Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość mama

Jak często zmieniacie pieluszkę w nocy?

Polecane posty

Gość Gość mama

Witajcie. Moje dziecko ma 5 tygodni. Obudziło się raz na karmienie i miało sucha pieluszkę w nocy. Nie byłam pewna czy zmieniać czy nie?nie chodzi mi o oszczędność, a o rozbudzanie dziecka, ponieważ moje zawsze się budzi przy przewijaniu i później trochę zajmuje zanim pójdzie znowu spać. Co Wy robicie lub robiliście? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja Mienialamprzy kazdym karmieniu. Jesli jednak pieluszka jest sucha to nie widze powodu.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co chcesz zmieniać suchą pieluche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po co chcesz zmieniać suchą pieluche?

To będzie OK Jak cała noc prześpi w suchej pieluszce?z drugiej strony nie jest to dziwne, że tak małe dziecko nie załatwia swoich potrzeb przez całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka ma 4 dni. Na początku w ogóle nie robiła kupy tylko raz na dzień lub raz w nocy...teraz pieluszkę moczy przy każdym karmieniu. Brudzi trochę rzadziej. I jeśli pieluszka jest sucha/czysta to nie ma potrzeby aby ją zmieniać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Zmieniam tylko jak zrobi kupę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Nie chcę Cie martwić, ale wg mnie to trochę dziwne że dziecko przez tyle godzin nic nie nasiusiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama
13 minut temu, Gość Jaa napisał:

Nie chcę Cie martwić, ale wg mnie to trochę dziwne że dziecko przez tyle godzin nic nie nasiusiało

Też mi się tak wydaje. Powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhhdhd

Zależy czy dużo piło. Jeśli jest na piersi i mało wypiło to nie musisz się martwic. Pokarm matki jest bardzo dobrze przyswajalny i jest z niego mniej kupek a czasami jak dziecko się poci to i nawet mniej moczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
6 minut temu, Gość Gość mama napisał:

Też mi się tak wydaje. Powinnam iść do lekarza?

A w dzień sika dużo? Ok 6 pieluch? Sprawdź czy nie jest odwodnione (m.in zapadnięte ciemiączko, mało elastyczna skóra, suche śluzówki to objawy odwodnienia). Jak odwodnione to trzeba do szpitala. 

Jak ma tak od urodzenia i nic poza tym mu nie jest, to może taka uroda? Ma 5 tygodni, to pewnie niedługo pójdziecie na szczepienie, zapytaj lekarza o to. Moze zleci badania moczu. A jak Cie coś niepokoi to możesz iść do lekarza, lepiej iść niepotrzebnie niż się zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
13 minut temu, Gość Hdhhdhd napisał:

Zależy czy dużo piło. Jeśli jest na piersi i mało wypiło to nie musisz się martwic. Pokarm matki jest bardzo dobrze przyswajalny i jest z niego mniej kupek a czasami jak dziecko się poci to i nawet mniej moczu 

Aa, właśnie miałam jeszcze napisać, że przy upałach też dziecko może mniej sikać, bo sie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci też w nocy nie sikają tzn. sikają raz, może dwa, w dzień nadrabiają. Po nocy zmieniam i po pół godziny pielucha mokra. Dużo dzieci w nocy mniej siusia, ja w nocy zmieniam rzadko, najczęściej dopiero rano, prawie suchej pieluchy nie ma potrzeby zmieniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W nocy ani razu, bo idzie spać o 19-20 budzę do karmienia o 23 i dopiero o 6 wstaje, więc nie zmieniam w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Synek ma 2,5 miesiąca budzi się raz w nocy i też czasem nie zmieniam bo nie ma mokro . Za to jak obudzi się rano to jest już bomba  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak z moich obserwacji to jak dziecko ma bardzo twardy sen to nie sika, przynajmniej moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×