęła... 😉 

Chodzi o to, że walisz faceta w rogi i się tym na kafe szczycisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chodzi o to, że walisz faceta w rogi i się tym na kafe szczycisz 🙂

Wróć... Tak jak pisałam - przyszłam tu po opinie osób w PODOBNEJ sytuacji, a nie po umoralnienie, niczym się nie szczyce bo nie ma czym, może ktoś pomyślał że kilka żartów na forum to odreagowanie dla sytuacji która przerasta? No cóż. W każdym razie dzięki za konstruktywna krytykę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

 

4 minuty temu, marianka1907 napisał:

Chyba warto zakończyć już rozmowę w tym wątku, bo standardowa gównoburza w internecie się zaczęła... 😉 

Ale teraz już wiesz, że z facetami to nawet pogadać normalnie nie można,  a co dopiero się przyjaźnić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

 

Ale teraz już wiesz, że z facetami to nawet pogadać normalnie nie można,  a co dopiero się przyjaźnić 😄

Dla mnie rozmowa była normalna i bez żadnej urazy 😊 Dla wszystkich zainteresowanych mój partner ma podobne podejście do życia i poczucie humoru, także bez stresu.

 

Bez odbioru 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marianka1907 napisał:

Wróć... Tak jak pisałam - przyszłam tu po opinie osób w PODOBNEJ sytuacji, a nie po umoralnienie, niczym się nie szczyce bo nie ma czym, może ktoś pomyślał że kilka żartów na forum to odreagowanie dla sytuacji która przerasta? No cóż. W każdym razie dzięki za konstruktywna krytykę 😉

Odbiegłaś od problemu naśmiewając się przy tym z faceta, przyjaciela i jego laski. Zaskoczona jesteś publiczną reakcją? Nie mieszaj w wątkach osób trzecich w żartach i nie nazywaj innej opini od Twojej gów/nob/urzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, marianka1907 napisał:

Dla mnie rozmowa była normalna i bez żadnej urazy 😊 Dla wszystkich zainteresowanych mój partner ma podobne podejście do życia i poczucie humoru, także bez stresu.

 

Bez odbioru 🤣

Jak ma podobne podejście to mu powiedz o swoim przyjacielu i chemii między wami. Napewno będzie się śmiał i będzie szczęśliwy. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Odbiegłaś od problemu naśmiewając się przy tym z faceta, przyjaciela i jego laski. Zaskoczona jesteś publiczną reakcją? Nie mieszaj w wątkach osób trzecich w żartach i nie nazywaj innej opini od Twojej gów/nob/urzą.

Nic mnie nie zaskoczyło, spokojnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, marianka1907 napisał:

Dla mnie rozmowa była normalna i bez żadnej urazy 😊 Dla wszystkich zainteresowanych mój partner ma podobne podejście do życia i poczucie humoru, także bez stresu.

 

Bez odbioru 🤣

Na szczęście ja też mam poczucie humoru. Bez odbioru, pani kapral 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Na szczęście ja też mam poczucie humoru. Bez odbioru, pani kapral 😉

Salut 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No wybacz raz jeszcze, ale potencjalne rozwalenie komuś rodziny i opisywanie tego w tonie: "ojej, bo mnie faceci tak lubią, no wiecie, heheszki" sprawia, że robisz wrażenie strasznie płytkiej.

Ja rozumiem, że można się zakochać poza związkiem, że ludzie czasem cały dotychczasowy świat mogą i przez to zburzyć - ale chyba mają jakieś sumienie. I to nie są łatwe dylematy, a najczęściej i dramat niektórych w to zaangażowanych osób.

Ty za to podchodzisz do tego jak do zakupu szpilek. Twoje podejście mnie osłabia, nie Twoja historia. Chociaż może się mylę... myślisz w tym wszystkim o ludziach, z którymi jesteście? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×