Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawdziwy facet

Seks powinien być wtedy kiedy facet chce

Polecane posty

Gość Prawdziwy facet

Powinno być tak, że jak facet ma ochotę to bierze kobiete i łapie za podwozie i jej się robi mokro z tej dominacji, i on ja bierze i bzyka i maja fajny seks.

w wykolejonych związkach gdzie facet to lewicowa ciamajda a kobieta ma za dużo wlosow na rękach jest na odwrót, facet łaskawie czeka az kobiecie sie zachce, a on w poniżeniu służy jej za wibrator. Taki związek to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy facet

👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona
25 minut temu, Gość Prawdziwy facet napisał:

Powinno być tak, że jak facet ma ochotę to bierze kobiete i łapie za podwozie i jej się robi mokro z tej dominacji, i on ja bierze i bzyka i maja fajny seks

Mój tak ma i o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

dokladnie, polacy wszedzie sa atakowani i nienawidzeni, a szczegulnie w polsce, znacie jakihs wielkis polakuw ktorzy by tu osiagneli sukces? bo ja nie, krzysztof kolum gdy chcial odkryc ameryke to kazdy sie z niego smial, wiec wyjechal za granice, tam od razu dali mu statek i pojechal do ameryki zeby ja odkryc, tomasz edison gdy chcial zrobic zaruwke to byl znienawidzony i tez musial wyjechac do ameryki bo w polsce go drwili i wysmieli, a tam od razu zrobil sukces, masa polakuw pracuje dla zagranicy i tam sa doceniani, te wyzej to tylko przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość geniusz napisał:

dokladnie, polacy wszedzie sa atakowani i nienawidzeni, a szczegulnie w polsce, znacie jakihs wielkis polakuw ktorzy by tu osiagneli sukces? bo ja nie, krzysztof kolum gdy chcial odkryc ameryke to kazdy sie z niego smial, wiec wyjechal za granice, tam od razu dali mu statek i pojechal do ameryki zeby ja odkryc, tomasz edison gdy chcial zrobic zaruwke to byl znienawidzony i tez musial wyjechac do ameryki bo w polsce go drwili i wysmieli, a tam od razu zrobil sukces, masa polakuw pracuje dla zagranicy i tam sa doceniani, te wyzej to tylko przyklady

Ileż można? Psujesz każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×