Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia80

W co on gra....

Polecane posty

Mój facet bez żadnego ale zrwal kontakt ze mną w styczniu... Nic na to nie wskazywało iż święta jeszcze razem spedzalismy u jego rodziny. Nieodbieral tel gdy dzwoniłam. Nie odp na wiadomości... Aż któregoś razu napisał... Chyba się wypalilem.(musze wspomnieć iż gdy wpadł w szał to byłam od tych najgorszych... K.. H.. I niebede wypisywać jakie slowa padły... Później przepraszał. Bywał u mnie lecz nie dokłada się dojedzenia.... A lubią sobie pójść)  a rzeczy które zostawił mam oddać na Caritas.. W lipcu miała urodziny i na fb napisał takie życzenia że... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrowia i spełnienia marzeń 🙂... Z grzecznosci podziękowała. Gdy dodaje zdjęcia na fb te na 24h zawsze podgląda.... A dziś się dowiedziałam że ma KOBIETĘ.WCO ON GRA.... tęskni że podgląda co u mnie... A po rozstaniu schudłam zmieniłam fryzurę... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Jak mu z tamtą nie wyjedzie to wróci do ciebie, dobrze wie że go przjmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Sama prawda napisał:

Jak mu z tamtą nie wyjedzie to wróci do ciebie, dobrze wie że go przjmiesz.

Oj niewiem...no tak.. HM.. Wszystko miał podane pod dziub.... A ja nawet mu dawałam często walowkedo domu bo mieszkał sam.... Głupia byłam... Tak patrząc teraz. Ale ten który kocha dba o drugą osobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

W nic nie gram.Pakuje sie i zmiatam stad.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość OsiemJeden napisał:

W nic nie gram.Pakuje sie i zmiatam stad.Proste.

Czyli uciekasz jak tchurz.... Bez słowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×