Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lesbijka

Nie potrafię być wierna jednej partnerce

Polecane posty

Gość Lesbijka

Po prostu jest tyle pięknych kobiet, że muszę każdą z nich zaliczyć... Czy to źle o mnie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Lesbijka napisał:

Po prostu jest tyle pięknych kobiet, że muszę każdą z nich zaliczyć... Czy to źle o mnie świadczy?

Pewnie, lesbijstwo to poważne zaburzenie które polega na niemożności zaspokojenia potrzeb seksualnych i emocjonalnych. 

To jak próba upicia się piwem bezalkoholowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Provo

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie, lesbijstwo to poważne zaburzenie które polega na niemożności zaspokojenia potrzeb seksualnych i emocjonalnych. 

To jak próba upicia się piwem bezalkoholowym. 

To nie zaburzenie tylko orientacja bezmózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie, lesbijstwo to poważne zaburzenie które polega na niemożności zaspokojenia potrzeb seksualnych i emocjonalnych. 

To jak próba upicia się piwem bezalkoholowym. 

Bo faceci potrafia zaspokoic hahaha buhahaa 1 na 100 potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie, lesbijstwo to poważne zaburzenie które polega na niemożności zaspokojenia potrzeb seksualnych i emocjonalnych. 

To jak próba upicia się piwem bezalkoholowym. 

To facet czujący się kobietą, biseks, teraz na etapie kobiet, miłość utożsamia z pożądaniem, prawdopodobnie nie potrafi kochać, kieruje się fetyszami w wyborze partnerki i upodobaniem do sadomaso, gdzie on jest zdominowany. Po etapie bycia bitym i poniżanym zpragnie kobiety delikatnej, czulej, kobiecej i kulturalnej. Od czasu do czasu też lubi się znecać psychicznie i fizycznie. Podsumowując - omijać z daleka przez normalne, wrażliwe, inteligentne i kulturalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijka

Ale kto niby jest facetem - ja?! No to byś się zdziwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten

Ten co założył temat , jak wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

To facet czujący się kobietą, biseks, teraz na etapie kobiet, miłość utożsamia z pożądaniem, prawdopodobnie nie potrafi kochać, kieruje się fetyszami w wyborze partnerki i upodobaniem do sadomaso, gdzie on jest zdominowany. Po etapie bycia bitym i poniżanym zpragnie kobiety delikatnej, czulej, kobiecej i kulturalnej. Od czasu do czasu też lubi się znecać psychicznie i fizycznie. Podsumowując - omijać z daleka przez normalne, wrażliwe, inteligentne i kulturalne kobiety.

To akurat jest baaardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijka
4 minuty temu, Gość ten napisał:

Ten co założył temat , jak wiele innych

Jaaasne...

Zastanawia mnie, czemu facetom nie mieści się w głowie, że kobieta może być szczera w kwestiach seksu, wyzwolona i przyznawać się do tego, co robi w wyrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Lesbijka napisał:

Jaaasne...

Zastanawia mnie, czemu facetom nie mieści się w głowie, że kobieta może być szczera w kwestiach seksu, wyzwolona i przyznawać się do tego, co robi w wyrze...

Jesteś lesba a piszesz o facetach, ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Lesbijka napisał:

Jaaasne...

Zastanawia mnie, czemu facetom nie mieści się w głowie, że kobieta może być szczera w kwestiach seksu, wyzwolona i przyznawać się do tego, co robi w wyrze...

To forum jest chore nawiazalas dialog z pravikiem koniotrzepem który nigdy baby nie dotykal wiec z zazdrości pkuje jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Lesbijka napisał:

 muszę każdą z nich zaliczyć... 

Dlaczego musisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od razu widac, ze jesteś taką totalnię "męska" lesbą. Po prostu jesteś facetem w ciele kobiety z nadmiarem testosteronu. I pewnie w "męski" sposób patrzysz na kobiety. Fuj. 

Pewnie masz też krótkie włosy i nadwagę. 

Sama jestem trochę bi, ale takie babony jak ty, mnei brzydzą. Sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Od razu widac, ze jesteś taką totalnię "męska" lesbą. Po prostu jesteś facetem w ciele kobiety z nadmiarem testosteronu. I pewnie w "męski" sposób patrzysz na kobiety. Fuj. 

Pewnie masz też krótkie włosy i nadwagę. 

Sama jestem trochę bi, ale takie babony jak ty, mnei brzydzą. Sorry. 

Gdyby była facetem w ciele kobiety to byoaby transseksualista i na pewno chętnie by nie uprawiala seksu, co za gówniane stereotypy. A malo to piekntch kobiet ruuchajacych sie z byle jakim facetem? Może powiesz ze kazda doopodaja to facet w ciele kobiety? Eksperci kafeteryjni hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijka
18 minut temu, Gość gość napisał:

 

Pewnie masz też krótkie włosy i nadwagę. 

