Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naurlopie

urlop spędzam w domu czy ktos jescze tak ma

Polecane posty

Gość naurlopie

własnie jestem w polowie urlopu.nigdzie w tym roku nie wyjezdzam. tzn w czerwcu bylam kila dni nad morzem. ale dlugi urlop spędzam w domu.

Gdy idąc na urlop szef zapytał gdzie jadę a ja odpowiedziałam,ze nigdzie to zrobil taką minę jakby nie wiem co się stało.

Wogole mam wrazenie ze niektorzy to wyjezdzają tylko po to zeby moc sie pochwalic na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naurlopie

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadny

Mam tak samo. Jestem facetem i każdy urlop spędzam w domu bo tak lubię nie lubię wyjeżdzać zresztą nie mam z kim. W pracy też się dziwią mi ale mam ich w dupie wielkie o biezyswiaty haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naurlopie

A ja lubię wyjeżdżać tylko nie zawsze mam z kim.i nie zawsze finanse pozwalaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto jeszcze urlop spędza w domu? Co robicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćL

Mam to samo własnie rozpoczynam drugi tydzień urlopu, na 3 dni udało mi się znajomych wyrwać a teraz do końca sam w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co w tym domu sam robisz? 

Ja to szczerze wolałabym ten 2 tygodniowy urlop rozłożyć na 2 urlopy po tygodniu. Ale niestety tak nie można. Trzeba raz w roku iść na taki długi i poza tym wtedy można wziąść kasę za grusze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćL

Obejrzałem parę filmów zaległości 🙂 Wczoraj Spider-Man: Homecoming spodobał mi się dziś idę do kina na drugą część 😉 . Poza tym zrobiłem drobne poprawki w mieszkaniu , które czekały już dłuższy czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to nie najgorzej. Ja na filmy nam czas nawet gdy pracuje to mogę coś wieczorem obejrzeć. A do kina niestety musze do miasta jechać. Nie mam prawa jazdy i trochę kiepsko bo nie mogę w wiele miejsc pojechać gdzie bym chciała np nad jezioro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w urlop siedzę w domu i dostaje na głowe.nie mam z kim wyjść na spacer czy gdzieś na kawę. Niestety znajome mają mężów dzieci swoje życie. Mieszkam w  małym miasteczku a tu ciężko o nowe znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam rowera bo nie mam gdzie go trzymać. Mam malutka piwnice która rodzice zagracili swoimi rzeczami. 

Fajnie byłoby mieć znajoma z którą od czasu do czasu można by gdzieś się wybrać. Ale w moim wieku ciężko o takie znajomości. Zwłaszcza w małej miescinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to naprawdę duży obciach spędzić urlop w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Ja lubię wyjeżdżać, być w nowych miejscach, zobaczyć coś innego. Zawsze robię zdjęcia albo jakiś filmik. Nie wstawiam dużo na socjal media, bo nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lea a jeździsz sama czy z kimś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×