Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amiami89

Jaki tytuł filmu?

Polecane posty

Witam wszystkich! Mam pewne pytanie. Kiedyś dawno temu oglądałam pewien film, który częściowo pamiętam, ale nie mogę go odnaleźć. Od razu piszę, że nie wiem czy dobrze pamiętam. Pamiętam taki urywek jak ludzie czekali w jakimś pomieszczeniu do lekarza (chyba do lekarza), w recepcji był pewien gostek. Wszystkich na poczekalni dziwiła jedna rzecz, że ci którzy do tego gabinetu wchodzili, już potem nie wychodzili i byli cały czas wołani kolejni. Do tego dziwne było jeszcze to, że wspomniany gostek w recepcji nie mrugał oczami i okazało się, że jest jakimś obcym, czy tam kimś, właśnie ja dokładnie nie pamiętam. Potem się okazało, że ludzi, którzy tam weszli, dzielono na części i coś tam robiono z ich narządami. Tyle pamiętam, chciałabym BARDZO odnaleźć ten film, więc bardzo proszę o pomoc, za odpowiedzi dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ktoś coś? Ja wiem, że to może nie jest jakiś szczegółowy opis, ale tylko tyle pamiętam, już tyle szukałam tego filmu, wpisywałam różnie i serio już nie wiem. Bardzo chciałabym go znaleć. Może ktoś się kiedyś spotkał z filmem podobnym do opisu, który napisałsm wyżej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×