Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

2 godziny temu, Chlorek93 napisał:

Ktos coś wie co tam się podziało z Monia.. Wiem ze Monia niby nagrywala na insta ale jakoś średnio w to wierzę

Z tego, co zrozumiałam (nie śledzę Moniki regularnie) to wróciła do rodziców do Legnicy i pracuje w rodzinnej firmie odzieżowej. Ona jakoś w szkole związanej z modą się kształciła, więc niby w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chlorek93 napisał:

Ktos coś wie co tam się podziało z Monia.. Wiem ze Monia niby nagrywala na insta ale jakoś średnio w to wierzę

Czytałam art. Że odeszla sama z siebie. Bo zmieniła prace i sie wyprowadzila. Bez spin itp. Traktowała to jak przygode nie jako stałą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to to slyszam ale nie wydaje mi się to do końca prawda.. Gdyby tak bylo to wcześniej informowała wersow że myśli o powrocie w rodzinne strony bo przecież były ze sobą naprawdę blisko i nie była to tylko relacja pracownik - szef. W inaczej też wersow by do tego podeszła.. Poinformowala by fanów o podziekowala Moni za współpracę... Widać było ze dla wersow było to zaskoczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chlorek93 napisał:

Tak to to slyszam ale nie wydaje mi się to do końca prawda.. Gdyby tak bylo to wcześniej informowała wersow że myśli o powrocie w rodzinne strony bo przecież były ze sobą naprawdę blisko i nie była to tylko relacja pracownik - szef. W inaczej też wersow by do tego podeszła.. Poinformowala by fanów o podziekowala Moni za współpracę... Widać było ze dla wersow było to zaskoczenie. 

No w sumie nie odebralam tak tego. Ale prawda. Mogła podziękować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam że jest tam mega spina.. Wera na live  na pytaniu za jaka Infuenserka najmniej przepada powiedziała że za Monia.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Chlorek93 napisał:

Mówiłam że jest tam mega spina.. Wera na live  na pytaniu za jaka Infuenserka najmniej przepada powiedziała że za Monia.. 

Oczywiście że jest spina, gdyby nie było to Weronika by nie miała problemu z odpowiedzią na pytania "co z Monią" a ona ich unikała jak ognia. Mi się wydaje że to ma związek z tym wyjazdem do stanów i z tym co tam się działo. Przecież przez ten wyjazd zerwała z chłopakiem, teraz ponoć znowu są razem więc dziwna sprawa. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole ten ich ostatni wspólny live z Karolem pokazał tam wcale nie jest tak kolorowo jak się wszystkim wydaje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje Werę wkurza po prostu, że Monia się na niej/nich wybiła i odeszła. Stąd też jej decyzja, żeby nie upubliczniać nowej asystentki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko go oglądam i dopiero teraz ogarnęłam... Przegiął pałę po całości 🤦‍♀️ Dobrze, że żałuje i się wstydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam w tej ekipie to nieźle muszą ćpać. Najpierw psa na różową pofarbowali a teraz Werka se okleiła samochód w twarz Friza i chmurki. Każdy normalny człowiek by się wstydził jeździć takim autem a ona zrobiła to z własnej woli i jeszcze jest dumna z tego samochodu. Wyobrażacie sobie taką panią prawnik? xD Przecież nikt nie będzie ją brał na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona to zrobila dla zainteresowania a nie z wlasnej woli 🙂 hajs musi sie zgadzac,

zauwazylam ze ona juz idzie na ilosc a nie jakosc. Nie wazne jak wazne zeby mowili.

A zazdrosc ja zzera, widac to na filmikach, o Marcysie, wie ze jest jej najwieksza konkurencja w ekipie jesli chodzi o dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam ze jeszcze dawniej mogłam oglądnąć film raz na jakiś czas a terazz nawet na insta story mnie drażni.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od długiego już czasu wkurza jej infantylizm. Pewnie to reżyserka, w końcu ogladaja to dzieciaki, więc musi się pod widownię dopasować. Ale jest słodko pierdząca, macha tymi łapami przy przywitaniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2020 o 15:43, hanipipol napisał:

 

A zazdrosc ja zzera, widac to na filmikach, o Marcysie, wie ze jest jej najwieksza konkurencja w ekipie jesli chodzi o dziewczyny.

