Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lyysia

Vialise Body Wrapping - Opinie

Polecane posty

Dzień dobry! Czy może ktoś mi powiedzieć coś więcej o tym kosmetyku od Vialise? Ostatnio szukałam jakiś dodatkowych środków żeby się pozbyć cellulitu, bo niestety ale zima zrobiła swoje i jako że było zero ruchu i dieta poszła w bok to coś tam się podziało niedobrego 😜 Teraz szukam opcji by się tego pozbyć. Wiadomo teraz ćwiczę dość intensywnie bo 4-5 razy w tygodniu (biegam, skacze na skakance, robię nożyce i inne ćwiczenia), dietę też już trzymam od dłuższego czasu, masuję nogi, robie peelingi ale nadal nie widze żeby to wszystko działało jakoś tak mega mocno. Może mi ktoś podpowiedzieć czy działa to? Ile trzeba trzymać taki Body Wrapping? Czy on uczula albo sprawia jakieś problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem spoko produkt jeżeli nie ma się kawy na normalne zabiegi w gabinetach. jeżeli faktycznie działasz ze zdrowym stylem życia to powinno ci pomóc. co do zadanych pytań to to u mnie działa, bo faktycznie widać zmiany tylko trzeba to robić  2 razy w tygodniu i trzymać to pod folią z dobre 50-60 minut po czym normalnie robię domowe porządki np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosi_kosi_łapci

i to faktycznie coś daje? po jakim czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie widać było w sumie po każdym wrappingu bo pierwsze co się czuje to mniejsza ilość wody w organizmie. w sumie co do samego efektu ujędrnienia to myślę że po niecałym miesiącu było widac już zmiany na pupie, więc całkiem przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam jakiś informacji ale nie widzę w sumie.. co jest takiego w środku że działa to na cellulit o.O Nie powiem jestem ciekawa czy to nie będzie robiło szkody bo w sumie kilka dziewczyn pisało o innych firmach że ich składy były dość wątpliwej jakości.  Możesz mi odpowiedzieć co tam jest w środku? Czy to jest naturalne i czy nie uczula? 😛 Jestem ciekawa tego czy może coś działać ładnie i być ze sprawdzoną etykietką 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olejek cynamonowy, kofeina, olej z zielonej kawy, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z alg, ekstrakt z owoców papryki ostre, olej sezamowy, olejek imbirowy, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z kasztanowca z takich bardziej znaczących. 5 minut szukania w necie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA

A to chyba piecze c'nie? Może ktoś w sumie powiedzieć czy to jest wyczuwalne na skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2019 o 12:34, Gość LOLKA napisał:

A to chyba piecze c'nie? Może ktoś w sumie powiedzieć czy to jest wyczuwalne na skórze?

Nie piecze... to jest raczej uczucie rozgrzania, trochę jak maść końca. Tyle, że na cellulit. Wyżej u @IceCoffee sa wymienione te składniki co maja tak działać. Ogólnie to jest po to by poprawić krążenie i żeby ten szybciej te grudki się usuwały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam bezpośrednio ze strony oficjalnej vialise body wrapping, ale kiedyś widziałam go i w jakiejś aptece online i na allegro. stacjonarnie na razie chyba jeszcze nie można dostać 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest ten z czerwoną naklejką? widze że jest jest jakieś vialise z niebieska nakleją i nie wiem o który teraz chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś zamawiam. Dam znać pewnie po jakimś czasie co i jak z nim 😄 Będzie pewnie jakiś update 🙂 Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa miesiące minęły i musze przyznać, że dobry jest skubany 😄 Nie spodziewałam się, że mi pomoże przy moich falowanych nogach 😄 Ukłony dla was dziewczyny, za waszą cierpliwość i w ogóle za wszystko 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×