Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywny pan

KOBIETY - POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość pozytywny pan

Cześć Wam. Proszę o poradę. 
Sprawa wygląda tak.Znam się z pewną kobietą już dłuższy dłuższy czas. Spotykamy się od czasu do czasu , a tak to mamy kontakt poprzez pisanie sms oraz rozmowy telefoniczne. Podoba mi się , bardzo ją lubię, i w sumie to chyba tyle jeżeli chodzi o uczucie do niej. Jedynie poza tym że się lubimy, to kiedyś daliśmy Sobie delikatnego podwójnego całuska. Tyle.
Spytałem się jej czy nie wyskoczylibyśmy wspólnie , gdzieś razem na max 3 dni , taki króciutki pobyt. Żeby pobyć razem itp. Zareagowała w następujący sposób.; Super ! Chętnie bym z Tobą gdzieś pojechała . Gdzie chcesz jechać? Mniej więcej Coś takiego. 
Pytanie. Zapytać się jej jak ma wyglądać nasza noc? Tzn, spytać się jej jakie łóżko czy zmawiać od razu jedno duże.? 
Dzięki z wszystkie  porady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość pozytywny pan napisał:

Cześć Wam. Proszę o poradę. 
Sprawa wygląda tak.Znam się z pewną kobietą już dłuższy dłuższy czas. Spotykamy się od czasu do czasu , a tak to mamy kontakt poprzez pisanie sms oraz rozmowy telefoniczne. Podoba mi się , bardzo ją lubię, i w sumie to chyba tyle jeżeli chodzi o uczucie do niej. Jedynie poza tym że się lubimy, to kiedyś daliśmy Sobie delikatnego podwójnego całuska. Tyle.
Spytałem się jej czy nie wyskoczylibyśmy wspólnie , gdzieś razem na max 3 dni , taki króciutki pobyt. Żeby pobyć razem itp. Zareagowała w następujący sposób.; Super ! Chętnie bym z Tobą gdzieś pojechała . Gdzie chcesz jechać? Mniej więcej Coś takiego. 
Pytanie. Zapytać się jej jak ma wyglądać nasza noc? Tzn, spytać się jej jakie łóżko czy zmawiać od razu jedno duże.? 
Dzięki z wszystkie  porady. 

Życie jedno, zamów duże;) w końcu nie nie musicie tam zaraz rozrabiać, fajnie by było się tak przytulić i zasnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny pan

No nie chodzi mi o to byle by ją zaliczyć czy coś ... za bardzo ją i lubię i szanuję . Tylko właśnie spędzić miło z nią czas pospacerować pozwiedzać a w nocy spać przytulając się do niej tyle . 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość pozytywny pan napisał:

Cześć Wam. Proszę o poradę. 
Sprawa wygląda tak.Znam się z pewną kobietą już dłuższy dłuższy czas. Spotykamy się od czasu do czasu , a tak to mamy kontakt poprzez pisanie sms oraz rozmowy telefoniczne. Podoba mi się , bardzo ją lubię, i w sumie to chyba tyle jeżeli chodzi o uczucie do niej. Jedynie poza tym że się lubimy, to kiedyś daliśmy Sobie delikatnego podwójnego całuska. Tyle.
Spytałem się jej czy nie wyskoczylibyśmy wspólnie , gdzieś razem na max 3 dni , taki króciutki pobyt. Żeby pobyć razem itp. Zareagowała w następujący sposób.; Super ! Chętnie bym z Tobą gdzieś pojechała . Gdzie chcesz jechać? Mniej więcej Coś takiego. 
Pytanie. Zapytać się jej jak ma wyglądać nasza noc? Tzn, spytać się jej jakie łóżko czy zmawiać od razu jedno duże.? 
Dzięki z wszystkie  porady. 

Ja bym nie chciala żeby ktoś mnie pytał tylko żebysmy pojechali i żeby tam coś zaczoł 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny pan

Mhm , dzięki za odpowiedzi. Tylko żeby się nie speszyła czy coś . Chcciaż , skoro się traktujemy jak kumple i dobrzy znajomi ... w sensie ja ją tak traktje, to ona raczej tym bardziej i raczej nie powinno jej przeszkadzać 1 łózko + nie powinno przeszkadzać że sam podjąłem o tym decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość pozytywny pan napisał:

Mhm , dzięki za odpowiedzi. Tylko żeby się nie speszyła czy coś . Chcciaż , skoro się traktujemy jak kumple i dobrzy znajomi ... w sensie ja ją tak traktje, to ona raczej tym bardziej i raczej nie powinno jej przeszkadzać 1 łózko + nie powinno przeszkadzać że sam podjąłem o tym decyzję.

Moim zdaniem popełniasz błąd. Jeżeli jesteście w relacji koleżeńskiej to w dobrym tonie będzie zamówić pokój z dwoma łóżkami. Ja bym poczuła się niezręcznie, gdyby kolega postawił mnie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość pozytywny pan napisał:

Mhm , dzięki za odpowiedzi. Tylko żeby się nie speszyła czy coś . Chcciaż , skoro się traktujemy jak kumple i dobrzy znajomi ... w sensie ja ją tak traktje, to ona raczej tym bardziej i raczej nie powinno jej przeszkadzać 1 łózko + nie powinno przeszkadzać że sam podjąłem o tym decyzję.

Nie bądź śmieszny. Kumple i znajomi nie śpią w jednym łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny pan

Nie no najlepiej by było chyba spytać się czy podwójne czy osobne łóżka. Mimo że to tylko koleżanka to jednak liczę na wspólne spanie. HEH 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem popełniasz błąd. Jeżeli jesteście w relacji koleżeńskiej to w dobrym tonie będzie zamówić pokój z dwoma łóżkami. Ja bym poczuła się niezręcznie, gdyby kolega postawił mnie w takiej sytuacji.

Wspólny wyjazd,  jeden pokój to powinna domyślić się,  że i seks będzie,  chyba że powie mu otwarcie, że seksu zero niezależnie od logistyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie bądź śmieszny. Kumple i znajomi nie śpią w jednym łóżku. 

Kumple i znajomi jak najbardziej ,mogą spać w jednym łóżku..

Jeżeli znacie się od dawna i Ona wyraziła taki entuzjazm na wspólny wyjazd  ,to nie jesteś jej obojętny . Być może od dawna ma chęć na coś więcej ,ale Ty nic nie proponujesz więc jej tym bardziej nie wypada.Pozatym, chociaż wspólne łóżko kojarzy się tak jednoznacznie ,to i tak Wy zdecydujecie co się w nim wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×