Na tym filmiku gdzie Marcysia przedłużyła włosy to widać, że Wersow nie jest za bardzo zadowolona i takie na siłę "no ładnie"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam, że mimo wszystko darze Wersow sympatią. Jest jedną z nielicznych influencerek której faktycznie się coś chce a nie tylko nagra reklame jakiegoś gówna i to tyle. Dobrze wykorzystała swoją szansę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2020 o 19:15, Chlorek93 napisał:

Czy tylko ja tak mam ze jeszcze dawniej mogłam oglądnąć film raz na jakiś czas a terazz nawet na insta story mnie drażni.. 

Ja najpierw odpadłam z insta story, teraz nawet unsub poszedł z kanału. 

Weroniko, jeśli tu kiedykolwiek dotrzesz! Dziewczyno, dorośnij. Najwyższa pora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no z popularności korzysta, orze jak może.. 😄  Wydała jakiś śmieszny pamiętniczek dla 10 - latków. Ale ponoć pracownicy Empików piszą na grupach, że to w ogóle nie schodzi. No bo jej targetu chyba nie stać, a starsi już nie prowadzą pamiętniczków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ariana1422 napisał:

Na tym filmiku gdzie Marcysia przedłużyła włosy to widać, że Wersow nie jest za bardzo zadowolona i takie na siłę "no ładnie"

nie była zadowolona bo ją ukuło uczucie zazdrości, ze znowu Marcysia bedzie wygladac od niej ladniej tak jak na poczatku jak sie pojawiala w Ekipie i Wersow kipiala z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weronika coraz bardziej przesadza z tym powiększaniem ust. Coraz gorzej wygląda. Nie wiem po co dziewczyny w tak młodym wieku zaczynają już przygodę z medycyną estetyczną i wstrzykiwaniem botoksu w twarz. Tym bardziej że Weronika tego w ogóle nie potrzebowała, może i miała małe usta (według niej) ale teraz po tych wszystkich zabiegach wygląda dość niekorzystnie wbrew pozorom a chyba nie taki był zamysł. Czy naprawdę nikt z tej ekipy nie może jej powiedzieć że przesadza? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Fenyloketonuria napisał:

Weronika coraz bardziej przesadza z tym powiększaniem ust. Coraz gorzej wygląda. Nie wiem po co dziewczyny w tak młodym wieku zaczynają już przygodę z medycyną estetyczną i wstrzykiwaniem botoksu w twarz. Tym bardziej że Weronika tego w ogóle nie potrzebowała, może i miała małe usta (według niej) ale teraz po tych wszystkich zabiegach wygląda dość niekorzystnie wbrew pozorom a chyba nie taki był zamysł. Czy naprawdę nikt z tej ekipy nie może jej powiedzieć że przesadza? 

dokładnie! weszłam w ten wątek by właśnie to napisać. Obejrzałam odcinek u murcix i wersow teraz wygląda tragicznie. Ktoś w komentarzu zauważył, że zaczęła seplenić przez te usta

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, karolinakarolina napisał:

dokładnie! weszłam w ten wątek by właśnie to napisać. Obejrzałam odcinek u murcix i wersow teraz wygląda tragicznie. Ktoś w komentarzu zauważył, że zaczęła seplenić przez te usta

