Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość
 

Czemu Marcysi nie widać w domu ekipy????

Oglądam ja na ig i tylko widać trombe u niej albo jak jadą na jedzenie.

Dziś pojechali do Zakopanego a Marcysia u Gaczorek a nie z nimi 🤷

Dokładnie asystentki się jaraja wyjazdem  a szczególnie Klaudunia, a Marcysi nie ma z Tromba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Dziwne...ale może miała inne plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale Marcysia z nimi nie mieszka? Nie muszą wszędzie jeździć razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

On jest ’85

O matulu! To on jak ich ojciec niemal 😉 Rozumiem, że jest tak "dorosłym" do ogarniania ale teraz to sie nie dziwię, że tam nie pasuje i zachowuje się inaczej od reszty. Pomyślcie, facet 35 lat, a siedzi wśród gówniarzy i opowiada jak czy przyrodzenie nie przeszkadza podczas chodzenia lub co robi z nim przy dwójce.. Choć samo to, że ma tak młodą dziewczynę to trochę dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może Wera i Marcysia mają spine. Na ig się nie obserwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olus

A może miała wizytę u gaczorek a tam kiepsko z terminami i dlatego z nimi nie pojechała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się wydaje, że Wersow wyczuwa w Marcysi konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co wy tworzycie takie teorie od razu? Może po prostu nie mogła jechać bo ma swoje obowiązki, zajęcia, znajomych. Przecież ona nie mieszka jeszcze w domu ekipy więc oprócz Tromby ma też swoje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK95
 

Może Wera i Marcysia mają spine. Na ig się nie obserwują

A to jest wyznacznikiem tego, że się lubią czy nie? Chyba jestem za stara 😄 bo ja uważam, że nawet jeżeli kogoś lubię to nie muszę od razu go followac na każdym portalu 💁

Nie snujcie jakiś kolejnych teorii...tym bardziej, że Wera dokładnie powiedziała o wyjezdzie ekipy...a jak wszyscy wiemy Marcysia jeszcze w niej nie jest☺ Nie jest zobowiązana, że musi z nimi jechać kiedy ma inne plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A to jest wyznacznikiem tego, że się lubią czy nie? Chyba jestem za stara 😄 bo ja uważam, że nawet jeżeli kogoś lubię to nie muszę od razu go followac na każdym portalu 💁

Nie snujcie jakiś kolejnych teorii...tym bardziej, że Wera dokładnie powiedziała o wyjezdzie ekipy...a jak wszyscy wiemy Marcysia jeszcze w niej nie jest☺ Nie jest zobowiązana, że musi z nimi jechać kiedy ma inne plany.

Jasne, że może to nic nie znaczyć. Ja też nie obserwuje miliona ludzi (a właściwie max 10). Na ig wolę wyszukać po nazwie jak mam ochotę wejść na czyiś profil, niż zaśmiecać sobie zdjęciami czy story które mnie nie interesują. Z tym, że u różnych youtuberów (i nie tylko) często widać polecanie wzajemnie swoich profili, oznaczanie się i udostępnianie wzajemnie story, wspólne filmiki i wspominanie o obserwowaniu. A jak nagle przestaną się obserwować to często jest coś na rzeczy. Nie twierdzę, że jest tak właśnie w przypadku Wery i Marcysi.

Ja już się gubię kto jest w tej ekipie, a kto nie. Czy Kasię można nazwać członkiem ekipy? Asystentki? Marcysia nie jest członkiem bo z nimi nie mieszka, chociaż na iluś filmach już była? Zaczęli ekipę jako friz, tromba, wujaszek i majk. Teraz tak się to rozrosło... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jasne, że może to nic nie znaczyć. Ja też nie obserwuje miliona ludzi (a właściwie max 10). Na ig wolę wyszukać po nazwie jak mam ochotę wejść na czyiś profil, niż zaśmiecać sobie zdjęciami czy story które mnie nie interesują. Z tym, że u różnych youtuberów (i nie tylko) często widać polecanie wzajemnie swoich profili, oznaczanie się i udostępnianie wzajemnie story, wspólne filmiki i wspominanie o obserwowaniu. A jak nagle przestaną się obserwować to często jest coś na rzeczy. Nie twierdzę, że jest tak właśnie w przypadku Wery i Marcysi.

