Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sarx

Oleska

Polecane posty

12 godzin temu, Babcia Mówi napisał:

Jakby zaszła i nie chciała rodzić, to by rozwiązała ten problem inaczej niż zawieszając działalność na  youtbe. 

Też jestem za tropem z ciążą, ale bardziej w kontekście, że ciąża mogła nie pójść prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnosząc po miejscu wiszącego przycisku z YouTuba jest w Irlandii. I w tym samym mieszkaniu co jej narzeczony.

Kadr jak z filmu ulubieńcy ostatnich tygodni

Edytowano przez Alealeale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest opcja, że koronka wyrządziła jakieś straty w rodzinie Oleśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Evvita124 napisał:

Jest filmik. 
Obcięła włosy, nie schudła, miała wziąć ślub ale covid, jest w ciąży, u narzeczonego zdiagnozowali raka. 

biedna 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słodko-gorzka historia u nich... Ta ciąża to było dla nich jak motorek napędowy do działania i walki z chorobą narzeczonego. 

Ogólnie współczuję sytuacji ale wszystko zaczęło się układać i oby tak pozostało. Trzymam kciuki . Szacun za nie pokazywanie dziecka i mam nadzieję, że jej kanał nie stanie się typowo "parentingowy" bo widać, że to się mega sprzedaje a nie każdy ma ochotę na ten kontent. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ikkkaaa napisał:

Tak słodko-gorzka historia u nich... Ta ciąża to było dla nich jak motorek napędowy do działania i walki z chorobą narzeczonego. 

Ogólnie współczuję sytuacji ale wszystko zaczęło się układać i oby tak pozostało. Trzymam kciuki . Szacun za nie pokazywanie dziecka i mam nadzieję, że jej kanał nie stanie się typowo "parentingowy" bo widać, że to się mega sprzedaje a nie każdy ma ochotę na ten kontent. 

Ona jest z teamu Karoli wiec dlatego nie bedzie dziecka pokazywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creepy napisał:

Ona jest z teamu Karoli wiec dlatego nie bedzie dziecka pokazywala

I bardzo dobrze. Są matki które wystawiają na sprzedaż nieświadome dzieci byleby zarobić i mieć jak najwiecej współpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest piękna wiadomość z tą ciążą. Do Oleśki mam sentyment sprzed lat, zaczęłam ją oglądać będąc jeszcze w liceum, stary dobry youtube. Bardzo się cieszę, że powoli jej się układa, a mało nie przeżyła. Oby wszystko układało się po jej myśli. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać można zajść w ciążę z "nie istniejącym" narzeczonym jak tu niektórzy upierali 😉 Czasem naprawdę warto się powstrzymać od głupiego komentowania. 

Edytowano przez ikkkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tym które miały pęknąć ze śmiechu jest teraz głupio 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jakie te niektóre baby są durne.
Te wasze teorie spiskowe, wymyślony narzeczony🤦‍♀️żeby Wam chociaż trochę głupio było teraz.
Przeszła wiele w takim krótkim okresie, mam nadzieje że wszystko się im ułoży.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maybe napisał:

Jezu, jakie te niektóre baby są durne.
Te wasze teorie spiskowe, wymyślony narzeczony🤦‍♀️żeby Wam chociaż trochę głupio było teraz.
Przeszła wiele w takim krótkim okresie, mam nadzieje że wszystko się im ułoży.

Nie tylko Oleśki to dotyczy, PannęJoannę też ponoć wiatr zapylił. Wredne babska, jeżeli ktoś choć trochę odbiega od kanonu, a może nawet ma czelność bardzo odbiegać, to już na sto procent zmyśla i na pewno nie ma partnera. Tak to jest jak się patrzy na rzeczywistość przez instagram. Obrzydliwe to jest, serio. Najgorsze jest to, że to kobieta kobiecie robi. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie, ale mimo niełatwego czasu w ciąży wygląda kwitnąco. Życzę jej wszystkiego najlepszego a figury z brzuchem nie  jedna  na YouTube dla mogłaby jej pozazdrościć. 

