Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krzysztof

Fotowoltaika

Polecane posty

Gość Krzysztof

Chciałem założyć panele fotowoltaiczne jaką firmę polecacie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkkk

Moja instalacja wykonana była przez Solsum i współpraca naprawdę dobrze się układała. Osoby tam pracujące otwarte na potrzeby klientów, cierpliwie tłumaczą wszystkie aspekty słonecznej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimenka77

Nam znajomi polecili firmę PGM Fotowoltaika, sami się przymierzamy do montażu takich paneli, bo niestety rachunki za prąd ciągle drożeją. Poza tym to bardziej ekologiczne a o tym też warto pamiętać. Widziałam że ta firma polecana przez naszych znajomych oferuje audyty, my chcemy taki zrobić żeby wiedzieć na jakie oszczędności możemy liczyć . Mam nadzieję że taki audyt pozwoli to oszacować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Myślę że, dobrze jest sobie porównać oferty z kilku firm. Ja dostałem 4 wyceny i postawiłem się na pvprojekt.com. Podobało mi się, że faktycznie doradzili co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex77

U nas za instalację PV odpowiadała firma PGM Fotowoltaika, to znana firma, mają dobre opinie, my również im powierzyliśmy kwestie związane z dobraniem isntalacji, taki audyt fotowoltaiczny bardzo dużo wnosi, polecam każdemu, firma pomogła nam też w kwestiach związanych z dotacją, tak że naprawdę warto zwrócić się do profesjonalistów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ML System. U nas montowali i wszystko jest jak najbardziej ok, a oszczędność mega duża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony poleciłbym firmę Miasto Słońca. Znają się na tym co robią i potrafią wszystko przystępnie wyjaśnić oraz pomogą wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Fotowoltaika System z Olecka. Dobre urządzenia, fachowy montaż i naprawdę robią wszystko od A do Z. U mnie w cenie było nawet wykopanie i położenie 70m kabla ziemnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto słońca jak najbardziej jest firmą, która bez problemu pomoże w doborze i instalacji fotowoltaicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Krzysztofie jest wiele firm, które zakładają takie instalacje ale nie wszystkie robią to w sposób dobry. Dla mnie najbardziej solidną firmą wśród których szukałam okazała się warszawska firma Miasto Słońca mieszcząca się na ulicy Nowogrodzkiej 31. Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 09:20, Marek Miszczak napisał:

Miasto słońca to serio najlepsza firma z jaką miałem okazję współpracować. 

Zgadzam się bardzo dobrze wyjaśniają wątpliwość dotyczące instalacji i mają super ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2020 o 09:49, Urszula P napisał:

Zgadzam się bardzo dobrze wyjaśniają wątpliwość dotyczące instalacji i mają super ceny!

Miasto Słońca to strzał w 10 -tkę bardzo solidnie wykonują swoją pracę jako doradcy w sprawie paneli jak i ich prawidłowego montażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest – szczególnie teraz, jak można skorzystać z dofinansowania i otrzymać do 5 tysiaków. Jeśli zdecydowałbyś się na to rozwiązanie, skontaktuj się z https://solarikon.pl A że korzysta z najlepszych komponentów to możesz być pewny swojej instalacji i tego, że będzie Ci służyć przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też się nad takim rozwiązaniem zastanawiam, porównuję rózne technologie, podobno mikrofalowniki są najbezpieczniejsze?? KToś z was ma na tej technologii zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A aplikacje dla pracujących w branży fotowoltaiki? Coś pomocnego przy działalności? Zarządzaniu, obracaniu, realizowaniu zleceń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby EcoManager. Jest całkowicie darmowa, w necie masz demo do sprawdzenia. Możesz tam np. wyszukiwać części po najniższej cenie. Masz tam również mini CRM. Nie jest to rozbudowana apka, ale kilka funkcji faktycznie mega jest w niej przydatnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę zacząć z niej korzystać? Znalazłam stronę, ale nie widzę tam opcji pobrania - owszem, jest demo, ale nie da się nic pobrać. O co chodzi? Jak to zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się założyć konto na stronie apki i wtedy masz więcej możliwości. Ale wszystkie funkcje możesz przecież przejrzeć na demie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, założone. A jak z tymi produktami w najniższej cenie? Faktycznie wychodzi to najtaniej? I z samym zamówieniem nie ma większych problemów? Doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te rzeczy, który zamawialiśmy, faktycznie wychodziły najtaniej przez EcoManager. Po prostu spróbuj znaleźć coś, czego potrzebujesz i na tej podstawie sam oceń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, faktycznie rzecz, której potrzebujemy, widzę tam najtaniej. Jeszcze nie zamówiliśmy, ale zrobię to w tym tygodniu. Po zamknięciu całego tematu dopiero napiszę coś więcej, ale wstępnie zdecydowanie mi się to podoba. Dobra robota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem z polecenia do Hymon i z nimi tworzyłem swą instalacje fotowoltaiczną. Działają na terenie całego naszego kraju i maja wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tych instalacji. Wykonali wszystko począwszy od przeprowadzenia audytu na podstawie którego określili nasze zapotrzebowanie na energie. Jestem zadowolony z współpracy z nimi bo wykonali kawał dobrej roboty, który pracuje na me oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×