Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drhgdhh

stres

Polecane posty

Gość drhgdhh

Cześć,

Bardzo stresują mnie przyjazdy rodziców. mam męża, synka, własną rodzinę i teoretycznie powinnam się cieszyć z odwiedzin bo zdarzają się raz dwa razy w roku, jednak jestem w mega stresie.

Stresuje mnie to czy mąż się  dobrze zachowa, bo rodzice zwracają uwagę na szczegóły, jak mąż zareaguje w niespodziewanych sytuacjach czy rodzice bedą zadowoleni z wizyty. Chciałabym wszystko zaplanować, miec pod kontrolą. Juz przed przyjazdem mówię mężowi co i jak ma robić, mówić, czego nie mówić, gdzie pójdziemy na spacer, co będę chciała kupić itd. Tak, wiem ze tak nei powinno być ale to silniejsze ode mnie. Nie wiem jak sobie radzić z tym stresem. Już kilka dni przed przyjazdem nie mogę się na niczym skupić, boli mnie brzuch...mam ten czas wyjęty z życia...nie wiem co z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhgdhh

czy ktoś pomoże?wypowie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Nie martw sie ja mam w tym roku 30 lat mieszkam z matka i babcia pod jednym dachem i też lekko nie mam xd ciagle tylko czepia sie bo a to za dużo jem i za wielka ilosc a to bo na komputerze za długo siedze to tak jakbym był nastolatkiem jakims małolatem a nie facetem przed 30 . Ciągle tylko bo za długo kosiłem trawe i zepsułem kosiarke a to bo prania nie zdjołem i padał deszcz i zmokło tak jest jak sie mieszka z rodzina .To mnie wylicza ile mam zjesc pulpetów albo krokietôw nawet i abym za dużo nie zjadł xd nawet jak koszulke zdejme i rzuce na krzesło to już tyłek truje jak położe sobie spodnie na krześle już czepianie sie bo to tutaj nie może byc . Nawet mnie wylicza ile mam minut brac prysznic żeby wody dużo nie marnowac :/ albo że do włosów dużo szamponu biore na raz albo nawet jak ogladam horrory to sie czepia jakbym był dziecko jakies .No to wes żyj tak jak tylko sie czepia a to bo sedes wyczyść a to bo gorąco jest a ja zamknołem okno i duszno jest :/ rodzina nawet dorosłej osoby sie czepia traktuje jak dziecko z podstawówki ciagle jakies zakazy a to to źle to niedobrze .Ciagle cos robie źle aby tylko zawsze cos musza sie czepic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhgdhh

gdyby te uwagi dotyczyły mnie to by mnie to tak nie stresowało. najbardziej martwie sie jak coś powiedza na mężą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhgdhh

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhgdhh

proszę napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top

Nie powinni zabierać głosu w sprawie męża. Powinnaś dać im jasno do zrozumienia, że nie chcesz słuchać takich uwag. Miałam tak samo, ale zawsze stawałam po stronie męża krótko ucinając temat, że mnie on pasuje i widzę to inaczej i po prostu przestali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×