Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marmolada

Czego tak naprawdę chcą faceci w łóżku od kobiety?

Polecane posty

Gość Marmolada

Już nie chodzi o wygląd bo z tym jest różnie, ideały rzadko się trafiają. Chodzi mi o zachowanie kobiet w łóżku, co konkretnie was podnieca 😎😏🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan58

Psity i zadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

każdy facet jest inny i czego innego oczekuje, nie ma prostej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Laluz napisał:

Że nie zabierze mu całej kołdry? 😀

To jest właśnie poziom userów.Powinni odejść z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmolada
8 godzin temu, Laluz napisał:

Że nie zabierze mu całej kołdry? 😀

To cię podnieca 😎 ??? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmolada

Jasne że każdy facet jest inny. Ale jeden taki odlatywał jak dotykałam jego wewnętrznej strony ud 😋 drugi na to nie reagował. Piszcie co was podnieca a my będziemy testować czy akurat na was to skutkuje czy nie.... Inaczej to skąd będziemy wiedzieć 🤔😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Marmolada napisał:

To cię podnieca 😎 ??? 😂😂😂

Dobre pytanie... Gdy użyje siły i środków przymusu bezpośredniego żeby ją odzyskać... Może być ciekawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Laluz napisał:

Dobre pytanie... Gdy użyje siły i środków przymusu bezpośredniego żeby ją odzyskać... Może być ciekawie 😉

Lubisz się droczyć Laluz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jutka napisał:

Lubisz się droczyć Laluz? 😉

Lubię. Na wszystkie możliwe sposoby... Mniej lub bardziej poważnie...  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laluz napisał:

Lubię. Na wszystkie możliwe sposoby... Mniej lub bardziej poważnie...  😉

Nie wpadło mi to do głowy a może być ciekawe 😉 Trzeba wypróbować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jutka napisał:

Nie wpadło mi to do głowy a może być ciekawe 😉 Trzeba wypróbować 😄

Koniecznie...  😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Marmolada napisał:

Już nie chodzi o wygląd bo z tym jest różnie, ideały rzadko się trafiają. Chodzi mi o zachowanie kobiet w łóżku, co konkretnie was podnieca 😎😏🤔

Każdego mężczyznę zawsze podnieca podniecona kobieta i dźwięki, które wydaje.
Chociaż kobiety chyba też podnieca jak sąsiadka za ścianą krzyczy z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od krzyków rozkoszy sąsiadki, kręci napalony mężczyzna, który w erotycznym amoku rwie w strzępy wszystko, co mam akurat na sobie. To chyba najlepszy afrodyzjak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Nic mnie tak nie jara jak moja powoli mnie całuje od wewnętrznej strony ud. Jedzie coraz wyżej i nagle wraca nic tak nie w...ia Ale jednocześnie cieszy. Delikatne pocałunki dookola worka sa tez mega. I Przede wszystkim brak pośpiechu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, winar napisał:

Każdego mężczyznę zawsze podnieca podniecona kobieta i dźwięki, które wydaje.
Chociaż kobiety chyba też podnieca jak sąsiadka za ścianą krzyczy z rozkoszy.

Pełna zgoda, ale jeśli chodzi o sąsiadkę- serio?😛 100% skupienia na swoim partnerze i sobie, a nie na jakiejś tam symulującej sąsiadce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

Świeżego zestawu grzybów 🐵 Uhu Uhu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Von Thusk

Czego chcą? Żeby dała z fantazją a nie leżała jak kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, brokentiger87 napisał:

mam nadzieję, że tulaski im wystarczą 🙄

Tez kiedyś miałam taką nadzieję, ale zawsze jest tak, że tulaski są tylko wstępem a ja za seksem niespecjanie przepadam 😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, patiEs napisał:

Pełna zgoda, ale jeśli chodzi o sąsiadkę- serio?😛 100% skupienia na swoim partnerze i sobie, a nie na jakiejś tam symulującej sąsiadce...

Mialam kiedyś taką sasiadke strasznie to wkurzające szczególnie jak mnie budzila w nocy. Na szczescie się wyprowadziła rozdarciucha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
33 minuty temu, simsyoli napisał:

Tez kiedyś miałam taką nadzieję, ale zawsze jest tak, że tulaski są tylko wstępem a ja za seksem niespecjanie przepadam 😖

Mam tak samo, ja bym mogła się tylko intymnie przytulać i całować,  ale faceci zawsze chcą się tylko dobrać do kobiety i spuścić, im są niepotrzebne takie czułości, robią to tylko po to, żeby rozpalić kobietę i żeby w konsekwencji się z nimi przespała :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Pieszczoch :D
18 minut temu, Gość .... napisał:

Mam tak samo, ja bym mogła się tylko intymnie przytulać i całować,  ale faceci zawsze chcą się tylko dobrać do kobiety i spuścić, im są niepotrzebne takie czułości, robią to tylko po to, żeby rozpalić kobietę i żeby w konsekwencji się z nimi przespała :/ 

 Nie lubisz seksu i całej jego otoczki? Przytulanie, całowanie to zbyt mało jak dla dwojga kochających się ludzi, gdzie minetka lody całowanie całego ciała, gdzie wejście partnera w gorącą mokrą cipkę, gdzie twój orgazm i zalanie cię gorącą spermą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, simsyoli napisał:

Mialam kiedyś taką sasiadke strasznie to wkurzające szczególnie jak mnie budzila w nocy. Na szczescie się wyprowadziła rozdarciucha 😂

Krowa, która dużo ryczy... Mam rację simsyoli? 😀 Jest pewna granica po której przekroczeniu takie dźwięki ( a raczej komiczne wydzieranie się wniebogłosy) przypominają bardziej niskobudżetowy film dla dorosłych niż przyjemne dla ucha dźwięki wyrażające prawdziwą rozkosz 😛

W akademiku sporo było takich aktorek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Gorący Pieszczoch 😄 napisał:

 Nie lubisz seksu i całej jego otoczki? Przytulanie, całowanie to zbyt mało jak dla dwojga kochających się ludzi, gdzie minetka lody całowanie całego ciała, gdzie wejście partnera w gorącą mokrą cipkę, gdzie twój orgazm i zalanie cię gorącą spermą?

Umiesz czytać? napisałam że lubię tę otoczkę właśnie a z seksem jest róznie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, patiEs napisał:

Krowa, która dużo ryczy... Mam rację simsyoli? 😀 Jest pewna granica po której przekroczeniu takie dźwięki ( a raczej komiczne wydzieranie się wniebogłosy) przypominają bardziej niskobudżetowy film dla dorosłych niż przyjemne dla ucha dźwięki wyrażające prawdziwą rozkosz 😛

W akademiku sporo było takich aktorek 😂

Po takim donośnym ryczeniu to wszyscy słuchający wychodzą zapalić :) W akademiku to najczęściej tzw pokazówka żeby inni zazdroscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

mój partner oczekuje mojej otwartości na nowe zabawy i pomysły, fantazji na codzień w podkręcaniu atmosfery pomiędzy nami i kuszenia go zmysłową bielizną oraz kobiecym ubiorem na codzień.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Lidia napisał:

mój partner oczekuje mojej otwartości na nowe zabawy i pomysły, fantazji na codzień w podkręcaniu atmosfery pomiędzy nami i kuszenia go zmysłową bielizną oraz kobiecym ubiorem na codzień.. 

A co w zamian daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×