Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sarx

Oleska

Polecane posty

Gość Sarx

I co tam? Temat skasowany, pozwy napisane? Hajs z wyświetleń się zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huh

miała swoje 5 minut hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W sumie też najpierw pomyślałam że nie powinna robić takiego filmiku, ale z drugiej strony przecież właśnie nie podała nowego adresu, więc co to zmienia? I ma rezygnować z pokazywania tego co ją bardzo cieszy bo gdzieś tam jest jakiś wariat? Nie przesadzajmy. Fajnie że stara się żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja ją tam lubię i to się nie zmieni. Spoko dziewczyna, bardzo normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjknn678
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Obejrzałem właśnie vlog z przeprowadzki. Nie komentuje nowego mieszkania - rzecz gustu, funduszy. To,że się jara również jestem w stanie zrozumieć. Jednak po tym filmie o stalkerze uważam, że Oleska jest po prostu mega głupia. No szkoda jeszcze, że adresu nie podała na to nowe mieszkanie...

Widać to szczególnie w IS gdzie macha kręcią łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona czuje zostanie sama (czego jej nie zycze!) Już w głowie pewnie ma myśli, ze stała sie teraz niezalezna, jest samodzielna już długi czas i będzie miala duze, zbyt duze jak na nia oczywiscie, oczekiwania wobec faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Obejrzałem właśnie vlog z przeprowadzki. Nie komentuje nowego mieszkania - rzecz gustu, funduszy. To,że się jara również jestem w stanie zrozumieć. Jednak po tym filmie o stalkerze uważam, że Oleska jest po prostu mega głupia. No szkoda jeszcze, że adresu nie podała na to nowe mieszkanie...

No tak, bo od srodka mozna zgadnac gdzie mieszka... Wez sie yebnij w czajnik. Mi sie mieszkanie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

No tak, bo od srodka mozna zgadnac gdzie mieszka... Wez sie yebnij w czajnik. Mi sie mieszkanie bardzo podoba.

Może to jakiś sprzedawca mieszkań 😉 i zna wszystkie mieszkania w Polsce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Może to jakiś sprzedawca mieszkań 😉 i zna wszystkie mieszkania w Polsce 😄

Zapewne, na kafe to wiekszosc to tacy znawcy wszystkiego, gdzie nie byli i co nie wiedza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Może to jakiś sprzedawca mieszkań 😉 i zna wszystkie mieszkania w Polsce 😄 

Po wystroju ktoś może poznać ogłoszenie ;) Przecież ludzie też szukają mieszkań, przeglądają ogłoszenia ktoś może obejrzeć vloga i pomyśleć "hmm, to nie to mieszkanie co oglądaliśmy w zeszłym tygodniu?" i po tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cieszy sie, jest z siebie zadowolona, bo ma wlasny kat i nie musi wynajmowac. Pracuje, ciezko pracuje, rozwija sie i dobrze.  Jeszcze nie jest na etapie byle byl,  ona to nie boogie.😝🍓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Mi sie mieszkanie bardzo podoba.

Mnie ani trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mnie ani trochę. 

A zamierzasz się do Oleśki wprowadzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ono ma sie Olesce podobac,  ona w nim mieszka i ona ma sie w nim dobrze czuc. Pokazuje nam, bo sie cieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość oleska masakara napisał:

też się zdziwiłam, że po takiej akcji, tak łatwo przyszło jej pokazanie wszystkiego

oj głupia, głupia ta Oleska jest jednak

Pokazanie wszystkiego, czyli czego? (ścian, podłóg, pudeł z ubraniami...)  Określ co takiego pokazała, po czym ktoś może domyślić się gdzie ona mieszka. Serio mnie to interesuje. Może ja jestem jakaś nieogarnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Po wystroju ktoś może poznać ogłoszenie 😉 Przecież ludzie też szukają mieszkań, przeglądają ogłoszenia ktoś może obejrzeć vloga i pomyśleć "hmm, to nie to mieszkanie co oglądaliśmy w zeszłym tygodniu?" i po tajemnicy.