Nie tylko Wera, Marcysia też kombinuje z twarzą i się ostrzykuje. Wygląda coraz gorzej, a na pierwszym filmie z Trąbą miała naprawdę super twarz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak!! Sepleni jakby gebe miala obita haha i w profilu wyglada obleśnie ma taki fałd kwasu nad ustami i jak dziobak wygląda. Jak komukolwiek moze sie podobac fałd kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ogarnia co tak naprawdę dzieje się z Mixerem? Trochę przykro się patrzy na jego załamanie nerwowe. Gdzie są jego bliscy, rodzina że chłop po raz kolejny płacze przed kamerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fenyloketonuria napisał:

Czy ktoś z was ogarnia co tak naprawdę dzieje się z Mixerem? Trochę przykro się patrzy na jego załamanie nerwowe. Gdzie są jego bliscy, rodzina że chłop po raz kolejny płacze przed kamerą?

a co sie znow z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pamela Jenner napisał:

a co sie znow z nim dzieje?

Wczoraj wstawił kolejny film, z którego można wywnioskować że w ekipie wcale tak kolorowo nie jest. Widać, że chłopak ma poważne problemy i nie rozumiem dlaczego nikt z jego przyjaciół czy rodziny nie zabierze go do specjalisty i nie powie mu żeby dał sobie spokój z internetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fenyloketonuria napisał:

Wczoraj wstawił kolejny film, z którego można wywnioskować że w ekipie wcale tak kolorowo nie jest. Widać, że chłopak ma poważne problemy i nie rozumiem dlaczego nikt z jego przyjaciół czy rodziny nie zabierze go do specjalisty i nie powie mu żeby dał sobie spokój z internetem. 

Wydaje mi się, że problemy Mikołaja zaczęły się dużo wcześniej niż projekt pod tytułem Ekipa. Chłopak nawet szkoły średniej nie skończył. Ja wiem, że to tylko papier, ale teraz kiedy jego problemy się nasiliły, to bez papierka matura Mikołaj zostaje z ręką w nocniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, crazy_little_blond_lady napisał:

Ostatnio jak zobaczylam zdj. Weroniki to wydawalo mi sie, ze to jakas kobieta ponad 30 lat lub wiecej. Bardzo dojrzale wyglada, ale na minus. Nie wiem, co ona przy sobie robi, czy to makijaz czy cos wiecej, ale to jej nie sluzy. A to przeciez mlodziutka dziewczyna jest, ile ona ma, z 22?23?

 

24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2020 o 01:13, Fenyloketonuria napisał:

Weronika coraz bardziej przesadza z tym powiększaniem ust. Coraz gorzej wygląda. Nie wiem po co dziewczyny w tak młodym wieku zaczynają już przygodę z medycyną estetyczną i wstrzykiwaniem botoksu w twarz. Tym bardziej że Weronika tego w ogóle nie potrzebowała, może i miała małe usta (według niej) ale teraz po tych wszystkich zabiegach wygląda dość niekorzystnie wbrew pozorom a chyba nie taki był zamysł. Czy naprawdę nikt z tej ekipy nie może jej powiedzieć że przesadza? 

Też tak uważam. Jak zobaczyłam ją pierwszy raz gdy jeszcze miała brązowe włosy była prześliczną, naturalną dziewczyną. Teraz usta tylko co raz większe, w ogóle do niej nie pasują. Nie dość, że wygląda dziwnie to ją postarzyło. Jest przykładem i przestrogą dla innych jak ładna dziewczyna może się oszpecić majstrując przy twarzy i to w tak młodym wieku. Dziwi mnie to, ze chłopak czy rodzina obok nie zwrócą uwagi, że powinna przystopować.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak to miło trafić na ten wątek i mądrych ludzi poczytać ❤️ Szczególnie w czasie przygotowań do świąt, gdzie 99% ludzkości doznaje jakiegoś dziwnego upośledzenia mózgu i zamienia się w bydło. Im bliżej do Wigilii, tym większe bydło. Najgorsze jest to, że Ci ludzie wtedy nie zachowują się jak bydło tylko w sklepach, ale wszędzie 🤦‍♀️ A tutaj tak miło, kulturalnie i mądrze 😍 Nie no, serio doceniam! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×