Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kowbojki xd

Temat dla ludzi z Kowbojek /Samosi zapraszam tutaj wszystkich z tamtego forum do tematu wspólnego .

Polecane posty

Gość Kowbojki xd

Dla ludzi z forum kowbojki/samosia zapraszam wszystkie osoby tutaj do tematu dla użytkowników z tamtych for temat założony zbieramy sie w grupe ;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Poetka tutaj też zapraszam. Ale temat jest dla normalnych inteligentnych nie dla niedorozwojow bo dla wszystkich nie znaczy jednak zawsze dla każdego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU
3 minuty temu, Poetka napisał:

To ktory ten czy tamten?

OBOJĘTNIE może zmienić avatar na inny żeby nie rozpoznali ci troole co spam robią w życie uczuciowe może napiszesz na priva do myszka albo marry? Można tutaj pisać do innych osób prywatne wiadomości będąc zarejestrowanym i zapraszac do znajomych ? Tak było na kowbojkach nie wiem jak jest tutaj .No bo żeby znowu tutaj te typy spod ciemnej gwiazdy się nie zleciały.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

No to może tutaj wprowadzić tych co nie będą robić syfu nie będą wyzywać się i ataków robić jeden na drugiego? Ale tylko takich co nie będą tutaj robić żadnego spamu jakiegoś tak jak w życiu uczuciowym .To może lezaczka i myszka no i marre tylko żeby nie wydali i nie gadali o tym cicho żeby było i incognito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

To może pisać w tym gdzie są wymienione nicki bo te zjepy jak zobaczą nazwę kowbojki to znowu się zleca jak muchy . Lepiej nie używać nazwy kowbojki bo te troole lecą na to i będą znowu nalot robić jak tam w twoim temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Kurna zmień avatar 13 bo Ciebie rozpoznają że tutaj wchodzisz i udzielasz się może weź coś innego po czym te zjepy Ciebie nie rozpoznają że to jest twój avatar ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

jA mam ściągnięte już 91 filmów z cda xd  ostatnio sciągnołem 7 części halloween i 7 części piątku 13 no i jakieś tam z pięć horrorów takich klasy b gdzie jeszcze była era kaset vhs jakieś takie przeciętniaki koniec lat 80 początek 90 ale takie nijakie ;/ no i nie oglądam od nowa ale muszę zacząć oglądać xd  

Nie wiem może ktoś nie oglądał i nie zna to mogę podać  takie filmy : Niebieska małpa  - to jest o takim gigantycznym zmutowanym chrząszczu który rozrasta się  i tam potem muszą go zlikwidować xd 

albo taki film mam pobrany strażnik doliny śmierci o jakimś dzikusie co atakuje turystów broniąc swojego terenu w puszczy i nawet zabija tych ludzi byle nie nachodzili jego terenu .

Jeszcze taki film pobrałem Lampa ale to jest przeciętne i takie nijakie pod koniec trochę się pojawia jakiś dźin czy tam monstrum  i trochę tam jest z nim akcji ;/  

nie mam co dobrego znaleźć amerykański gotyk był niezły albo maniak i nadawca . No a teraz to takie przeciętniaki nijakie ni to dobre ni mocne . 

Maniakalny gliniarz się mnie przypomniała taka seria to jest nawet dobre i w miarę udane kino tam są trzy części tej serii nawet nieźle zrobione o jakimś policjancie który mści się na swoich oprawcach którzy go źle osądzili i był niesłusznie oskarźony i osadzony w więzieniu .No i potem zabija ludzi i też było że w innej części zabijał tych co go zabili w więzieniu tych więzniów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus xd

Poetka będzie się ogladac wieczorami wrzesniowymi bądź pazdziernikowymi ja mam dużo czasu wolnego xd Na zakupach byłem akurat w kauflandzie i strasZna spiekota ale żarówa dzisiaj grzeje ja pitole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX
14 minut temu, Gość Kowbojki xd napisał:

Wypad śmieci tutaj nie potrzebujemy!

Kurna no i znowu to samo. Nigdzie nie ma spokoju ani przez moment w tyłku to mam wielkie dzięki znowu wsypaliscie jak zwykle i już się człowiek nacieszyć mógł spokojem przez moment .Tak można na was polegać i was poprosić to znowu jakiś troll się przyszedł i będzie to samo od nowa .Mam już to gdzieś widzę że nie da się tutaj normalnie pisać mogłem się tego spodziewać że ktoś tutaj i tak wyda nas .Wielkie dzięki że znowu ktoś tutaj nam zrobił przysługę i nie umiał trzymać buzi na kłódkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX

Sobie piszcie sami bo widzę że nigdzie nie ma spokoju i normalnej atmosfery żeby było przyjemnie popisać tak można polegać na was .Można było się przenieść incognito to znowu jakaś menda przyjdzie i zepsuje nam cały temat swoim spamem wielkie dzięki wam za to .JAK nigdzie nie ma człowiek spokoju jak nie w jednym temacie to w innym .Po co was zapraszac zbierać w kupe jak zaraz rozgadacie i narobicie przypału że jakaś menda przylezie tutaj za wami i będzie robić chłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX
4 minuty temu, marawstala napisał:

Żadne to zaskoczenie : )

Przecież to miało być incognito ze w tajemnicy przed troolami i tylko żeby nikt nieodpowiedni nie wiedział po wuja was prosić jak i tak ściągnięcie jakiś trooli tutaj żeby robili syf jak w temacie poetki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość XXXXXX napisał:

Przecież to miało być incognito ze w tajemnicy przed troolami i tylko żeby nikt nieodpowiedni nie wiedział po wuja was prosić jak i tak ściągnięcie jakiś trooli tutaj żeby robili syf jak w temacie poetki .

Prawda jest taka, że jak nie chce pisać z trollami to zwyczajnie korzystam z priva : ) póki co tylko to się sprawdza... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX

Jak znowu ma tutaj być nalot i jakieś kolejne ataki jakieś ordynarne chamskie zaczepki to zamykam ten temat bo ten jeden post skierowany do marry mówi że coś się szykuje i będzie znowu to samo .

To w takim razie nie ma co nic z tego nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteście?

To zależy kto pyta tam o nas xd wylegitymuj się najpierw xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhggnfgfjuf

Jest tu kto z kowbojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, asiutka99 napisał:

no i o czym temat?

Wszyscy gdzieś się pochowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.08.2019 o 20:58, asiutka99 napisał:

no i o czym temat?

o siusiakach mała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kowbojkach był syf, ale czasami brakuje tych rozmów do rana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×