Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Najbardziej wkurzające reklamy 2019

Polecane posty

Gość Gość

Piszcie, które was wkurzają 

ja mam ochotę rzucić czymś ciężkim kiedy leci reklama pożyczki, w której facet śpiewa „mam plan, wykonam go sam” rrrrr, tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nienawidzę tej reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgorsze są reklamy leków i suplementów diety, że komuś nie szkoda żeby produkować takie gowno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I te z dolegliwościami intymnymi te babki co grają lekarzy gadają tak sztucznie, robot bardziej naturalnie  by to powoedzial 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja już w ogóle reklam nie oglądam. Od razu przełączam. Jeszcze z 15 lat temu dało się je oglądać. Teraz już nie. Szczególnie mnie drażni jak w reklamach są współczesne polskie rodzinki. Przemądrzałe pospolite z urody matki ubrane na młodzieżowo i pospolici typowo polscy tatuśkowie również na młodzieżowo z irytującymi nadpobudliwymi dzieciakami co ich wszystkich pewnie do reklamy po znajomości zgarneli.

 Kobiece reklamy też dramat. Dziś stosuje się politykę promowania byle jakich z urody babochłopów, najchętniej z dodatkowymi kilogramami i tatuażami. Byle co byle tylko nie była piękna i szczupła. Potem te same gęby się widzi gdzieś na youtubie jak mędrkują, albo sie popisują sesjami u znajomków z powiązaniami z mediami. Irytuje mnie współczesna generacja. Kiedyś ludzie mieli więcej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Nie mam telewizora i nie ogladam  telewizji  jako tako,  place  za ipla i player,  ogladam bez  reklam i tylko  to co chce i kiedy chce  , ale reklamy  pojawiajace sie na komputerze ( czy tam laptopie ) doprowadzaja  mnie czasem  do szalu,  zwlaszcza te ktore  graja na ludzkim cierpieniu,  na ludzkich  uczuciach na kompleksach  , np naklej plaster przed spaniem i schudniesz 10 kg w nocy 😠😠😠serio????albo posmaruj  tym glowe i odzyskaj wlosy  w  kilka dni 😠no szkoda ze nie do pasa.  Jak mozna takie  bzdury i klamstwa reklamy wachanie! ! To powinno byc karalne,  albo te reklamy kasyn internetowych,  och 100euro na koncie w piec min  , tylko  zagraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

A mnie nic nie wkurza tak jak ta laska reklamująca preparat do rzęs, co mówi do koleżanki "Trzy tygodnie?" (na poprawę rzęs przed ślubem). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kas napisał:

A mnie nic nie wkurza tak jak ta laska reklamująca preparat do rzęs, co mówi do koleżanki "Trzy tygodnie?" (na poprawę rzęs przed ślubem). 

Tez wkurzająca, racja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoleca
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Piszcie, które was wkurzają 

ja mam ochotę rzucić czymś ciężkim kiedy leci reklama pożyczki, w której facet śpiewa „mam plan, wykonam go sam” rrrrr, tragedia 

Kurczę, a ja lubię tę reklamę, babka która w niej wystepuje jest taka pocieszna, szerokie zęby :)

Nie lubię takiej reklamy która chyba ma więcej niż rok a przedstawia korzyści płynące z używania pasty Sensodyne. jakaś ...ka o kretyńskiej dykcji mówi tam: "Myślałam: past' jak past'"   zamiast normalnie powiedizeć słowa PASTA

Ta od Biotebal też dramat. Pomożesz? nosz k..wa wielka tragedia, za krótkie rzęsy. a prawda jest taka ze jak ktos jest średnio ładny jak ta aktorka to i rzesy jej piekniejszą nie uczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoleca

