Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onaa

Nie wiem czy to dobry pomysł czy powinnam odpuścić

Polecane posty

Gość Onaa

Chodzi o to że na urlopie chodziłam do takiego baru prawie codziennie, barman który tam pracował nie nachalnie ale jednak chcąc sprzedać jak najwięcej alkoholu coś czasami do niego proponował. Wiadomo że pracując w tym zawodzie trzeba być wyluzowanym, uśmiechniętym itp i on taki był. Ostatniego dnia mojego urlopu (nie wiedział że jestem tam ostatni raz bo raczej z nim nie rozmawiałam) poczułam się jakoś zawstydzona bo tak dziwnie na mnie patrzył. Jak zapytałam ile płacę powiedział 16 zł i nr telefonu ewentualnie fb to znajdę, a ja zamiast coś powiedzieć to stałam jak głupia w milczeniu, mówiąc tylko z uśmiechem, dzięki. Nie wiem dlaczego ale odebrałam to trochę nie na poważnie, bardziej jako żart. A teraz co.. mija drugi tydzień a ja ciągle myślę czy faktycznie mu się spodobałam czy może jaja sobie robił, a już najbardziej prawdopodobne wydaje mi się że po prostu zbiera numery od klientek żeby im było miło i żeby chętniej wracały. A ja teraz sobie myślę żeby tam pojechać na długi sierpniowy weekend, wejść do tego baru i po prostu zobaczyć jego reakcję na mnie. Plusy że sprawdzę czy faktycznie mu wpadłam w oko, jeśli mnie oleje to będę miała spokojną głowę, że to nie to bo teraz mam straszny mętlik i żal do siebie  że nie podałam mu tego nr telefonu. Drugi plus to taki że odpocznę od ludzi w świętym spokoju. Minusy jestem grubo pod kreską a ten wyjazd będzie mnie trochę kosztował i kolejny minus pojadę sama bo nie ma chętnych. Ludzie tam raczej w grupkach ze znajomymi, rodzinami jeżdżą a nie sami. Boję się że będę wyglądać dziwnie a do tego nawet gęby nie będzie do kogo otworzyć. Jeszcze nie wysłałam zaliczki i nie kupiłam biletu. Dlatego pytam najpierw was co robić bo tak jak piszę ja mam już straszny mętlik w głowie i chcę żeby mi ktoś z was napisał jak to widzi co byście zrobili na moim miejscu? Jak myślę nie jadę, to nie ma sensu to nagle łzy mi stają w oczach bo nie dowiem się czy coś by mogło z tego być. A jak myślę że pojadę to się uspokajam ale wizja samotnego wyjazdu i kolejnych wydatków mnie przeraża. Dodam że dwa dni wcześniej jak tam byłam za barem stała ładna dziewczyna a jak zapytałam ile coś kosztuje to zawołała jego. Tak pomyślałam że może to była jego dziewczyna przyszła po niego i na chwilę zastąpiła go za barem. Jak przyszedł to powiedział żebyśmy z siostrą nie dziadowały a ja że nie wypłaciłam kasy z bankomatu i nie chce mi się wracać 3 km do bankomatu bo to było godzinę przed zamknięciem. Kupiłam tylko piwo ale ten tekst mnie wtedy wkurzył. W ogóle też tak pomyślałam że gdybym mu naprawdę się spodobała to by choćby na spotted zamieścił jakieś ogłoszenie a tu nic. Proszę was o opinię. Chyba potrzebuję kubła zimnej wody. Napiszcie coś proszę.  Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa

Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×