Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonim

Pociagaja mnie starsze, dojrzale kobiety? Czy jestem normalny ?

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Tommy napisał:

To jest normalne. Jestem od Ciebie duzo starszy, ale też zawsze tak miałem, że kobiety przed trzydziestką byly dla mnie jakieś takie mdłe i nijakie. Większość młodych mężczyzn marzy o starszej od siebie a piękna czterdziestka to już samo sedno. Nie obawiaj się swoich pragnień to naturalne, zawsze tak bylo i raczej się nie zmieni.

bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Autor to kolejny zboczeniec-gerontofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisiol
25 minut temu, Gość gość napisał:

Dla autora, która ma 21 lat, to są naprawdę starsze kobiety.

Może tak być, ale to są dopiero prawdziwe kobiety. Z prawdziwymi kobiecymi kształtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Kisiol napisał:

Może tak być, ale to są dopiero prawdziwe kobiety. Z prawdziwymi kobiecymi kształtami.

Dla takiego młodego chłopaka to stare rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tuks

Ja tak mam. Zajebiste są. 30-45 do seksu są świetne. My młodzi chcemy dużo i często i one najczęściej też. Sam gustuje w starszych, bo nie ...a się w tańcu, nie ma jakichś głupich gierek, bawicie się razem i wierzcie mi, że seks jest zajebisty. Kobieta czuję się wartościowa przy młodszym, lubi mieć poczucie, że go podnieca i podoba mu się , a młody uczy się, podbija mu to ego, rośnie pewność siebie itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 40tuks napisał:

Ja tak mam. Zajebiste są. 30-45 do seksu są świetne. My młodzi chcemy dużo i często i one najczęściej też. Sam gustuje w starszych, bo nie ...a się w tańcu, nie ma jakichś głupich gierek, bawicie się razem i wierzcie mi, że seks jest zajebisty. Kobieta czuję się wartościowa przy młodszym, lubi mieć poczucie, że go podnieca i podoba mu się , a młody uczy się, podbija mu to ego, rośnie pewność siebie itd itd

fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Mam tak samo. Mam 26 lat teraz z slicznotka 30 letnia flirtujemy, jesteśmy napaleni, skończy się seksem. Jaka z niej kocica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustator
56 minut temu, Gość 40tuks napisał:

Ja tak mam. Zajebiste są. 30-45 do seksu są świetne. My młodzi chcemy dużo i często i one najczęściej też. Sam gustuje w starszych, bo nie ...a się w tańcu, nie ma jakichś głupich gierek, bawicie się razem i wierzcie mi, że seks jest zajebisty. Kobieta czuję się wartościowa przy młodszym, lubi mieć poczucie, że go podnieca i podoba mu się , a młody uczy się, podbija mu to ego, rośnie pewność siebie itd itd

Potwierdzam. Kobieta taka zna się na rzeczy. Nie jest kłoda w łóżku. Loda robi jakby na olimpiadzie miała startować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gustator napisał:

Potwierdzam. Kobieta taka zna się na rzeczy. Nie jest kłoda w łóżku. Loda robi jakby na olimpiadzie miała startować.

Ale co z tego, jak ciało pomarszczone i nieatrakcyjne. Takie tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

temat dragona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Anonim napisał:

[...] Co jest ze mna nie tak?

Zależnie od uwarunkowań i sytuacji. Jeśli Twoje preferencje biorą źródło w schematach patologicznych - m.in. wspomniane już wątku nieprawidłowe relacje z matką, podświadoma nienawiść do starszych kobiet, próba zaspokojenia własnych braków, czy poradzenia sobie z kompleksami i niską samooceną - to wtedy należałoby rozpatrzyć terapię. A jeśli po prostu lubisz starsze i nie ma w tym żadnego złego podtekstu, to wszystko jest jak najbardziej w porządku. Grunt, to być ze sobą szczerym i zdawać sobie sprawę z pewnych konsekwencji takiego wyboru, rozpatrując nie wyłącznie kwestie seksualne. No i, oczywiście, nie krzywdzić wybranki - ona nie będzie się stawać coraz młodsza.

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2019 o 16:27, Gość Anonim napisał:

Mam 21 lat i obrzydzaja mnie mlode dziewczyny ! Co jest ze mna nie tak. Podobaja mi sie starsze kobiety, te co maja 30, 35 lat. Raz bylem z jakas mloda i wogole mnie to nie jaralo. A jak poszedlem do klubu i widzialem starsze kobiety to na sama mysl mi sie cieplo robilo.
Co jest ze mna nie tak?

Mnie też szczególnie takie zaradne bizneswomman - uwielbiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka
Napisano (edytowany)

W pewnym sensie Cie rozumiem bo sama lubię raczej starszych facetów- choć to nie reguła. 
Tylko będziesz miał  problem uwieść taką starszą, bo kobiety rzadko lubią o tyle młodszych i to jeszcze w wieku zaledwie 20 lat.

Edytowano przez Livka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×