I nade wszystko OKROPNA jest ta reklama magnezu Magne B6, wcześniej była gorsza, jaka baba zaiwania z jęzorem na brodzie do korporacji (miałam z tego bekę bo w ogóle mam bekę z bab żyjąych w takim kieracie - nie umieją się ustawić w życiu chyba, godzą 100 ról a mężuś jedną rolę pełni, może półtora), okropna reklama. Ta nowa też głupia, dali babę z zębiskami jak koń, ona sie czuje jakby kierowała ruchem lotniczym, no niech sie nie ze//s/ra. jak jej źle to niech rzuci to wszystko i niech wyjedzie w Bieszczady :P albo rybki, albo akwarium, dorobkiewiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość kikoleca napisał:

Kurczę, a ja lubię tę reklamę, babka która w niej wystepuje jest taka pocieszna, szerokie zęby :)

Nie lubię takiej reklamy która chyba ma więcej niż rok a przedstawia korzyści płynące z używania pasty Sensodyne. jakaś ...ka o kretyńskiej dykcji mówi tam: "Myślałam: past' jak past'"   zamiast normalnie powiedizeć słowa PASTA

Ta od Biotebal też dramat. Pomożesz? nosz k..wa wielka tragedia, za krótkie rzęsy. a prawda jest taka ze jak ktos jest średnio ładny jak ta aktorka to i rzesy jej piekniejszą nie uczynia

Mnie wkurza ta „mam plan” ale bez babki, facet coś śpiewa o urządzeniu pokoju dla swojego dziecka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie wkurza jak typ przychodzi do apteki po „jakiś magnez” i naskakuje na niego jakiś jego znajomy i mu rozkazuje, który magnez i dlaczego ma kupić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Ja nie znoszę reklamy, w której kobieta w aptece wymienia, że potrzebny jest jej żel do higieny intymnej na to i na to, a ta aptekarka znosi ich tak dużo. I dopiero potem pada pytanie: a nie ma takiego, który łączy te wszystkie właściwości? Przecież normalnie od razu by o coś takiego poprosiła, a aptekarka od razu by takie zaproponowała. Normalnie to jest takie głupie, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweaxs
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie wkurza ta „mam plan” ale bez babki, facet coś śpiewa o urządzeniu pokoju dla swojego dziecka 

 

a ja to lubię. śmieszny koleś, zabawny. Ale spoko, nie każdemu się to musi podobać.

Reklamy z dzidziusiem z Carrefour uwazam za mega udane i sympatyczne, chlopczyk ma wyraz twarzy dorosłego faceta, ale ojca mu dobrali chyba z łapanki, wąs dziwaczny.

nikogo wiecej oprocz mnie nie irytują obydwie reklamy MagneB6? bo codzienność bywa stresująca :P dla kogo bywa, dla tego bywa. chwilo trwaj. ta chwila trwa u mnie juz 4 lata. nic nie muszę, tylko dziecko wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za nowa moda: facet z koczkiem? Coraz więcej takich występuje w reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOID
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co to za nowa moda: facet z koczkiem? Coraz więcej takich występuje w reklamach.

a co, lepiej jak każdy Czesiek zgolony na jeża? wlasnie to jest sexy a nie rżysko na głowie jak to na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez nie lubię tej reklamy

Ten facet tak pieje 

ucze śpiewu, słychać jak ściska gardło i, ze dla niego to za wysoko 

durna reklama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość ona napisał:

Ja nie znoszę reklamy, w której kobieta w aptece wymienia, że potrzebny jest jej żel do higieny intymnej na to i na to, a ta aptekarka znosi ich tak dużo. I dopiero potem pada pytanie: a nie ma takiego, który łączy te wszystkie właściwości? Przecież normalnie od razu by o coś takiego poprosiła, a aptekarka od razu by takie zaproponowała. Normalnie to jest takie głupie, że szok.

Ta tez durna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam wrażenie ze 80 % reklam to reklamy leków i suplementów diety . Ostatnio w jednym  bloczku  reklamowym były 

reklama leku na ból głowy 

maść na hemoroidy 

krople  do oczu 

tabletki na pamieć 

lek na opryszczkę  

magnez 

tabletki musujące  jakieś elektrolity 

czopki na grzybice pochwy 

no k..... czy nad tym już nikt nie panuje ?  Powinien byc całkowity zakaz reklamy leków bo od tego jest lekarz i farmaceuta a nie ,ze każdy sobie kupuje co chce o je co chce. 

