Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DAgA

Po czym poznać uzależnienie od zakupów?

Polecane posty

Gość DAgA

Nie wiem czy jestem uzależniona od zakupów. Tak mnie ciągnie do promocji, że ciężko jest mi to opanować, kiedyś tak nie miałam ale od kiedy zamieszkałam blisko centrum handlowego to jestem tam codziennie, jak widzę promocję to szaleje i MUSZE kupić cokolwiek byleby tanio. Ostatnio kupiłam 4 hulajnogi tylko dlatego, ze kosztowaly po 30zl jedna.. stwierdzilam ze dam komus na prezent. Niby znam wartość pieniadze bo pracuje i zarabiam (nie jakos duzo ale tak ze wystarczy mi na zachcianki) czasami pomyśle, ze możne dam komuś na prezent np taka hulajnogę.  Jak myślicie mam problem? To się leczy? Może sama się przestraszyłam swojego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejw

No to zrób sobie posyanowienie ze nie bedziesz nic kupowac w miesiacu! i koniec basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla

No to coś z toba nie halo jak kupujesz bez sensu 3 hulajngoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Moja żona jest uzależniona od zakupów bo kupuje rzeczy które są absolutnie nie przydatne w domu ale twierdzi że były "w promocji" np. z 29.99 na 25.99 najczęściej w biedronce. Ostatnio kupiła wiadro z mopem za 49 zł a wcześniej kosztowało to 59.99 zł. Dodam że od dawna mamy już wiadro z mopem które kosztowało 15 zł. Nie dziwne że potem przed wypłatą brakuje kasy na życie. Dobrze że mamy małe auto na gaz bo nie miałbym czym jezdzić do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim od tego, ile o tym myślisz. Normalny człowiek nie myśli o zakupach do czasu, aż czegoś mocno potrzebuje. Wielu również ociąga się z robieniem zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Nie kupuj tylko ogladaj! zaspokoisz chec kupowanie a nie wydasz pieniedzy♥
ZAPRASZAM !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne i spontaniczne zakupy to prawidłowa bolączka wszystkich kobiet. Przeczytaj sobie artykuł na ten temat https://szybkagotowka.pl/Finanse/jak-spontaniczne-zakupy-moga-wyczyscic-nasz-budzet . Znajdziesz tam bardzo przydatne informacje na temat tego, jak się nauczyć prawidłowo planować swój budżet i wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×