Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sarx

Oleska

Polecane posty

Gość Gość
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

To nie jest prawda, że grubsza dziewczyna nie znajdzie nikogo sensownego,  albo nie może się bawić. Problem jest taki,że Oleśka jest za dobra, za normalna, za mało zna życie i nie ma koleżanek, które pokazałyby jej ilu facetów może mieć na skinienie. Serio, znam dziewczyny, które wyglądają dużo gorzej i mają po kilka relacji z różnymi facetami. To jest Warszawa, w Warszawie wszystko jest proste, trzeba tylko wiedzieć gdzie bywać:)  Jest mnóstwo obcokrajowców, dla których przeciętna Polka jest atrakcyjniejsza niż większość jego rodaczek, np. paskudy w UK. Przypominam, że Ola świetnie zna angielski. Szkoda mi jej, bo jest naprawdę wartościowa i chętnie wzięłabym ją za rękę i pokazała - możesz mieć tego, tego i tamtego, Polaka, Angola, Włocha. Jeśli tylko zechcesz 🙂  Fakty są niestety takie,że takie dobre dziewczyny z prowincji nie potrafią się odnaleźć i często stają się celem dla podrzędnych pajaców.

Dawno się tak nie uśmiałam 😂 Już widzę jak wszyscy lecą na wdzięki tej paskudy i rwą jak świeże wiśnie. Cała męska populacja Europy i reszty świata wprost padłaby na kolana, gdyby tylko paskudny tłusty słoik zechciał z domu wyjść 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dawno się tak nie uśmiałam 😂 Już widzę jak wszyscy lecą na wdzięki tej paskudy i rwą jak świeże wiśnie. Cała męska populacja Europy i reszty świata wprost padłaby na kolana, gdyby tylko paskudny tłusty słoik zechciał z domu wyjść 🤣

😎🤣Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdf
23 godziny temu, Gość Zolka napisał:

 

Dokładnie to samo pomyślałam. I jeszcze wpis na insta u Olgi - i'm in love with my best friend. Tak samo jak u tamtej. Aż mnie ciarki przeszły. 

Kilka kat temu obserwowałam blog takiej grubszej dziewczyny spod Lublina. Berenice? Wyjechała do UK, poznała faceta, który wyglądał jak 1/4 jej. Też były zapewnienia o miłości i co? Był z nią, żeby móc mieszkać w Europie, czy coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Asdf napisał:

Kilka kat temu obserwowałam blog takiej grubszej dziewczyny spod Lublina. Berenice? Wyjechała do UK, poznała faceta, który wyglądał jak 1/4 jej. Też były zapewnienia o miłości i co? Był z nią, żeby móc mieszkać w Europie, czy coś takiego. 

tak działają tzw. wizowcy, niejedna historia o tym była na yt. najczęściej uderzając w otyłe, niezbyt piękne kobiety z Europy i bombardują je "miłością". oni dobrze wiedzą, że te laski są spragnione komplementów i grają zakochanych. prawie każda PlusSize laska na insta pokazuje wyznania w stylu "o maj dir, ju are amejzing, aj wisz to be jur slave. aj drim of ju, ju ar maj dej, maj najt, maj ewrytink", one to dostają prawie pakietami od jakichś azjatów czy afrykańców.

Oleska ma polaka, więc metoda na wizę odpada, ale koleś styl działania może mieć podobny. Cóż, oby był normalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karp
3 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Oleska ma polaka, więc metoda na wizę odpada, ale koleś styl działania może mieć podobny. Cóż, oby był normalny. 

Nie, nie jest raczej normalny. 

Jej stalker tez był bez pracy, sama się przyznała ze go utrzymywała, że wszystkie pieniądze jakie miał to przepijał i generalnie nieporadny życiowo. Co taka kobieta, wydawałoby się, że ze stabilizacja finansowa, zawodowa, ogolnie życiowa szukałaby w TAKIM facecie? Żadna mi nie wmówi ze może się zakochała a on jej obiecał złote góry. No dobra. Ale kobieta, która osiągnęła można by rzec- wiele, nie zakręca się wokół jakiegos nieroba bo odrazu zapala jej się lampka i „coś tu nie gra, nie umie znaleźć pracy, ja mu będę wszystko kupować??”.

Leci na byle kogo, kto jej okaże trochę zainteresowania, pogłaszcze po główce i pocałuje w czółko. Uwierzcie mi, nikt nagle z dnia na dzień nie okazuje się nierobem i alkoholikiem. Bo takie rzeczy wychodzą już wcześniej, na etapie zwykłej znajomosci. Tutaj wychodzi na to, ze odrazu wpakowała się w związek. I wiedziała z kim. Jeżeli mi trafiłby się chłop i mimo swoich lat nigdzie w pracy nie zagrzewa miejsca i generalnie trudno mu szukać pracy, ociąga się i trochę za często wychodzi „na piwo” to u mnie by to nie przeszło. Chłopu wygodniej, bo i ma sponsora i dach nad głowa. 