 

To akurat nie - lubię wyglądać jak kobieta i piep*rzyć kobiety!!! Co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Lesbijka napisał:

To akurat nie - lubię wyglądać jak kobieta i piep*rzyć kobiety!!! Co w tym takiego dziwnego?

Bo polaczki tępe myślą stereotypami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

A propos lesbijek. Czytałem niedawno mangę "Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością" Nagaty Kabi. Ciekawe doświadczenie pokazujące całe spektrum emocjonalności związanym nie tylko z kontaktami seksualnymi miedzy kobietami, ale również radzeniem sobie z depresją oraz innymi przyziemnymi problemami dnia codziennego (np. szukanie pracy, potrzeba bliskości z innymi itp.). Polecam również ze względu na ładną kreskę komiksu. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A gdzie poznajesz te kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Gdyby była facetem w ciele kobiety to byoaby transseksualista i na pewno chętnie by nie uprawiala seksu, co za gówniane stereotypy. A malo to piekntch kobiet ruuchajacych sie z byle jakim facetem? Może powiesz ze kazda doopodaja to facet w ciele kobiety? Eksperci kafeteryjni hahaha

Kobiety nie mają ochoty "zaliczać" facetów. Jeżeli mają dużo to przeważnie dlatego, ze są kochliwe lub czesto są zostawiane, a wtedy szybko szukają innego. A takie du/podaje dyskotekowe to już inna kategoria , no i one nie sypiają z facetami, aby ich zaliczac, tylko dla korzyści majątkowych przeważnie. Lub minimum za drogiego drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat autorka ma meskie podejscie do seksu, takiego typowego roochacza , więc nie rozumiem oburzenia, jak pisza jej prawdę. Sama pyta się o opinie innych. Więc czego oczekuje? Tylko przyklaskiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesteś pewnie jak shane z l world

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat autorka ma meskie podejscie do seksu, takiego typowego roochacza , więc nie rozumiem oburzenia, jak pisza jej prawdę. Sama pyta się o opinie innych. Więc czego oczekuje? Tylko przyklaskiwania?

To że wygląd nie definiuje kto jakie ma podejście do seksu, tak samo jak nie każdy facet to roochacz i nie każda kobieta jest porządna. I nie łącz lesbijek z trans bo to skrajnie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijka
8 minut temu, Gość gosc napisał:

To że wygląd nie definiuje kto jakie ma podejście do seksu, tak samo jak nie każdy facet to roochacz i nie każda kobieta jest porządna. I nie łącz lesbijek z trans bo to skrajnie różne rzeczy.

Dokładnie :) A ja akurat mam długie włosy i uwielbiam się malować :) A piersi też mam całkiem spore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lesbijka napisał:

Dokładnie 🙂 A ja akurat mam długie włosy i uwielbiam się malować 🙂 A piersi też mam całkiem spore!

A jakie lubisz kobiety? Jesteś teraz z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To nie zaburzenie tylko orientacja bezmózgu

Tak samo jak zoofilia. 

Natura dupę stworzyła do srania, ale wiesz, niektórzy urodzili się z dupą która służy do ruuchania. Tak jak niektórzy używają buzi zeby jeść, tak niektórzy urodzili się z taka orientacja ze są menelami, co jak raz w tygodniu nie wysrają/wyrzygają gębą schabowego to zle się czują - chodzą nerwowi i grozi im udar. Tak samo pedały - DNA maja takie ze jak nie zrobią sobie regularnego masażu okreznicy to groza im poważne konsekwencje.

postep postęp postęp wy zacofańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

To że wygląd nie definiuje kto jakie ma podejście do seksu, tak samo jak nie każdy facet to roochacz i nie każda kobieta jest porządna. I nie łącz lesbijek z trans bo to skrajnie różne rzeczy.

Oho, uderz w stół.... Akurat o wiele więcej facetów ma przedmiotowe podejście do seksu niż kobiet i to jest FAKT biologiczny. Takie bajeczki dla naiwnych (pomijajace biologie i psychologie ewolucyjna) to mozesz przedzkolakom wciskac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świadczy to o tym, że jesteś zwykła szm.atą, jeżeli zdradzasz swoją partnerkę. 

Z takim podejsciem to było trzeba szukać poligamistki albo w ogóle nie wchodzić w  żadne zwiazki, a nie mydlić oczy monogamistce. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU Dawid

Hey drogie panie czy macie ochotę na rozmowy przed kamerka .? Mam 34lata i szukam dojrzałej kobiety na rozmowy itp.? Napisz jeśli chcesz dawid330@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×