Za to uwielbiam reklam lodów czekoladowych maka . Ten śmieszny  gościu jak mieszka lody z polewa i mówi do laski "czekoladowe zrobiłem :" hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mam wrażenie ze 80 % reklam to reklamy leków i suplementów diety . Ostatnio w jednym  bloczku  reklamowym były 

reklama leku na ból głowy 

maść na hemoroidy 

krople  do oczu 

tabletki na pamieć 

lek na opryszczkę  

magnez 

tabletki musujące  jakieś elektrolity 

czopki na grzybice pochwy 

no k..... czy nad tym już nikt nie panuje ?  Powinien byc całkowity zakaz reklamy leków bo od tego jest lekarz i farmaceuta a nie ,ze każdy sobie kupuje co chce o je co chce. 

Za to uwielbiam reklam lodów czekoladowych maka . Ten śmieszny  gościu jak mieszka lody z polewa i mówi do laski "czekoladowe zrobiłem :" hehe 

Mnie niestety to irytuje. Ten mały koleś zachował się jak palant. Nie lubię takich mimoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werbung

A mnie wkurza taka reklama chyba suplementu na wypadanie wlosow gdize baba z obrzydzeniem dotykach swoich włosów jakby smierdzialy ze skończyła karmić - o feee jaka ta reklama nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala pi

Mnie wkurza ta reklama "mam plan" z facetem, dzieckiem, niemowlakiem w wózku i babką w zaawansowanej ciąży. Ja się pytam, kiedy oni postarali się o to trzecie dziecko???Chyba na porodowce, zaraz po urodzeniu drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala pi

I ta reklama środka na infekcje intymne, kobieta bierze specyfik i umawia się na randkę no bo przecież chce mieć "udany wieczor". Szkoda, że facet nie będzie miał udanego wieczoru bo złapie grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie wkurzają te, z których ilością przesadzaja. Np play i "jestem bez żadnych szans" no co chwilę leci! Albo jak byl media expert z piosenką Lisowskiej. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

A nie wkurza was lokowanie produktow? Bo mnie czasami tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

I znowu widze. To gowno na ekranie, szczupla laska ( ja  osobiscie. Waze 53 ) w wielgachnych spodniach i naklej to a przez noc schudniesz 14 kilo🤮🤮🤮🤮🤮no ja bym sie bala o moje zycie jakbym miala 14 kg przez noc stracic , ciekawe czy ktos to gowno lyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Lexi napisał:

A nie wkurza was lokowanie produktow? Bo mnie czasami tak 

Jak gdzieś pokażą to mi to nie przeszkadza, ale np. W rodzince pl jest to tak nachalnie promowane „zobacz teraz moge do ciebie dzwonić bez limitu” „zobacz jakie łatwe jest obsługiwanie tableta z Orange, jak szybko chodzi internet, możesz oglądać filmiki bez problemu” itd. Chamskie i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja rzadko ogladam Tv, ale z okazji wakacji wieczorem ogladalismy na wyjezdzie i co chwila leciala masc na grzyba i lek na potencje 😹 a najbardziej nie lubie reklam, gdzie babki sa przedstawiane tak, jakby ich jedynym celem, marzeniem, osiagnieciem i hobby byl wysprzatany na polysk dom i prawie dostaja orgazmu slyszac o jakims cud srodku do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo te reklamy podpasek, wg nich to kobiet czuje się lepiej w okres niż bez 😂 siedzi ja puchowym różowym tronie itd. Albo z białymi spodniami, nie może odpuścić sobie białych spodni w czasie okresu?😂kilka dni bez białych spodni to czas zmarnowany  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Albo te reklamy, gdzie pseudowyluzowana, pseudonowoczesna mlodziez wygina sie w takt muzyki, bawia sie wysmienicie, na koniec jakies bardzo motywujace haselko, w stylu badz soba albo kazdy moze spelniac marzenia i okazuje sie ze tym czynnikiem dobrej zabawy sa jakies denne czipsy, soczek albo cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×