Ja już się gubię kto jest w tej ekipie, a kto nie. Czy Kasię można nazwać członkiem ekipy? Asystentki? Marcysia nie jest członkiem bo z nimi nie mieszka, chociaż na iluś filmach już była? Zaczęli ekipę jako friz, tromba, wujaszek i majk. Teraz tak się to rozrosło... 😄

W ekipie są tylko Ci, których są opaski 🙂 Kasia jest 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEL
 

O matulu! To on jak ich ojciec niemal 😉 Rozumiem, że jest tak "dorosłym" do ogarniania ale teraz to sie nie dziwię, że tam nie pasuje i zachowuje się inaczej od reszty. Pomyślcie, facet 35 lat, a siedzi wśród gówniarzy i opowiada jak czy przyrodzenie nie przeszkadza podczas chodzenia lub co robi z nim przy dwójce.. Choć samo to, że ma tak młodą dziewczynę to trochę dziwne..

On jest już nawet po ślubie i rozwodzie. A co do bycia takim dorosłym, to nie powiedziałabym. Typek się wydaje f... dziecinny. Rozumiem, że każdy ma swoje pasje i nic mi do tego, ALE typek 30 parę lat i chodzi po ulicy, zbierając pokemony xd. Albo wydaje kilkanaście tysięcy na jakieś karty pokemonów? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z marcysia musi być coś na rzeczy.. Jako jedyna nie była na ostatnich 12 filmikach które Friz wypuścił na zakończenie Daily.. Nie było jej na koncercie ani podsumowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta asystentka Karola Klaudia jest jakby odsunięta od Moni, Wery i Marty. Ostatnio we 3 popijały sobie herbatkę i drineczki, ciekawe czemu Klaudii nie zaprosiły. Tak samo na tym filmiku u Wersow z asystentami widać, że patrzą na Klaudię z góry. A Klaudia swoją drogą jest trochę dziecinna jak spojrzymy na jej insta, a ile pierdzieli... Mówi jak to ona się dobrze odżywia, a i tak przytyła, próbuje siebie usprawiedliwiać przed całym światem, strasznie nie lubię takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie lubię, sztuczny twór jak oni wszyscy. Banany się bawią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze siedzą w tym L.A? Nie mają żadnej możliwości powrotu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 01:11, cecece13 napisał:

Co jej się stało z ustami ? Szczególnie z górną wargą ? Na ostatnich stories wygląda to strasznie 🤪

Mówiła na story że jej się kwas przemieścił i jak wróci do PL to chce zrobić na nowo usta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 03:17, Guess napisał:

Jeszcze siedzą w tym L.A? Nie mają żadnej możliwości powrotu? 

Asystentka Friza Klaudia i montażysta Alvin przylecieli na początku kwietnia. Także możliwość była, ale szlachta nie skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bamczikibambam napisał:

Mówiła na story że jej się kwas przemieścił i jak wróci do PL to chce zrobić na nowo usta 

Ciekawe czy będzie poprawiać tam gdzie wcześniej robiła i reklamowala salon 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa wróciła do Polski. Czekam z niecierpliwością na relacje na IS z kwarantanny 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Linuszka napisał:

Ekipa wróciła do Polski. Czekam z niecierpliwością na relacje na IS z kwarantanny 😂😂😂

Wrócili wszyscy ?? Do domu w krk ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vladiv napisał:

Wrócili wszyscy ?? Do domu w krk ? 

Wygląda na to, że wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem, ale jakim, ona ma prawie 2 miliony subskrypcji??? Proszę niech mnie ktoś oświeci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Veldri napisał:

Jakim cudem, ale jakim, ona ma prawie 2 miliony subskrypcji??? Proszę niech mnie ktoś oświeci.

🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się czepiam ale to trochę niepokojące, że nawet rozmiar XS jest na nią za duży. Zawsze była szczupła ale w ostatnim czasie jeszcze bardziej schudła co nie wygląda korzystnie. No żeby 20 letnia dziewczyna nosiła dziecięcy rozmiar 158 to chyba przesada

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będzie stawiać na kontent dla dzieci, nie nudzi jej to mówienie głosem dziecka z podstawówki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość1414 napisał:

Ciekawe jak długo będzie stawiać na kontent dla dzieci, nie nudzi jej to mówienie głosem dziecka z podstawówki? 

Ona tak udaje głos czy tak ma? Trafilam na nią niedawno wiec sie nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2020 o 11:49, vladiv napisał:

Ona tak udaje głos czy tak ma? Trafilam na nią niedawno wiec sie nie orientuje

Kiedy friz ja przedstawial na swoim kanale, mowila spokojniej i mniej piskliwie. Taki glos robi specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos coś wie co tam się podziało z Monia.. Wiem ze Monia niby nagrywala na insta ale jakoś średnio w to wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×