Ty już się nie bój. Ona dopilnowała że ogłoszenie wygasło. Już po ptakach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Pokazanie wszystkiego, czyli czego? (ścian, podłóg, pudeł z ubraniami...)  Określ co takiego pokazała, po czym ktoś może domyślić się gdzie ona mieszka. Serio mnie to interesuje. Może ja jestem jakaś nieogarnięta?

Chociażby po kolorze ścian i po obrazkach. Wiesz jak wyglądają ogłoszenie o sprzedaży mieszkania? Jest tam opis i ZDJĘCIA mieszkania. A takie ogłoszenia przeglądają setki osób. Wystarczy więc, że jedna skojarzy je z tym co widziała na vlogu i napisze o tym w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Chociażby po kolorze ścian i po obrazkach. Wiesz jak wyglądają ogłoszenie o sprzedaży mieszkania? Jest tam opis i ZDJĘCIA mieszkania. A takie ogłoszenia przeglądają setki osób. Wystarczy więc, że jedna skojarzy je z tym co widziała na vlogu i napisze o tym w Internecie.

Ale czy ona wcześniej mówiła że szuka mieszkania, bo zamierza sie wyprowadzic? Jeśli tak, to rozumiem twój post. JeślI nic o tym nie mowila, to chyba logiczne ze nikt nie wertowal ogloszen non stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale czy ona wcześniej mówiła że szuka mieszkania, bo zamierza sie wyprowadzic? Jeśli tak, to rozumiem twój post. JeślI nic o tym nie mowila, to chyba logiczne ze nikt nie wertowal ogloszen non stop!

Jak ktoś szuka mieszkania to chyba wertuje mieszlania regulanie, prawda? Myślisz, że tylko Oleska szuka mieszkania w stolicy, a reszta przegląda oferty tylko po to żeby odkryć które kupiła? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No myśląc w ten sposob można nabawić sie jakichś lękow. Ona chce żyć normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Zolka

Dziewczyny, takie mieszkanie w Warszawie, to jest naprawdę coś. Ceny są kosmiczne i kredyt jednej osobie zdobyć nie łatwo. Ale jak widać można. Brawa dla Olgi, że nie jest mimozą wiszącą na rodzinie, ale samodzielną, fajną babką. Życzę jej normalnego faceta, z którym będzie szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124456

Oleska mówiła, że mieszkanie jest w okolicy poprzedniego. Można rozpoznać blok np po układzie i wyglądzie okien. Jak ktoś chce, to ją znajdzie. Z drugiej strony pewnie chce zacząć żyć bez strachu, jeżeli tamta historia nie była zmyślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMmm

I co powiecie na zaręczyny? Jakoś mi się to wszystko nie klei. Jeszcze w grudniu i styczniu miała stalkera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kibicuję jej, fajna, nomalna dziewczyna, przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miło patrzeć na to, że jest szczęśliwa. Jedynie sprawa ze stalkerem dziwna, jak ktoś wyżej pisał. W grudniu uciekła od stalkera, w sierpniu zaręczyny. Żeby się znowu w jakieś bagno nie wplątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

mało znacie ludzi co się po pół roku zaręczyło? życia nie znacie... ale no tak, Wy wszystkie takie rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybak i wścibska

Szybka jest i zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie znowu jakiś amator darmowego mieszkanka i regularnego kieszonkowego. Leniuszek nawet nie pomagał jej w przeprowadzce tylko rodzice musieli 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość xyz napisał:

mało znacie ludzi co się po pół roku zaręczyło? życia nie znacie... ale no tak, Wy wszystkie takie rozsądne

Ja nie znam ani jednej takiej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
29 minut temu, Gość szybak i wścibska napisał:

Szybka jest i zdesperowana

Chyba tak, albo historia stalkera byla wyolbrzymiona badz zmyslona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×