W Wigilie jeszcze dostaje smsa z groźbami a już w sierpniu/ wrześniu się zaręcza. Oleska dlatego ze jest zdesperowaną kluchą z twarzą karpio-chomika już zawsze będzie trafiała na oszustów matrymonialnych. Ona sama nie wie czego chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oleska nie pokazuje swojego faceta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie sobie o niej przypomniałam ... na insta cisza .. ciekawe czy kiedyś wróci. Ciekawe czy jest w Polsce czy nadal za granica . Ktoś coś wie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina

Chyba nic powaznego sie nie dzieje skoro Lobuzy zachowuja sie normalnie, jakby nic sie nie stalo. Oleska to ich najlepsza przyjaciolka, wiec jakby jej sie dziala jakas tragedia to byloby moze widac po ich vlogach

Edytowano przez Pysiolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stylizacje odpisała na komentarz dotyczący Oleski, ze za niedługo sama da znać co u niej i żeby dać jej jeszcze chwilę 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... obstawiam zerwane zaręczyny i rozstanie z jakiegoś powodu albo jakąś chorobę poważną narzeczonego, jej bądź kogoś z rodziny albo jakiś wypadek poważny ale mam nadzieję nie tragiczny. Mam też nadzieję, że ten narzeczony/przyjaciel nie okazał się jakimś damskim bokserem albo nie zamknął jej tam w tej chacie na irlandzkiej wsi znęcając psychicznie. Ehh...

Przypuszczam, że jeżeli to któraś z tych rzeczy to wróci do PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nik_a napisał:

Hmm... obstawiam zerwane zaręczyny i rozstanie z jakiegoś powodu albo jakąś chorobę poważną narzeczonego, jej bądź kogoś z rodziny albo jakiś wypadek poważny ale mam nadzieję nie tragiczny. Mam też nadzieję, że ten narzeczony/przyjaciel nie okazał się jakimś damskim bokserem albo nie zamknął jej tam w tej chacie na irlandzkiej wsi znęcając psychicznie. Ehh...

Przypuszczam, że jeżeli to któraś z tych rzeczy to wróci do PL. 

Wiecie... bo jeszcze jest opcja, że Oleska była w ciąży i poroniła na przykład. Tak tylko głośno myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maileg napisał:

Stylizacje odpisała na komentarz dotyczący Oleski, ze za niedługo sama da znać co u niej i żeby dać jej jeszcze chwilę 🤷‍♀️

Gdzie ten komentarz? Insta czy YouTube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jej szkod.Oleska potrafi zachować kulturę, zobaczcie jej ostatni wpis na insta, niejedna yt-berka by pluła jadem, że się wypytują o nie swoje sprawy. 

Podobno się przejechała na narzeczonym i to srogo, niestety piszę że "podobno" bo to info z 5 ręki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Oleskę lubiłam. Moim zdaniem nie udawała kogoś, kim nie jest. Mam nadzieję, że jednak się pozbiera, bez względu na to, co się stało. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, panna stara napisał:

Mi jej szkod.Oleska potrafi zachować kulturę, zobaczcie jej ostatni wpis na insta, niejedna yt-berka by pluła jadem, że się wypytują o nie swoje sprawy. 

Podobno się przejechała na narzeczonym i to srogo, niestety piszę że "podobno" bo to info z 5 ręki.

To raczej zmieniłaby status związku na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie znów kolejny związek z jakimś  i d i o t a  i żalenie się co to on jej nie zrobił, to po prostu umrę ze śmiechu 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina

A może zaszła w nieplanowaną ciążę i dlatego to wywróciło jej życie do gory nogami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Evvita124 napisał:

Ja też. Jeden raz to rozumiem, można się naciąć. Ale nie wynieść z tego żadnej wiedzy?

Też właśnie. Przeprowadzić się dla kogoś z kim się jest chwilę do innego kraju, zrezygnować z pracy, zwierzęcia itp to chyba nigdy nie jest dobre wyjście.  Chwilę po tym magiczne zniknięcie. Ale zobaczymy jutro 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego śmiać. Każdy potrzebuje bliskości i bywają ludzie, którzy w przypływie uczuć nie potrafią trzeźwo spojrzeć na swój związek i że być może coś jest nie tak. No i nikt intencjonalnie nie podejrzewa, że człowiek który nam się oświadcza ma złe zamiary.

Ja myślę, że tam były jakieś kłopoty rodzinne, choroba, czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pysiolina napisał:

A może zaszła w nieplanowaną ciążę i dlatego to wywróciło jej życie do gory nogami ?

Jakby zaszła i nie chciała rodzić, to by rozwiązała ten problem inaczej niż zawieszając działalność na  youtbe. 

Edytowano przez Babcia Mówi
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża niespodzianka ten nagły powrót i to od razu z filmem. Bardzo ciekawe co się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×