Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Krzysiek

LIKE24 - Naciągacze, Oszuści , Złodzieje!

Polecane posty

Gość Krzysiek

Siema, chciałem tylko was przestrzec od usług tego ścierwo portalu. Chciałem przetestować usługi i kupić lajki na Instagramie ale to co oferuje "sklep" nie można nazwać nawet żartem. Wpłacam pieniądze i kontakt się urywa............. Niejednokrotna wiadomość do właściciela bez odpowiedzi, mieliście doświadczenia z nimi? Czekam na wasze opinie o like24 niech świat pozna o nich prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Oszukana

Witam krzyśku, ja tak samo skuszona niskimi cenami zaufałam tym naciągaczom. Inaczej tego nie można nazwać - kasa przelana a efektów zero i to nie mała. Opinie o Like24 są fałszywe na ich stronie i dodawane zapewne przez pana Krzysztofa Dyrda LIMOS NIP: 8943129757. Uważajcie na serwisy tego człowieka, jak widać oszukanych może być więcej - ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard

Również jestem oszukany wpłaciłem znaczną sumę pieniędzy za like na Instagramie. Jeżeli ktoś ma kontakt do tego człowieka prosze o informację od 5 dni nic się nie ruszyło a na maile nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Z

też [ptwierdzam, like24.pl to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUŚCI!

Nigdy nie otrzymałem swoich lajków, za które zapłaciłem tydzień temu, żadnych odpowiedzi na maile, brak informacji kiedy i czy będzie zrealizowane. Szkoda iść z tym na psy bo to jakieś grosze ale jeżeli oszukanych będzie więcej mogę się przyłączyć w jakiejś większej zadymie. POZDRO i jebać oszustów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykli złodzieje ! Potwierdzam powyższe opinie i odradzam stanowczo . Dyrda łga jak pies kase bierze a później nie realizuje zamówień . Ani laków ani komentarzy a część lajkow która doszła to jakość porażająca z kont fejkowych i z Bangladeszu. Oszukanym osobom polecam zgłaszać wszystko do rzecznika ochrony praw konsumenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×