Edytowano przez Azja w Ameryce
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zniknęła z insta, to szczerze mówiąc pomyślałam, że zaszła w ciąże i że narzeczony dał nogę. Życzę jej wszystkiego dobrego! Dobrze, że moje przypuszczenia nie spełniły się 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, krolowayoutuby napisał:

Szacun za to, że nie będzie publikowała zdjęć dziecka, niektóre youtuberki mogłyby pójść w jej ślady 😉

Tylko niech tez nie pokazuje raczki, nóżki, czy tez dziecka od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ikkkaaa napisał:

Widać można zajść w ciążę z "nie istniejącym" narzeczonym jak tu niektórzy upierali 😉 Czasem naprawdę warto się powstrzymać od głupiego komentowania. 

Już raz był u niej nieistniejący narzeczony. Także te teorie nie wzięły się znikąd.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i był wymyślony, ale to zmienia faktu, że ona z tej starej gwardii YT jest najnormalniejsza. Nie robi kontentu dla dzieci, nie udaje M-ki, nagrywa tak naprawdę kiedy ma na to ochotę, nie upublicznia zbyt mocno swojego życia. Ot, poda informacje, że stało się to i to, ale nie robi z tego Big Brothera. Po prostu chce mieć rodzinę i być kochana, może się sparzyła z tym stalkerem, ale chyba ta nauczka spowodowała, że trzeba być ostrożnym i  tzw. stary przyjaciel stał się narzeczonym. Niech się jej wiedzie, bo jest naprawdę sympatyczna, poukładana i muszę przyznać, że wygląda kwitnąco mimo ostatnich wydarzeń.

  • Like 7
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie pozostaje mi nic innego jak „zwrócić honor” Oleśce. Podejrzewałam, że to znowu jakiś wymyślony narzeczony i powrót do PL w podkulonym ogonem 🤷🏻‍♀️ napisałam to publicznie.

Finalnie sytuacja delikatnie mówiąc bardzo przykra, ale miejmy nadzieje, że w efekcie wszystko szczęśliwe się skończy.

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Maybe napisał:

Jezu, jakie te niektóre baby są durne.
Te wasze teorie spiskowe, wymyślony narzeczony🤦‍♀️żeby Wam chociaż trochę głupio było teraz.
Przeszła wiele w takim krótkim okresie, mam nadzieje że wszystko się im ułoży.

Akurat sianie defetyzmu i wikłanie się w jakieś najdurniejsze (nieraz odrealnione, haha) scenariusze i teorie spiskowe to akurat standard u hienowatych kafe-psychohejterek. I to na praktycznie każdym temacie. Niestety.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Zadra napisał:

Już raz był u niej nieistniejący narzeczony. Także te teorie nie wzięły się znikąd.

Że co? Jak to się stało i jak to potem wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 21:00, aqqqqq napisał:

Może i był wymyślony, ale to zmienia faktu, że ona z tej starej gwardii YT jest najnormalniejsza. Nie robi kontentu dla dzieci, nie udaje M-ki, nagrywa tak naprawdę kiedy ma na to ochotę, nie upublicznia zbyt mocno swojego życia. Ot, poda informacje, że stało się to i to, ale nie robi z tego Big Brothera. Po prostu chce mieć rodzinę i być kochana, może się sparzyła z tym stalkerem, ale chyba ta nauczka spowodowała, że trzeba być ostrożnym i  tzw. stary przyjaciel stał się narzeczonym. Niech się jej wiedzie, bo jest naprawdę sympatyczna, poukładana i muszę przyznać, że wygląda kwitnąco mimo ostatnich wydarzeń.

No i ja się pod tym podpisze.

Mam do niej spory sentyment. Lubię ją. 
Mam nadzieję, że już teraz będzie u Nich z górki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecka pokazywać nie chcą, ale na kanale znów temat ciążowy... A już myślałam że fajnie że wróciła, ale chyba moja radość była przedwczesna 😭😿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie chcą. Nieliczni mądrzy. Dzieciak ma prawo do poszanowania godności. Nie trzeba spamować wszędzie jego wizerunkiem, nigdy nie wiadomo w czyje łapy to wpadnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że ten jej. Facet okaże się ciapaty albo czarny?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, olaz18 napisał:

Czy tylko mi się wydaje że ten jej. Facet okaże się ciapaty albo czarny?

na razie okazalo sie tylko ze jestes zasciankowa rasistka 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ale mieszkam tutaj i polowa polek ma czarnych ciapatych ewentualnie Rumunów 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, olaz18 napisał:

Nie jestem ale mieszkam tutaj i polowa polek ma czarnych ciapatych ewentualnie Rumunów 

 A Ty w której połowie jesteś ?

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×