Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziewczyny golicie ręce i brzuch?

Polecane posty

Gość Gość

Ja tak i wiem, że nie jest to zbyt często praktykowane 😌 czy któraś z Was również to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha

Nie mam włosów na brzuchu... na rękach jakiś drobny mięciutki meszek jedynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie,mam bardzo lekkie i jasne owlosienie. Nie znam nikogo kto to robi i w sumie osobiscie podoba mi sie naturalny wyglad ciala i wlosy na rekach mi u nikogo nie przeszkadzaja. Gole tylko pachy, bikini i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kiedyś niestety popełniłam ten błąd i ogoliłam ręce oraz brzuch. Teraz muszę to robić systematycznie, bo włoski są ciemne i długie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja tak i wiem, że nie jest to zbyt często praktykowane 😌 czy któraś z Was również to robi?

Golę wszystko prócz twarzy i tułowia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne blond włoski, jak mi się coś nie podoba to pęsetka lub małe plasterki wosku z Joanny, golę tylko nogi i paszki 

x

42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja kiedyś niestety popełniłam ten błąd i ogoliłam ręce oraz brzuch. Teraz muszę to robić systematycznie, bo włoski są ciemne i długie:(

no właśnie, więc to nie jest urban legend? jakie jest naukowe uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakas

Ja gole wszystko łącznie z twarzą, brzuchem czy rękami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Kobiety to jednak ...k i. Nie ma to jak wmówić im ze coś co jest naturalne nagle jest problemem i trzeba się tego pozbyć a potem sprzedać im rozwiązanie problemu Hahahaha tępe dzidy kupią wszystko żeby być na czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja gole ścieżkę miłości na brzuchu. Kiedyś miałam tam meszek i zaczęłam golić i teraz mam tam włosy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rece gole, na brzuchu nie mam wlosow, co za bzdury, faceci maja wlosy na klacie, kobiety nie powinny, chyba ze maja zaburzwnia hormonalne i takze wasy i brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nic nie gole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Mózgi sobie ogólcie durne dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Marcin napisał:

Mózgi sobie ogólcie durne dzidy

Zamknij się prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
1 godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Kobiety to jednak ...k i. Nie ma to jak wmówić im ze coś co jest naturalne nagle jest problemem i trzeba się tego pozbyć a potem sprzedać im rozwiązanie problemu Hahahaha tępe dzidy kupią wszystko żeby być na czasie. 

Każda kobieta goli się dla siebie;) jeśli nie podobają mi się włosy na rękach, to je gole. Jeśli nie podobają mi włosy na brzuchu, to również je gole. Nikt nie musi mi nie czego wmawiać. Moje koleżanki tak nie robią, ale ja tak - bo lubię. Nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wyrywam te kilka wloskow, ktore pojawiaja sie na brzuchu.  Na reakch mam dosyc dlugie, ale jasne wlosy i nie przeszkadzaja mi.  Jakkolwiek widze, ze tu gdzie mieszkam to rece rowniez sa depilowane wiec jestem mniejszoscia, ale mam to gdzies.  Mi to nie przeszkadza i mojemu tym bardziej nie, a reszta opini mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przeszkadzają mi więc nie golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dawno temu depilowalam plastrami z woskiem ręce. Włosy wcześniej blond zrobiły się ciemniejsze, mocne i długie. Minęło sporo czasu (kilka lat) zanim wróciły do stanu przed. Teraz mam blond meszek. Błędy młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dawno temu depilowalam plastrami z woskiem ręce. Włosy wcześniej blond zrobiły się ciemniejsze, mocne i długie. Minęło sporo czasu (kilka lat) zanim wróciły do stanu przed. Teraz mam blond meszek. Błędy młodości. 

🤔 to ja już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
5 godzin temu, Gość Asia napisał:

Każda kobieta goli się dla siebie;) jeśli nie podobają mi się włosy na rękach, to je gole. Jeśli nie podobają mi włosy na brzuchu, to również je gole. Nikt nie musi mi nie czego wmawiać. Moje koleżanki tak nie robią, ale ja tak - bo lubię. Nikomu nic do tego.

Pewnie. Nogi też golicie dla siebie niby a w zimę co druga zarosneita bo jak obcym się nie musi pokazywać to się nie goli. 

Singielki też się często nie gola bo po co. 

Już dawno udowodniono że kobiety się stroja dla facetów albo by wzbudzić zazdrość innych kobiet. Więc golicie się bo też jest presją społeczna bo kobieta z włosami jest fuj

Jeżdżę w karetce i w zimę 2/3 jest zarosnieta babeczek bo się nie spodziewaja że ktoś je zobaczy 

ALE włosy są naturalne więc się nie. Ma. Czego wstydzić. Tylko nie dorabiajcie ideologii że to dla siebie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Lolek napisał:

Pewnie. Nogi też golicie dla siebie niby a w zimę co druga zarosneita bo jak obcym się nie musi pokazywać to się nie goli. 

Singielki też się często nie gola bo po co. 

Już dawno udowodniono że kobiety się stroja dla facetów albo by wzbudzić zazdrość innych kobiet. Więc golicie się bo też jest presją społeczna bo kobieta z włosami jest fuj

Jeżdżę w karetce i w zimę 2/3 jest zarosnieta babeczek bo się nie spodziewaja że ktoś je zobaczy 

ALE włosy są naturalne więc się nie. Ma. Czego wstydzić. Tylko nie dorabiajcie ideologii że to dla siebie xD 

Możesz wierzyć, albo nie ale robię to przede wszystkim, żeby lepiej się czuć. Nie wyobrażam sobie paradować z buszem na nogach czy pod pachami czy gdziekolwiek indziej. Obojętnie czy jest to zima czy lato. Ale wierzę, że takie przypadki o których piszesz się zdarzają 😅 wiem po koleżankach, które w zimę zapuszczają warkoczyki na nogach 😂😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Możesz wierzyć, albo nie ale robię to przede wszystkim, żeby lepiej się czuć. 

Ale z jakiego powodu nogi bez włosów sprawiają, że TY czujesz się lepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie depiluje. Na rekach mam b.jasne wloski. Kiedys mialam wiecej i depilowalam woskiem ale po kilku razach sie oslabily i teraz nie mam takiej potrzeby.

Na brzuchu nie mam wcale. 

W takich miejscach maszynka to chyba najgorszy sposob depilacji bo sie mozna zapedzic w bledne koło. Lepiej wosk albo krem veet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie upadłam jeszcze ba głowę, a jak oglądam filmiki na yt czy insta jak laski gola twarz żeby niby lepiej podkład sie trzymal to mi się zbiera na wymioty, tylko ...ki daja sobie tak prac mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale z jakiego powodu nogi bez włosów sprawiają, że TY czujesz się lepiej? 

Bo czuję się bardziej kobieco mając gładką skórę niż będąc owłosiona jak facet? Czego nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
36 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie upadłam jeszcze ba głowę, a jak oglądam filmiki na yt czy insta jak laski gola twarz żeby niby lepiej podkład sie trzymal to mi się zbiera na wymioty, tylko ...ki daja sobie tak prac mózg.

Dlaczego od razu id*otki? Nie chcesz, to tego nie rób, nikt Cię nie zmusza. Ale po co od razu kogoś obrażać? Co Cię to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba zwariowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Nie jestem szympansem, żebym musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie,mam bardzo lekkie i jasne owlosienie. Nie znam nikogo kto to robi i w sumie osobiscie podoba mi sie naturalny wyglad ciala i wlosy na rekach mi u nikogo nie przeszkadzaja. Gole tylko pachy, bikini i nogi

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×