Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

20 latka

Ustanie objawów w ciąży

Polecane posty

Hej dziewczyny mam pytanie od początku ciąży czułam się fatalnie mocno mnie bolały piersi, nie miałam apetytu potrafiłam spojrzeć na jedzenie i już wymiotować tak było przez cały dzień, pobolewał mnie brzuch. 01.08 byłam na usg w szpitalu był to koniec 6 tygodnia a zarodek wyglądał na 7 tydzień wszytko rozwijało się prawidłowo i nie wyglądało na to żeby było inaczej z tego co lekarz mówił. Od tamtego momentu ustaly mi objawy czuję się o wiele lepiej nabrałam apetytu, piersi prawie wcale nie bolą i są mniejsze. Czy to normalne czy jest coś nie tak? Może któraś z was tak miałam? Pomóżcie proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce cię straszyć ale idź do lekarza. Kiedy męczyły mnie wymioty straszne, szukałam na necie wszelkich porad kiedy to minie, napisali, że koło 3 miesiąca i gdzieś trafiłam na informacje ze gdyby koło 8 tygodnia wymioty i mdłośći nagle ustały trzeba to skonsultować z lekarzem, bo może dzieje się coś niedobrego. Ale pisali to tylko do mdłości i wymiotów, nie innych objawów ciążowych. Nie martw się na zapas i daj znać co tam. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymioty i mdłości są ale tylko rano też nie zawsze i to już mnie martwi mam nadzieję że dostanę się prędzej bo nie ma terminów prędzej niż jestem zapisana na 14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie martw się na zapas. Może miałaś właśnie słabe te wymioty i mdłości, sama napisałaś, że nie zawsze i raczej rano, więc nie ma co się nakręcać, może tak masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jak tak Cie to martwi to udaj sie na ostry duzur, poczekasz byc moze dlugo, np. 6-8 h, ale lekarz Ciebie zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufam
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jak tak Cie to martwi to udaj sie na ostry duzur, poczekasz byc moze dlugo, np. 6-8 h, ale lekarz Ciebie zbada

na ostry dyżur bo ustały objawy ciążowe? no bez przesady! gdyby miała krwawienie to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jak bym sie martwila to bym poszla, lub do lekarza prywatnie za kase, zrobilabym wszystko by miec pewnosc, ze z dzidzia wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest powód żeby na sor jechać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jak pojedzie do szpitala na ostry dyzur juz za dnia jest szansa ze ja po prostu ginekolog ktory zapewne tam pracuje przyjmie, o ile wiem kobiety w ciazy powinny byc wpuszczane poza kolejnoscia. Sorry ale czekac 10 dni tez nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży około 8 tygodnia objawy ustały mi na kilka dni, żeby potem wrócić że zdwojoną siłą. Dzieci mam zdrowe. Ale mimo wszystko lepiej idź do lekarza i sprawdź czy wszystko ok. Przynajmniej nie będziesz się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×